Нет в наличии
1300 грн.
Наличные:
1300 грн
Безнал:
1625 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom VR-102 - Видеорегистратор

ОСОБЕННОСТИ КОНСТРУКЦИИ: производитель позиционируетавтомобильный видеорегистратор PHANTOM VR 102 как устройство начального уровня. Оно не только самое простое в линейке видеорегистраторов PHANTOM, но и самое маленькое: его толщина всего 13 мм. Корпус матово-черный, на стороне, обращенной к водителю, находятся дисплей и три основные кнопки управления устройством. Также в сторону водителя обращены
Читать полностью

Phantom VR-102 - Відеореєстратор

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ: виробник позіціоніруетавтомобільний відеореєстратор PHANTOM VR 102 як пристрій початкового рівня. Воно не тільки найпростіше в лінійці відеореєстраторів PHANTOM, але і найменше: його товщина всього 13 мм. Корпус матово-чорний, на стороні, зверненій до водія, знаходяться дисплей і три основні кнопки управління пристроєм. Також в сторону водія звернені динаміки.
На склі відеореєстратор PHANTOM VR 102 кріпиться за допомогою силіконової липучки на шарнірі, на якій нагвинчується пластикова кишеня, в який реєстратор просто вкладається.
На тильній стороні розміщується вічко відеокамери. Лінзи в даній моделі немає. Зате є вбудований акумулятор, з яким відеореєстратор може працювати автономно.
На верхній частині пристрою розташовані три допоміжні кнопки, за допомогою яких включається режим перегляду і ведеться управління всередині меню. А в нижній частині корпусу - слот для карти пам'яті microSD і роз'єм miniUSB.
Необхідно відзначити входить в комплект провід живлення від прикурювача, довжина якого 5 метрів. Його цілком достатньо, щоб таємно прокласти вздовж кромки скла.
Можна тільки вітати, що разом з відеореєстратором PHANTOM VR 102 виробник вкладає пам'ятку водієві про те, як правильно використовувати відеозапис при відстоюванні своїх вимог в суді, і нагадує про необхідність відобразити наявність відеозапису в протоколі.
ОСОБЛИВОСТІ НАЛАШТУВАННЯ: настройківідеорегістратор PHANTOM VR 102 не вимагає, потрібно тільки встановити перед початком експлуатації дату і час. Саме меню дуже бідне. З налаштувань можна змінити тільки час запису в одиночний файл, вибравши 2 або 5 хвилин.
ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ: при підключенні харчування на відеореєстраторові PHANTOM VR 102 загоряються два світлодіоди - синій і жовтий, що показують, що пристрій виробляє відеозапис і заряджає вбудований акумулятор. Залежно від того, було включено пристрій чи ні, картинка з камери виводиться на вбудований екран. Після зупинки необхідно вимкнути відеозйомку, оскільки в іншому випадку відеореєстратор буде продовжувати знімати, поки не сяде акумулятор.
Завдяки тому, що кріплення PHANTOM VR 102 виконано у вигляді кишені, знімається і ставиться відеореєстратор одним рухом.
Оскільки матриця камері не лінзованной, кут захоплення відрізняється від стали стандартними 120-145 градусів. За даними вимірів, кут відеозйомки становить приблизно 50 градусів.
Запис проводиться з невеликими перервами в 1-2 секунди - для стирання найстарішого файлу. Розмір двухминутного файлу близько 100 Мб.
При використанні відеореєстратора PHANTOM VR 102 в якості картридера швидкість передачі даннихсоставіла всього 0,7 Мбіт / с (незважаючи на USB 2.0).
ЯКІСТЬ ВІДЕОЗАПИСИ відеореєстратора VR 102, як не дивно, можна назвати непоганим. Розмітка, марка автомобіля, його колір, дорожні знаки видно під час поїздки. Номерний знак читається, але тільки на мінімальній відстані від попереду автомобіля, що йде. У записі присутні артефакти, викликані трансформацією і компресією відеозображення. Запис проводиться на швидкості 29 кадрів в секунду. Колір картинки днем нормальний. Дозвіл камери в денних умовах лише 250 ліній.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
HD 720p-1280x720
Корпус
моноблок
Оснащение
подсветка
Функции
-
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
16 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
5 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Phantom» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели