Видеорегистратор RS Detector X

Сертификат УКРСЕПРО

Нет в наличии
743 грн.
Наличные:
743 грн
Безнал:
892 грн
Приватбанк:
786 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RS Detector X - Радар-детектор и видеорегистратор c GPS в одном устройстве.

Радар-детектор и видеорегистратор c GPS в одном устройстве.
RS Detector X- радар-детектор/видеорегистратор -крепится на лобовое стекло автомобиля. Запись видео с HD разрешением 640х480 на две камеры и широким углом обзора. Запись звука в салоне с помощью встроенного микрофона.
Встроенный G-сенсор -
Читать полностью
RS Detector X - Радар-детектор та відеореєстратор c GPS в одному пристрої.

Радар-детектор та відеореєстратор з GPS в одному пристрої.
RS Detector X – радар-детектор/відеореєстратор – кріпиться на лобове скло автомобіля. Запис відео з роздільною здатністю HD 640х480 на дві камери та широким кутом огляду. Запис звуку в салоні за допомогою вбудованого мікрофона.
Вбудований G-сенсор включає аварійний запис при екстрених подіях: при різких ударах, гальмуванні, прискоренні, повороті і т.д.
Вбудований GPS-приймач синхронно з відео записує дані про швидкість, напрямок і координати автомобіля із зазначенням часу і дати. Згодом можна переглянути шлях пересування на Google Maps.

Відеореєстратор . Пам'ятка для власника.
Якщо Вам доведеться відстоювати свою невинність у суді, пам'ятайте, що сам відеозапис, навіть найвищої якості, – це слабкий аргумент. Запис повинен мати юридичний статус! До розгляду його приймуть лише за умови, що він справжній, має безпосереднє відношення до справи та отриманий законним шляхом.
Як це перевірити? За документами! А саме: факт наявності відеоінформації та її вилучення з місця ДТП повинен бути відображений в міліцейському протоколі. Для судді це означає, що змінити або переробити запис власник реєстратора не міг. Принаймні після складання протоколу. Якщо ж відеодоказ з’являється постфактум, то довіри до нього значно менше.
Ввічливо, але наполегливо просіть інспектора, що оформлює аварію, вписати в протокол марку та модель реєстратора, спосіб його установки й орієнтацію камер. Тип носія інформації та його характерні прикмети (наприклад: «Карта пам'яті типорозміру SD синього кольору з подряпиною у вигляді літери« v ») теж слід зафіксувати на папері. Важливо, щоб час на зробленому записі збігався з реальним (тому стежте за правильною установкою годинника на приладі!). Буде добре, якщо вилучення носія відбудеться в присутності понятих – цим ви посилите доказову базу. Перш ніж віддати флеш-карту інспектору, її краще (в присутності тих же понятих) запечатати в конверт.
Що робити, якщо співробітник ДПС відмовляється фіксувати факт наявності відеозапису? Тоді напишіть про реєстратор в своїх поясненнях. І перед тим, як підписати протокол про адміністративне правопорушення, напишіть у ньому про відмову інспектора і свою з цим незгоду.
Під час судового розгляду треба бути готовим дати пояснення, що стосуються роботи «чорного ящика» і надати суду пристрій (ноутбук із програмним забезпеченням, КПК або портативний відеоплеєр) для відтворення запису

Тип
Многоканальный ресивер
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
моноблок
Оснащение
радар-детектор, GPS
Дополнительно
-
Тип крепления
присоска, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите, пожалуйста, видна ли скорость, дата и время при просмотре видео непосредственно регистратором?

  Сергей, 08.02.2015

  Да, показывает на дисплее

  Ответ специалиста

  что лучшеRS Detector X илиRS DVR 101HD

  Александр, 11.11.2013

  Это два абсолютно разных устройства. Видео лучше снимает RS DVR-101HD, а Detector X имеет радар-детектор GPS модуль.

  Ответ специалиста

  По совету друга, взял этот регистратор. Пока все работает хорошо (в работе 4 дня). Качество видео отличное. Радардетектор уже пару раз срабатывал. Надеюсь и дальше все будет хорошо работать.

  Владимир, 02.09.2013

  купил 2 в 1 и регистратор и радар так как надоела куча проводов на торпеде.до этого стоял вистлер 78 и регистратор гейзер.после того как регик дал ноги через 3месяца.решил брать 2 в 1.первый раз спас меня на кп белая церковь, и спас от гарпуна (если кто знает что это)второй на трасе киев одесса от визиря (они оказывается еще и работают) доволен вполне.у кого ловит двери заправок в городе-меняйте режимы чуствительности радара.разрешение видео 640*480 вполне адекватное+пишет скорость и координаты.супер мясорубка.советую!

  юра, 30.07.2013

  Скажите как этот антирадар реагирует на Гарпун?

  Алексей, 12.07.2013

  да

  Ответ специалиста

Другие модели марки «RS» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели