Шумоизоляция Ultimate Soft-6 (0,5x0,75)


Есть в наличии
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
116 грн
97 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Ultimate Soft-6 (0,5x0,75)
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью

Технічні параметри:

Шумоізоляція Ultimate Soft-6 (0,5x0,75)
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Ultimate Soft-6 виготовлений зі спіненого поліетилену. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. матеріал має властивість отпружінівает тому не рекомендується встановлювати в деяких зазорах обшивки бо матеріал буде відштовхувати кріпильні елементи і обшивку салону.
Застосовується шумоізоляція в двері, підлогу, дах, багажник, перегородки моторного відсіку. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,23 кг
Ціна за лист (20 аркушів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
6 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Доброго дня. Подскажите если этим материалом обклеить двери, сядет ли карта двери на свое место? Не сильно ли толстый материал (6 мм) для двери Ланоса? Лучше этот материал или сплен?

  Сергей , 30.05.2016

  этот материал нужно клеить на филенку, на карту нужно клеить http://avtozvuk.ua/info/24904

  Ответ специалиста

  Скажите, что лучше - Ultimate Soft6 или Practik Soft 6?

  Сергей, 17.12.2015

  Лучше Ultimate Soft6

  Ответ специалиста

  Можно ли клеить Ultimate Soft6 на крышу авто без предварительной виброизоляции? В описании Soft6 сказано, что материал имеет также демпфирующие свойства.

  Сергей, 14.12.2015

  можно , но эффект будет не тот

  Ответ специалиста

  н карту двери что лучше Ultimate Soft-6 или битопласт

  Виктор, 25.09.2014

  Битопласт

  Ответ специалиста

  сколько надо листов на ваз 2106 ?полностью на солон,багажник и капот ?

  Андрей, 29.10.2013

  примерно 30

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Ultimate» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели