Нет в наличии
6530 грн.
Наличные:
6530 грн
Безнал:
7836 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DF-KEY Ver.4 - Иммобилайзер

DF-Key Ver. 4 – это бесконтактный иммобилайзер последнего поколения, созданный на основе самых современных технологий по передаче данных.

DF-Key Ver. 4 использует диалоговый динамический код на рабочей частоте 2.4-2.5 GHz
Новые влагозащищенные карточки
Часто автовладелец не желает делать каких-либо действий по постановке или снятию автомобиля с охраны. Но в то же время хочет, чтобы его
Читать полностью


DF-KEY Ver.4 - Іммобілайзер

DF-Key Ver. 4 - це безконтактний іммобілайзер останнього покоління, створений на основі найсучасніших технологій з передачі даних.

DF-Key Ver. 4 використовує діалоговий динамічний код на робочій частоті 2.4-2.5 GHz
Нові вологозахищені картки
Часто автовласник не бажає робити будь-яких дій по постановці або зняттю автомобіля з охорони. Але в той же час хоче, щоб його автомобіль був захищений від угону або захоплення. Саме на таких користувачів і розрахований іммобілайзер DF-Key Ver. 4. Достатньо лише мати при собі мініатюрну карту присутності.
Щоб задовольнити потребам абсолютно всіх автолюбителів, які користуються подібними системами, в іммобілайзер закладена можливість програмування різних режимів роботи
Виконаний в герметичному моноблочному виконанні, має логічне керування електромеханічним замком капота (силове) з відстеженням положення капота і нормально-замкнуту силову блокування ланцюгів до 20 А.
У блок вмонтована поліпшена виносна антена всеспрямованого дії, яка вже показала свої чудові якості при експлуатації на іншому обладнанні, щоб забезпечити впевнене радіоканал між блоком і картою-міткою розташовувати антену можна практично в будь-якому місці в автомобілі.
На картці-мітці є кнопки, для зручності автовласника, щоб користуватися різними функціями ІММО, приміром дуже простий переклад системи в режим сервісного обслуговування (валет), щоб не залишати картку-мітку в сервісі.
У комплект входять 2 карти присутності. Прописування карток-міток можливо тільки в заводських умовах, щоб виключити підміну карток або прописування додаткових.
Установка комплекту DF-Key Ver.м4 з замком капота DefenTime або з підкапотним електромеханічним замком КПП GEARLOCK на автомобіль, є логічним і зручним рішенням. При цьому автомобіль виходить захищеним як від механічного розтину (заблокований капот / КПП), так і від радіоелектронного розтину (по радіоканалу і з салону автомобіля), а також і від примусового «викидання» з машини (картою присутності).

Тип
Иммобилайзер
Дополнительно
кнопки на метке
Бренд
PROSECURITY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «PROSECURITY» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели