Адаптер рулевого управления Aftec Мультируль-Renault


Снят с производства
1510 грн.
Наличные:
1510 грн
Безнал:
1812 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Мультируль-Renault - Адаптер

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатным подрулевым джойстиком Renault. Управление происходит по ИК-каналу путем запоминания и последующего воспроизведения до восьми ИК-посылок пульта магнитолы.

Универсальность и уникальность устройства " Мультируль - Renault" заключается в том , что оно согласуется с любыми брендовыми или не брендовыми автомагнитолами.

Научить
Читать полностью
Мультируль-Renault - Адаптер

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатним підрульовим джойстиком Renault. Управління відбувається по ІЧ-каналу шляхом запам'ятовування і подальшого відтворення до восьми ІЧ-посилок пульта магнітоли.

Універсальність та унікальність устрою "мультируль - Renault" полягає в тому, що воно узгоджується з будь-якими брендовими або не брендовими автомагнітолами.

Навчити кермові кнопки працювати з магнітолою дуже просто. Ви самі це зможете зробити, при цьому вкажете призначення кожної кнопки на ваш розсуд.

Підключення
Синій провід - підключити до сигнального проводу кнопок керма. Другий провід кнопок керма з'єднати з масою безпосередньо біля адаптера.
Чорний провід - маса. До нього ж підключити загальний провід кнопок керма.
Білий дріт - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення на адаптер. Після програмування максимально вкоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід ОК з обмежувальним резистором для підключення ИК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). ІК світлодіод підключається «+» (довший висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.
Програмування
Білий дріт замкнути на масу і подати живлення на адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера блимне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «упор») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера блимне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - блимне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 8 кнопок. Якщо потрібно записати менше 8 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки (або від'єднання білого проводу) почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати живлення, відключити білий провід та подати живлення - адаптер готовий до роботи.
Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а з п'ятої по восьму - із затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.

Тип
Адаптер рулевого управления
Бренд
Aftec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели