Шумоизоляция Шумoff Комфорт 3 (0.49x0,74)


Нет в наличии
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
116 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Шумоff Комфорт 3
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания акустической
Читать полностью
Шумоізоляція Шумоff Комфорт 3
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Шумоff Комфорт 3 виготовлений з еластичного пінополіуретану. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість стискатися це робить його прекрасним ущільнювачем.
Використовується в якості ущільнювача різного роду стиків, швів і з'єднань, усуває скрип пластика. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Зони обробки: стелі, місця установки акустики, ущільнення стиків пластику обшивки і торпеди, бічні панелі, моторний щит з боку салону, тунель, карти дверей
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,20 кг
Ціна за лист (20 листів в упаковці)

Размер листа
74x49
Металлизированный слой
Нет
Толщина листа
3
Тип
лист
Бренд
Шумoff

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Василий, 22.08.2013

  Здравствуйте. Данный материал можно использовать для дверей или стоит обратить внимание на ШУМОФФ М 3? Спасибо.

  Эксперт avtozvuk.ua

  лучше М3

  Руслан, 21.11.2012

  Вообще-то Шумофф комфорт идет в размере 0,5х1м а это ультимат софт 3мм, не путайте людей, сам материал практически идентичен, но клеевой слой абсолютно разный!!!

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день. Раньше этот материал поставлялся листами 0,5х1м, а сейчас поставляется 0.49x0,74.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Шумoff» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели