Есть в наличии
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Шумофф L2 - Вибродемпфирующий материал

Материал многослойный, самоклеящийся, вибропоглощающий. Предназначен для снижения шума металлических, пластиковых панелей толщиной до 1,5мм.
Масса всего 2 кг/м2. При этом показатель уровня снижения вибрации чуть выше, чем у М2.
Лицевое покрытие - фольга алюминиевая. Обеспечивает механическую защиту материала, повышает виброакустические свойства материала. Выдерживает температуры до
Читать полностью

Шумофф L2 - Вібродемпфірующіх матеріал

Матеріал багатошаровий, самоклеючий, вібропоглинаючий. Призначений для зниження шуму металевих, пластикових панелей товщиною до 1,5 мм.
Маса всього 2 кг/м2. При цьому показник рівня зниження вібрації трохи вище, ніж у М2.
Лицьове покриття - фольга алюмінієва. Забезпечує механічний захист матеріалу, підвищує віброакустичні властивості матеріалу. Витримує температури до 180гр.С, перебуваючи при цьому в стабільному стані.
Випускається у вигляді листів розміром 370х270. Даний розмір дозволяє монтувати матеріал практично не вдаючись до додаткового крою, що значно прискорює процес шумоізоляції об'єкта. Також даний розмір дозволяє більш ефективно складувати і зберігати матеріал, не займаючи додаткового місця на складі (в боксі), укладається кратно на євро паллет.
Матеріали Шумофф L мають товщину відповідну цифрі після букви L. Приклад Шумофф L2 - товщина 2,1 мм

Вібродемпфірующіх полегшений матеріал L2 За властивостями ідентичний вибродемпфер Шумофф М2, відмінність лише у вазі матеріалу - Шумофф L2 легше на 30%. Зменшення ваги матеріалу ніяк не позначається на його вибропоглощающих властивості.

В автомобілі рекомендований до монтажу на ділянки, що вимагають зниження маси. До таких ділянок в автомобілі відносяться двері і дах. Відмітна особливість матеріалу - низька маса.

Мастиковий шар - високонаповнених полімерна композиція на каучуковій основі. Захищає кузов від корозії, має постійної липкості, еластичністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища.

Антиадгезійний папір захищає липкий мастиковий шар до моменту монтажу від пилу. Антиадгезійним шар має логотип і линовке, що забезпечує захист від підробок і спрощує роботу з розкрою матеріалу в процесі монтажу. Його висока якість дозволяє довгий час (до 12 місяців до монтажу) зберігати стабільні властивості по липкості. Після монтажу термін експлуатації не обмежений.

Рисунок тиснення забезпечує високі показники щодо зниження шуму за рахунок виступаючого (а не вдавленого як на аналогічних продуктах) профілю тиснення. Додатковою перевагою даного типу тиснення є зручність розкрою матеріалу. Ріжучий інструмент постає в продавлені доріжку і не вискакує з неї під час різу.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  4 листа возможно купить или нужно покупать упаковку?

  Максим, 25.11.2016

  можно.продаются по одному листу

  Ответ специалиста

  подскажите какие материалы нужны для обесшумки полностью салона ваз 2107 крыша арки пол потолок и двери какие материалы вы посоветуете

  костя, 18.05.2015

  На крышу и двери http://avtozvuk.ua/info/84673 - нужно около 9 листов, а на вибру http://avtozvuk.ua/info/15623- 4листа на пол и арки http://avtozvuk.ua/info/84674 - 10 листов, а сверху http://avtozvuk.ua/info/15624 - 5 листов

  Ответ специалиста

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста сколько и чего надо для вибро и шумо изоляции днища перегородки от двигателя и арок передних колёс Ваз 2106. По умеренной цене,заранее спасибо

  Дмитрий , 06.05.2015

  http://avtozvuk.ua/info/84674 10 листов и 5 листов http://avtozvuk.ua/info/15623

  Ответ специалиста

  Какой виброизоляционный материал лучше для виброизоляции дверей авто: Шумoff M2 или Шумoff L2? Почему, несмотря на то, что технические характеристики указанных материалов одинаковы, но при этом Шумoff L2 легче на 30%, чем Шумoff M2, Вы, судя по отзывам, рекомендуете Шумoff M2????

  Артур, 29.04.2015

  у Шумoff - L2 немного другой состав, но он хуже клеится и держится , по этому лучше взять Шумoff M2

  Ответ специалиста

  Сколько стоит упаковка и сколько там штук?

  Максим, 17.10.2013

  460 грн/ 20 листов

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Шумoff» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели