Шумоизоляция Ultimate Polifoam-8 (0,5x0,75)


Есть в наличии
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
60 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Ultimate Polifoam-8 (0,5x0,75)
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
Шумоізоляція Ultimate Polifoam-8 (0,5x0,75)
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Ultimate Polifoam-4 виготовлений зі спіненого поліетилену. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. матеріал має властивість отпружінівает тому не рекомендується встановлювати в деяких зазорах обшивки бо матеріал буде відштовхувати кріпильні елементи і обшивку салону.
Застосовується шумоізоляція в двері, підлогу, дах, багажник, перегородки моторного відсіку. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,14 кг
Ціна за лист (15 листів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
8 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Как материал по качеству? По сравнению с Шумоофф

  Саша, 01.03.2016

  Шумоофф лучше по качеству

  Ответ специалиста

  На арки без проблем наклеиться или есть нюансы?

  Дмитрий, 11.09.2015

  без проблем

  Ответ специалиста

  Отлично липнет при +28°, жесткое крупное зерно, помягче бы- лучшеб изолировал! Как антискрип при больших люфтах не годится - хрупает.

  Владимир, 31.08.2015

  А сколько нужно листов на вектру б универсал без пола?

  Максим, 10.08.2015

  порядка 15-18 листов

  Ответ специалиста

  скільки потрібно листів до пежо 405

  міша, 25.06.2015

  если клеить полностью, то нужно около 25 листов

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Ultimate» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели