Адаптер рулевого управления Aftec мультируль


Снят с производства
1404 грн.
Наличные:
1404 грн
Безнал:
1685 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aftec Мультируль - Адаптер

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатными резистивными кнопками мультируля. Управление происходит по ИК-каналу путем запоминания и последующего воспроизведения до восьми ИК-посылок пульта магнитолы.

Универсальность и уникальность устройства " Мультируль " заключается в том , что оно согласуется между любыми марками автомобилей и любыми брендовыми или не брендовыми
Читать полностью
Aftec Мультируль - Адаптер

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатними резистивними кнопками мультируль. Управління відбувається по ІЧ-каналу шляхом запам'ятовування і подальшого відтворення до восьми ІЧ-посилок пульта магнітоли.

Універсальність та унікальність устрою "мультируль" полягає в тому, що воно узгоджується між будь-якими марками автомобілів і будь-якими брендовими або не брендовими автомагнітолами. Винятком є ​​автомобілі оснащені CAN шиною.

Програмування здійснюється настільки просто, зрозуміло і швидко, що навіть чайник з ним впорається елементарно.

Є можливість кермові кнопки перепризначити за вашим бажанням.

Адаптери для автомобілів використовують резистивну матрицю:
TOYOTA Всі моделі, крім Verso
HONDA Civic 4D, 5D (від 2006), CR-V, Accord VII
MAZDA 3,5,6, CX-7, CX-9, MPV, RX-8
SUBARU Forester (від 2006) Outback (від 2006), Tribeca
NISSAN Maxima, Micra, Patrol, Note, X-trail, Murano, Pathfinder, Qashqai
MITSUBISHI LancerX, Pajero IV, Pajero Sport II, Outlander
SSANG-YONG Actyon, Kyron, Rexton
HYUNDAI Santa Fe, Grandeur, NF, Elantra, Sonata, ix55, ix35, Terracan, Getz, Tucson
KIA Sorento, Magnetis, Opirus
FORD Focus II, C-Max, S-Max, Fusion, Mondeo, Jaguar
CHEVROLET Lacetti, Rezzo
CITROEN C-crosser
PEUGEOT 4007

Підключення
Синій провід - підключити до сигнального проводу кнопок керма. Другий провід кнопок керма з'єднати з масою безпосередньо біля адаптера.
Зелений провід - під'єднати до другої групи кнопок (для автомобілів Toyota і Nissan). Для решти автомобілів провід максимально вкоротити і ізолювати.
Примітка: зелений і синій дроти можна міняти місцями.
Чорний провід - маса. До нього ж підключити загальний провід кнопок керма.
Білий дріт - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення на адаптер. Після програмування максимально вкоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід ОК з обмежувальним резистором для підключення ИК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). ІК світлодіод підключається «+» (довший висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.
Програмування
Білий дріт замкнути на масу і подати живлення на адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера блимне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «упор») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера блимне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - блимне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 8 кнопок. Якщо потрібно записати менше 8 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки (або від'єднання білого проводу) почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати живлення, відключити білий провід та подати живлення - адаптер готовий до роботи.
Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а з п'ятої по восьму - із затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите пожалуйста! Lancer x и http://avtozvuk.ua/info/12078 Возможно связать этим адаптером?

  Вадим, 28.03.2013

  Возможно

  Ответ специалиста

  дд! у МЕНЯ МЕРСЕДЕС CLK 2002 Г.В 208 КУЗОВ. МОЖНО ЛИ ЭТОТ АДАПТЕР ПОДключить на мою машину на внештатную магнитолу чтобы работал мультируль?

  ГАМЗАТ, 24.01.2013

  На МЕРСЕДЕС не подойдет

  Ответ специалиста

  Я тоже подключил Мультируль, не знаю чё у вас там за сомнения и при чём тут прошивка магнитолы (фактически адаптер даже к магнитоле не подключается) . Читайте внимательно описание , Цитирую : Управление происходит по ИК-каналу путем запоминания и последующего воспроизведения до восьми ИК-посылок пульта магнитолы. Кстати вот в этом адаптере http://www.avtozvuk.ua/info/21842 в памяти уже записаны такие магнитолы : Kenwood, Pioneer, Sony,_JVC,_Clarion, Alpine. Т.е. для таких магнитол наличие пульта не обязательно.

  Дмитрий, 06.12.2012

  Нами была запрошена информация у компании HT по поводу совместимости их устройств с данным адаптером. Получен ответ, что в ходе тестирования их совместной работы возникают сбои, поэтому они рекомендуют адаптер АРУ... Мы не советуем подключать аппараты у которых была выявлена несовместимость нашими сотрудниками или представителями производителя

  Борис, 20.11.2012

  ребята,все работает!как Вы можете продавать товар не зная его характеристик?крайне не доволен работой Ваших консультантов!!!!!!

  Сергей, 18.11.2012

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели