Снят с производства
2770 грн.
Наличные:
2770 грн
Безнал:
3324 грн
Приватбанк:
4428 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine M15 - Маяк


ТЕЛЕМАТИКА.
Удивительная простота и удобство настройки, быстрый старт, а также автоматическое обновление программного обеспечения

ИНТЕЛЕКТ.
Мощный ARM процессор позволяет реализовать элементы искусственного интеллекта. Автоматическая установка внутреннего времени, параметров подключения к сети Интернет, автоматический контроль баланса и уведомление

ГИПЕРЧУВСТВИТЕЛЬНОСТЬ.
Читать полностью

StarLine M15 - Маяк


Телематика.
Дивовижна простота і зручність налаштування, швидкий старт, а також автоматичне оновлення програмного забезпечення

Інтелект.
Потужний ARM процесор дозволяє реалізувати елементи штучного інтелекту. Автоматична установка внутрішнього часу, параметрів підключення до мережі Інтернет, автоматичний контроль балансу та повідомлення

ГІПЕРЧУТЛИВІСТЬ.
Унікальна GPS-антена і застосування технології A-GPS забезпечує надчутливість і майже моментальне визначення точних координат навіть в найскладніших умовах

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ.
Завдяки водонепроникному корпусу та наномембране мікрофона, маяк можна заховати в самому несподіваному для викрадачів місці: як всередині, так і зовні автомобіля, катера, вантажівки ...

Способи використання StarLine M15:
Самостійна унікальна захист від викрадення і знаходження викраденого або евакуйованого автомобіля,
Система спостереження та контролю службового автотранспорту,
Контроль і пошук дітей, літніх людей
Знаходження домашніх тварин,
Прихований моніторинг пересувань цінних вантажів і їх пошук,
Визначення місця розташування викрадених моторолерів і скутерів,

Переваги StarLine M15:
Відсутність демаскуючих проводів
Неможливість виявлення пристрою за допомогою сканерів ефіру GSM сигналу, тому що воно працює в режимі імпульсів
Якість роботи пристрою не залежить від глушіння GSM / GPS сигналу завдяки доступу до тривалого режиму автономної роботи, при цьому, коли-небудь, все одно «глушилку» вимкнуть і пристрій зможе вийти на зв'язок і передати координати власнику
Компактні розміри. Завдяки компактним розмірам можна розмістити в будь-яких місцях, де його буде нелегко знайти (під спойлери, пластикові бампери, фари, під оббивкою салону, в підголівниках і сидіннях і т.д.)
Відсутність абонентської плати. Витрати виключно на вихідні SMS
Легкий перенесення пристрою з одного об'єкта спостереження на інший
Гнучкі налаштування пристрою дозволяють самостійно налаштувати його оптимальний режим

Комплектація:
центральний блок
дві батарейки
комплект проводів
інструкція

GPS маяк StarLine М15 - мініатюрний пошуковий маяк, призначений для визначення точних координат об'єкту, розташування якого Вам необхідно контроліровать.Его можна розмістити у Вашому автомобілі, мотоциклі або катері, він може супроводжувати цінний вантаж, контейнер або багаж, його також можна покласти в портфель дитини або кишеню пальто літньої людини. Координати об'єкту передаються на Ваш телефон у вигляді SMS-повідомлень з текстом або інтернет-посиланням на фрагмент карти для перегляду на екрані телефону.

Відсутність проводів і малі розміри маяка дозволяють Вам непомітно встановити його в найнесподіваніших і потайливих місцях, де відшукати його буде дуже сложно.Поскольку маяк більшу частину часу перебуває в «сплячому» стані, його практично неможливо виявити сканерами ефіру і детекторами GSM-сигналу.

Наявність вбудованого мікрофона дозволяє Вам прослухати по телефону навколишнє обстановку.Ето може істотно полегшити пошук викраденого автомобіля або викраденого вантажу за рахунок звуження району пошуку при виявленні відгуку на звукові сигнали (наприклад, клаксон автомобіля, сирену, стукіт по дверям закритих гаражів і т.д. ).

Маяк оснащений вбудованим датчиком руху, за допомогою якого він може визначати початок руху або переворот охоронюваного об'єкта та інформувати власника про ці події SMS-повідомленням.

Маяк автоматично контролює стан своїх батарей і баланс на SIM-карте.Еслі ресурс батарей або кошти на рахунку підходять до кінця, він вишле SMS-, повідомлення з попередженням про необхідність заміни елементів живлення або поповнення рахунку.

Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Александр, 03.02.2016

  Если с ним уехать за границу! И установить сим карту от тудова! Как себя поведет прибор? Полноценно работать будет? ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да

  Алексей, 13.12.2014

  Пользуюсь данным маяком уже пол года, так как живу в неспокойном регионе( Донецк). За эти деньги хорошее приобретение, так как заменяет сразу трекер, и сигналку и поисковик. Из Плюсов- компактный, водонепроницаемый,качественно сделанный. Вменяемая служба поддержки Из минусов- в режиме отправки 2 сообщений в день и включенного датчика движения батареи живут две недели, если машина находится в закрытом помещении и месяц на улице. Установка в автомобиле только в том месте где нет металлического заслона сверху. Хромает ПО. Может тупо отморозиться и не прислать очередные координаты по будильнику, но датчик на движение сработает все равно. Из всего вышеперечисленного мой совет- если все таки решились купить данное устройство сразу приобретите 2 Литий-ионных аккумулятора 16340 + зарядку. Я приобрел два емкостью по 700 mAh по 80 грн и заряжаю их раз в месяц. Они влазят при небольшом усилии но влазят. Пиковые токи у них выше, поэтому меньше просаживаются при отправке устройством смс. Прятать лучше в под стекольное пространство, торпеда или задняя полка, но в такое место где вы с трудом но сможете его доставать. Двухсторонний скотч вам в помощь. Всем добра и мира)

  Владимир, 16.11.2014

  Купил в автозвуке сие чудо 10.11.14, оператор 313 чудесно всё оптсал и подсказал! на следующий день уже установил на авто! ! вещь классная, настроил сначало на просыпание каждые 4-е часа + режим тревоги при движении, в ИТОГЕ на 69м смс и 5м дне эксплуатации батарейки сдохли!!!! батарейки такого типа дорогие - Varta 140 грн пара - Duraccel 200 грн! Итого - либо покупать с подключаемым питанием, либо не играться и ставить на пробуждение раз в 2-е суток! иначе дорогая игрушка получается!

  Юрий, 14.11.2014

  Возможно ли зарегестрировать устройство, купленное в вашем магазине, для отслеживания и настройки на сайте mayak.mobi ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Нет точной информации ! У Starline есть свой сайт для мониторинга !

  Юра, 27.03.2013

  Подскажите, этот маяк легален на территории Украины?.Статья 359. Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.В ней есть такой пункт.--До таких засобів належать спеціальні технічні засоби для негласного:ж) контролю за переміщенням транспортних засобів та інших об’єктів. А то потом Служба Брелков Украины начнёт срок кататью.А IMEI зарегистрирован по Украине??

  Эксперт avtozvuk.ua

  Данное устройство имеет стационарный мантаж, а не скрытый, устройство сертифицировано.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «CAN модуль»
Показать все модели