Автомобильный держатель Arkon IPM2CF-RSHM


Нет в наличии
711 грн.
Наличные:
711 грн
Безнал:
853 грн
Приватбанк:
903 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Arkon IPM2CF-RSHM - Крепление

Автомобильное крепление на подголовник для Apple iPad2.
Совместимость: iPad 2
Вращение: 360 `

Автодержатель Arkon IPM2CF-RSHM предназначен для установки планшета Apple iPad2 на подголовник автомобиля (крепление подходит для большинства автомобилей). Зажим разработан специально для планшетов Apple iPad2.

С автомобильным креплением на подголовник Arkon IPM2CF-RSHM вам будет удобно,
Читать полностью
Arkon IPM2CF-RSHM - Кріплення

Автомобільне кріплення на підголовник для Apple iPad2.
Працює з: iPad 2
Обертання: 360 `

Автотримач Arkon IPM2CF-RSHM призначений для установки планшета Apple iPad2 на підголовник автомобіля (кріплення підходить для більшості автомобілів). Зажим розроблений спеціально для планшетів Apple iPad2.

З автомобільним кріпленням на підголовник Arkon IPM2CF-RSHM вам буде зручно, наприклад, включити дитині мультфільми або гри в дорозі.

Положення планшета Apple iPad2 в кріпленні налаштовується: по-перше, можна змінювати орієнтацію екрану на 360 градусів, по-друге, можна змінювати кут нахилу монітора до 45 градусів вгору або вниз.
Основні характеристики:
Завдяки добре продуманому дизайну, тримач ідеально підходить для багатьох пристроїв різного розміру. Це кріплення можна безпечно назвати одним з найважливіших у всьому асортименті автомобільних власників. Конструкція затиску дозволяє надійно зафіксувати пристрій в утримувачі. Це компанія займає одне з перших місць в світі по виробництву високоякісних власників. Дана компанія працює на ринку автомобільних власників більше 20 років і за цей час виготовила і випустила понад 500 індивідуальних і універсальних варіантів монтажу мобільних пристроїв.
Продукти цієї компанії - це не тільки величезний асортимент, але і високоякісні матеріали, компактний дизайн і багатофункціональність. Всі елементи кріплення виготовлені з міцних, термостійких марок ABC-пластика, що, в свою чергу, дозволяє досягти максимальної надійності та якості продукції. На додаток до універсальних власникам, в каталозі продуктів ви також можете знайти вузькоспеціалізовані кріпильні деталі. Так що якщо вам потрібен надійний тримач для техніки, то це відмінний варіант для ваших пристроїв, він надійно зафіксує їх, для простого використання в дорозі.

Тип:
Для мобильных устройств
Место установки:
на подголовник
Размер дисплея:
7"-10"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Arkon» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели