Шумоизоляция Ultimate Soft-10 (0,5x0,75)


Есть в наличии
140 грн.
Наличные:
140 грн
Безнал:
175 грн
145 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Ultimate Soft-10 (0,5x0,75)
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью


Шумоізоляція Ultimate Soft-10 (0,5x0,75)
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Ultimate Soft-10 виготовлений зі спіненого поліуретану на бітум просочення. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість отпружінівает і стискатися до міліметра випрямлятися до колишньої форми робить його прекрасним ущільнювачем пластикових частин салону.
Застосовується шумоізоляція в дах, підлогу, моторний щит автомобіля (салон), двері, багажне відділення. Діапазон температур сягає від -50 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,25 кг
Ціна за лист (12 листів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
10 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите пожалуйста чем лучше всего изолировать от шума капот подвесного лодочного мотора

  Богдан, 29.07.2013

  StP Изотон ЛМ15 (1x2)

  Ответ специалиста

  А можно по поподробней объяснить что у вас за не понятки в описании что значит толщина от 6-20 мм. Я правильно понимаю что есть в наличии листы как по 6 мм так и выше до 20 мм? Или листы колеблется от 6 до 20 мм то есть я не смогу заказать определенный размер чтоб все были по 6 мм? И ещё вопрос что за не понятка Ultimate Soft-10 (0,5x0,75) а размер вы пишете 1х0.5 так какой размер у листов? И есть ли в наличии 26 шт? если размер 1х0.5 м

  Анатолий, 06.06.2013

  листы в размере 0,75*0,53 - толщина 10мм всех листов, о наличии нужно уточнять в отделе продаж

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Ultimate» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели