Нет в наличии
4210 грн.
Наличные:
4210 грн
Безнал:
5052 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Globex HD119 - Видеорегистратор

GLOBEXHD119 - уникальное устройство, совмещающее в себе функции многофункционального автомобильного видеорегистратора и радар-детектора.
Устройство не требует предварительной настройки и кропотливого изучения. Оно готово к работе сразу после приобретения, поскольку еще на заводе выставлены оптимальные параметры настройки. Достаточно установить в устройство микро-SD карту памяти объемом до 32 Гб, на
Читать полностью
Globex HD119 - Відеореєстратор

GLOBEXHD119 - унікальний пристрій, що сполучає в собі функції багатофункціонального автомобільного відеореєстратора і радар-детектора.
Пристрій не вимагає попередньої настройки і копіткого вивчення. Воно готове до роботи відразу після придбання, оскільки ще на заводі виставлені оптимальні параметри настройки. Досить встановити в пристрій мікро-SD карту пам'яті об'ємом до 32 Гб, на яку буде записуватися вся інформація (дата, час, відео, аудіо, координати, швидкість, напрямок руху, стан датчиків прискорення), відформатувати її належним чином. підключити кабель живлення і закріпити пристрій. Запис інформації розпочнеться автоматично, як тільки Ви включите живлення.
Під час поїздки, пристрій приємним голосом буде Вас заздалегідь попереджати про наближення до камер ДПС, про можливе перевищення дозволеної швидкості на даній ділянці дороги, підвищуючи, таким чином, Вашу увагу, і, як наслідок, безпека вашого руху в щільному транспортному потоці.
Вбудований радар-детектор має характеристики, спеціально адаптовані для фіксації сигналів більшості камер і радарів ДПС, використовуваних на Україні. Він дозволяє завчасно оповістити Вас про наближення до такого пристрою і привернути Вашу увагу до проїзду даної ділянки дороги з дотриманням швидкісного режиму.

Із самої назви пристрою нескладно здогадатися, що воно є певним аналогом «чорного ящика» - «BlackBox», який встановлюється на літаках і служить для запису різних параметрів під час польоту. Ваше пристрій також веде безперервну запис різного роду інформації під час руху.
Пристрій оснащений:

Камерою високого дозволу HD (highdefinition) для запису дорожньої ситуації. Широкий кут огляду дозволяє фіксувати ситуацію по всій ширині дорожнього полотна.Мікрофоном для запису звуку в салоні.
Датчиками прискорення (G-сенсорами), що дозволяють фіксувати прискорення, гальмування, повороти, удари, одним словом, переміщення автомобіля у вертикальній, подовжній і поперечній площинах. Тимчасову діаграму показань G-сенсорів можна згодом докладно розглянути за допомогою програми відтворення, яка постачається з пристроєм.

GPS-приймачем, за допомогою якого пристрій визначає Ваші поточні координати, швидкість і напрямок руху. Зіставляючи цю інформацію із записаною базою даних, пристрій попереджає Вас про перевищення швидкості, наближення до небезпечної ділянки дороги або камері ДПС. Згодом, на комп'ютері, Ви зможете побачити не тільки відеозапис всього того, що потрапило в поле зору камери пристрою, але також Ваше місце розташування на карті, поточні координати і швидкість руху.

Вбудованим радар-детектором, який вловлює сигнали камер ДПС і завчасно попереджає про наближення до такого пристрою, щоб привернути Вашу увагу до проїзду даної ділянки дороги з дотриманням швидкісного режиму.

На відміну від інших відеореєстраторів, GLOBEXHD119 не тільки записує інформацію на мікро - D карту, але також своєчасно нагадує Вам про необхідність дотримання швидкісного режиму (якщо Ви пересуваєтеся зі швидкістю, що перевищує дозволену для даної ділянки дороги) і про ті місця, де потрібна підвищена увага . Таким чином, досягається подвійний ефект підвищення Вашої безпеки на дорозі. З одного боку Ви відчуваєте себе більш комфортно і спокійно, оскільки знаєте, що записана пристроєм інформація, може послужити доказом правомірності Ваших дій, з іншого боку, своєчасне інформування дозволить Вам заздалегідь приймати правильні рішення.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
microSD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
1.3
Цвет
черный
Оснащение
GPS, радар-детектор
Порты и разъемы
mini USB, HDMI, AV
Корпус
откидной дисплей
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Globex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Олег, 29.07.2013

  Вопрос. Определяюсь с выбором модели. эта модель требует крепления датчика радаров отдельно (как например, в RX Detector X) или датчик вмонтирован в корпус? на фото изделия, не вижу отдельного датчика радара, как например в RS. Заранее благодарен за ответ.

  Эксперт avtozvuk.ua

  в данном аппарате радар встроен в корпус, а у RS Detector X выносной блок

  Юрій, 19.07.2013

  а як в ночі,він записує?

  Эксперт avtozvuk.ua

  В свете фар нормально

  хохол, 12.06.2013

  и еще на месте на нем можно просматривать запись.спасиба

  Эксперт avtozvuk.ua

  можно

  хохол, 12.06.2013

  в радаре есть диапозон лазер и сколько градусов

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет

  Анатолий, 06.06.2013

  Прикольная штука, висит под зеркалом на родной присоске. Дрожания и скрипов нет.Завёл двигатель поприветствовала, поумничала по поводу ремней безопасности. Пожелала "Счастливой поездддки" (не ошибся, всё правильно!). Через 3 часа поездки скажет что нужно отдыхать - это способствует безопасному движению. РОІ на ходу вносить так себе, надо привыкнуть, windows обеспечение - его просто нет, хотя и сайт написали, но всё это так лишь бы глаза замазать. Радар кажет нормально только не поймёшь разницы между К и Ка диапазонами. Своя прога на карте для просмотра и сохранения видео, если инет на компе подключен то кажет на карте где ехал и маршрут указывает. В инструкции не все функции описаны, например громкость больше=меньше - а она реально регулируется. Крепление присоски не поворотное, быстро не повернёшь и экран только в одной плоскости открыть=закрыть. Вывод : девайсом доволен

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Globex» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели