Виброизоляция StP Crystal Sound (kit)


Нет в наличии
240 грн.
Наличные:
240 грн
Безнал:
300 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Виброизоляция StP Crystal Sound (kit)
Акустическая линза StP Crystal Sound (kit) являет собой трехслойную композицию в виде шестиугольника. Лицевой слой имеет покрытии алюминевой фольгой с тиснениями которые препятствуют разрушению материала от воздействий внешней среды. Второй звукопоглощающий слой который изготовлен из модифицированного эластичного пенополиуретана. Третий монтажный слой, вибродемпфирующий, покрытый клеевым слоем.Слои
Читать полностью
Віброізоляція StP Crystal Sound (kit)

Акустична лінза StP Crystal Sound (kit) являє собою тришарову композицію у вигляді шестикутника. Особовий шар має покритті алюминевой фольгою з тисненнями які перешкоджають руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Другий звуковбирний шар який виготовлений з модифікованого еластичного пінополіуретану. Третій монтажний шар, вібродемпфіруючий, покритий клейовим слоем.Слоі з'єднуються методом дублювання. Відомо що відображена звукова хвиля повертається назад до динаміка і негативно впливає на чистоту звучання. Лінза призначається для відображення і усунення звукових хвиль, для якісного звучання без спотворень і перешкод.
Основні корисні властивості якими володіє акустична лінза - це усунення резонансів металевою конструкцією які викликаються роботою динаміків акустичної системи. Забезпечують необхідне звуковий тиск. Вирівнювання частоти звукового поля (звукопоглинання)
установка
Для її встановлення не потрібно володіти спеціальними навичками, будь-яка людина яка вміє тримати в руках викрутку зможе встановити лінзи без будь-яких зусиль. Установка акустичних лінз здійснюється безпосередньо позаду динаміка акустичної системи на внутрішню сторону стіни двері.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Не допускати утворення повітряного простору на площі установки, щоб уникнути відшарування вироби і втрати його працездатності. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна за комплект (2 лінзи в упаковці)

Тип
акуст. линза
Применение
двери
Толщина листа
15 (мм)
Площадь листа
0.17 (м.кв.)
Размер листа
21x18 (см)
КМП
0.2
Металлизированный слой
Есть
Толщина металлизированного слоя
200 (мкм)
Количество слоев
3
Вес листа
0.32 (кг)
Вес
8 (кг/м2)
Основа
полимер
Тепловой пистолет
желателен
Страна производитель
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Есть реально эффект от нее?

    Василий, 10.09.2014

    Есть

    Ответ специалиста

Другие модели марки «StP» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели