Программатор Pandora RMP-01


Снят с производства
660 грн.
Наличные:
660 грн
Безнал:
825 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora RMP-01 - Программатор

USB модуль программирования настроек охранных систем по радиоканалу RMP-01 будет очень полезен установщикам. С его помощью можно быстро включить требуемые функции системы. Модуль может использоваться с системами RX-150 и старше, легко устанавливается на USB-порт любого компьютера. Модуль управляется специальной программой LoadSetup.

Управление с помощью программы LoadSetup всеми настройками и
Читать полностью


Pandora RMP-01 - Программатор

USB модуль програмування налаштувань охоронних систем по радіоканалу RMP-01 буде дуже корисний установників. З його допомогою можна швидко включити необхідні функції системи. Модуль може використовуватися з системами RX-150 і старше, легко встановлюється на USB-порт будь-якого комп'ютера. Модуль управляється спеціальною програмою LoadSetup.

Управління за допомогою програми LoadSetup усіма настройками та функціями автосигналізації доступно з будь-якого комп'ютера. Це дозволяє будь-якому автовласникові, знайомому з комп'ютерами, самостійно налаштувати охоронну систему під свої уподобання, не вдаючись до платної допомоги сервісних техцентров. Проте ми рекомендуємо принаймні один раз провести цю настройку з фахівцем. Теоретично можливі проблеми сумісності, при спробах програмування свіжих версій автосигналізацій старими версіями програмного забезпечення. Проблема усувається встановленням новою версією програми, доступної, зокрема, з цього сайту. Проблем сумісності з різними версіями операційних систем, драйверами, з різного роду конфігураціями комп'ютерів, не помічено.

Очікування програмує посилки на комп'ютері (грубо кажучи, натискання клавіші Enter) після натискання кнопки "2" брелока становить 20 сек. Для візуального контролю дуже бажано спостерігати показання індикатора стану автосигналізації, встановленого в машині. Якщо це буде робити одна людина, то відстань між автомашиною і клавіатурою комп'ютера стає критичним.

Обмеження за часом і відстані були необхідні для підвищення захисту радіоканалу управління в момент його настройки. У нових версіях програматора, які готуються до промислового випуску, це незначне незручність подолано іншими технічними рішеннями. Втім, наявні і зараз можливості і зручність програмування сигналізацій Pandora по радіоканалу є унікальними на російському ринку.

Програмне забезпечення, що постачається разом з модулем, дозволяє вести облік автомобілів, на які проводилася установка, вести реєстр встановлених систем, проводити пошук налаштувань за даними про автомобіль. У разі необхідності можна завантажити збережену конфігурацію системи, і заново її запрограмувати. Це буває корисно, коли користувач, некваліфікованим втручанням в програмування системи, приводить її в неробочий стан.

Програма LoadSetup безкоштовна, оновлення можна завантажити з цього сайту. Довідкова система програми може використовуватися як керівництво для програмування сигналізацій традиційним способом, кнопкою Valet.

Модуль без додаткових пристроїв працює в односторонньому режимі передачі даних по радіоканалу (від комп'ютера до автомобіля) для систем Pandora RX-150 і старше.

Модуль також може працювати в дуплексному режимі (приймати настройки від охоронної системи та передавати в неї), для двухстронніх систем Pandect і Pandora DeLuxe. Для цього до модуля через зовнішній роз'єм повинен бути підключений RF-модуль, аналогічний модулю двосторонньої системи.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Программатор»
Показать все модели