Есть в наличии (1-2 дня)
495 грн.
Наличные:
495 грн
Безнал:
594 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol ЦЗ-32011 - Центральный замок

Набор центрального замка ЦЗ-32011 от Vitol. Тип комплекта – на 4 двери. Совместимость с сигнализацией – универсальная. Питание – 12 Вольт. Управление с помощью ключа или пульта сигнализации. Количество циклов – 80 тысяч. Развиваемое усилие – от 4,5 до 5 кг. Комплектация: 5-ти проводной привод; 2-х проводной привод (3 шт.); управляющий контроллер; инсталляционный комплект; 2 брелока. Особенности:
Читать полностью
Технічні характеристики:

Vitol ЦЗ-32011 - Центральний замок

Набір центрального замка ЦЗ-32011 від Vitol. Тип комплекту - на 4 двері. Сумісність з сигналізацією - універсальна. Харчування - 12 Вольт. Управління за допомогою ключа або пульта сигналізації. Кількість циклів - 80 тисяч. Зусилля, що розвивається - від 4,5 до 5 кг. Комплектація: 5-ти провідний привід; 2-х провідний привід (3 шт.); керуючий контролер; інсталяційний комплект; 2 брелока. Особливості: поворотний шток; ударостійкий корпус; безшумний мотор високої потужності; біполярний управління.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Развиваемое усилие до,кг
5
Тип
Комплект + пульты ДУ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Сергей, 08.12.2017

  подскажите пожалуйста центральный замок на москвич 2140sl на 4 двери с приводом и на багажник тоже чтобы с брелка можно было открыть и дверь и багажник . буду вам очень благодарен

  Эксперт avtozvuk.ua

  Центральный замок Fantom FT-227 + Центральный замок RS L100 + соленоид багажника

  олег, 17.10.2017

  подскажите какой цз подойдет на газ 3110?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

  влад , 18.06.2015

  какой замок посоветуете на mersedes sprinter?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Оптимальными будут http://avtozvuk.ua/info/2558

  Алексей, 22.03.2015

  лучше эта или SM-10R ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Лучше взять SM-10R

  Тарас, 20.03.2015

  На еду матиз станет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Станет


Другие модели марки «Vitol» в категории «Центральный замок»
Показать все модели