Нет в наличии
4083 грн.
Наличные:
4083 грн
Безнал:
4900 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom VR 120 - Видеорегистратор

Автомобильное устройство VR-120 - это небольшой видеорегистратор для автомобиля, специально адаптированный к эксплуатации в России. В отличие от других автомобильных видеорегистраторов имеет русифицированные системные голосовые сообщения и команды. Впервые в видеорегистраторе применены элементы, позволяющие его эксплуатацию при низких температурах.

Автомобильный видеорегистратор VR-120 как и
Читать полностью

Phantom VR 120 - Відеореєстратор

Автомобільний пристрій VR-120 - це невеликий відеореєстратор для автомобіля, спеціально адаптований до експлуатації в Росії. На відміну від інших автомобільних відеореєстраторів має русифіковані системні голосові повідомлення і команди. Вперше в відеореєстраторові застосовані елементи, що дозволяють його експлуатацію при низьких температурах.

Автомобільний відеореєстратор VR-120 як і всі сучасні засоби фіксації дорожньої ситуації, має дві вбудовані відеокамери, одна з яких веде зйомку дорожньої обстановки попереду автомобіля, а друга спрямована в протилежний бік і знімає все, що відбувається в салоні. Крім відеозйомки пристрій VR-120 записує і звук, швидкість руху, розташування автомобіля з його прив'язкою до карти і показом поточних координат, а також фіксує всі позаштатні ситуації, такі як: різке гальмування, різке прискорення або зіткнення. Завдяки всім цим достоїнствам, авторегістратор VR-120, можна з упевненістю назвати автомобільним "чорним ящиком", аналогічним тому, що встановлюється на повітряних суднах і який надійно збереже всі моменти, пов'язані з автомобілем і його водієм.

Автомобільний відеореєстратор VR-120 володіє відмінними ергономічними властивостями, всі елементи управління розташовані доступно і зрозумілі навіть тим, хто абсолютно не розбирається в електронній тематиці. А установка його в автомобіль настільки проста, що закріпити його на лобове скло і підключити до прикурювача може навіть дитина.

Запис проводиться на установлівают в нього SD карту. Для перегляду всіх записаних моментів, досить витягти карту, встановити її в комп'ютер або ноутбук і запустити знаходиться на ній програму-переглядач.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS, подсветка
Дополнительно
G-сенсор
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
2
Угол обзора
140
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Phantom» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели