Есть в наличии
937 грн.
Наличные:
937 грн
Безнал:
1124 грн
Приватбанк:
1022 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


Межблочный кабель Gladen CH-ZERO 5m
Межблочный кабель предназначается для передачи цифрового аудиосигнала от источника к усилителю или коммутатору, он считается полноправным компонентом аудиосистемы автомобиля. Стоит учитывать тот факт, что чем выше качество кабеля тем меньше он принесет проблем Вам и аудиосистеме автомобиля, ведь от него напрямую может зависеть качество звучания. Пятиметровый кабель изготовлен из высококачественной
Читать полностью
Міжблочний кабель Gladen CH-ZERO 5m
Міжблочний кабель призначається для передачі цифрового аудіосигналу від джерела до підсилювача або комутатора, він вважається повноправним компонентом аудіосистеми автомобіля. Варто враховувати той факт, що чим вище якість кабелю тим менше він принесе проблем Вам і аудіосистеми автомобіля, адже від нього безпосередньо може залежати якість звучання. П'ятиметровий кабель виготовлений з високоякісної безкисневої міді глибокого очищення. RCA коннектори покриті спеціальним покриттям, швидко і надійно фіксуються в гнізда апаратури. Сам кабель має потрійну ізоляцію, а саме спінений поліетилен, з його допомогою рівень втрати сигналу стає мінімальним. Екранування забезпечує стабільну роботу і прибирає згенеровані перешкоди всередині кабелю. Зовнішня ізоляція має конструкцію кручений пари що забезпечує високу гнучкість і еластичність. Адже гнучкий кабель зручний при установці, тим більше в тих випадках де кожен сантиметр грає вагому роль. Також монтаж можна проводити в важкодоступних місцях.
Зверніть увагу що при установці рекомендується уникати петель на кабелі. Він повинен бути покладений рівно, це забезпечить рівномірне навантаження на підсилювач.
Даний кабель добре захищає від усіляких перешкод і дасть ідеальне звучання без втрати сигналу.
- кабелі PRO серії для високоякісних інсталяцій вироблені безпосередньо в Німеччині з усіма стандартами якості з очищення міді.
- мають більш ніж в 2 рази низький опір, ніж кабель зі сплавів ССА (мідь + алюміній). Тривалий час підтримують якість звуку на відміну від алюмінієвих кабелів, які швидше окислюються і деформуються, товщі і менш гнучкі і вимагає більшого перетину в порівнянні з мідними.
- кращі в своєму класі мідні кабелі. Це забезпечується високою якістю матеріалів: безкисневому міддю з високим ступенем очищення 99,9999% (OFC) повноцінного перетину + силіконовою ізоляцією.

Тип кабеля
Межблочный
Количество жил
4
Материал жил:
медный сплав
Экранирование
нет
Форма коннекторов
прямые
Цвет изоляции
черный
Тип коннекторов
2RCA-2RCA
Длина кабеля
5
Бренд
Gladen

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gladen» в категории «Автокабель»
Показать все модели