Нет в наличии
14848 грн.
Наличные:
14848 грн
Безнал:
17819 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3900 can – GSM-сигнализация

Диалоговый код.
Невзламываемый код авторизации команд с уникальным диалоговым алгоритмом "свой – чужой" с индивидуальным ключом шифрования, которому обучается система в процессе прописывания брелков, и возможностью его смены.

Встроенный GSM-модем.
Позволяет получать тревожные сообщения на сотовый телефон. Повышает охранные функции, удобство пользования и программирования
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora DXL-3900 can – GSM-сигналізація

Діалоговий код.
Незламний код авторизації команд з унікальним діалоговим алгоритмом "свій – чужий" з індивідуальним ключем шифрування, який вивчає система в процесі прописування брелоків, та можливістю його зміни.

Вбудований GSM-модем.
Дозволяє отримувати тривожні повідомлення на стільниковий телефон. Підвищує охоронні функції, зручність користування і програмування автосигналізації. У випадку викрадення автомобіля дозволяє заблокувати двигун з мобільного телефону і дізнатися його місце розташування.

Вбудований CAN-модуль.
Вбудований модуль для роботи одночасно з двома CAN-шинами автомобіля, необхідний для підключення автосигналізації до сучасних автомобілів. Якісне встановлення та розширення сервісних функцій.

Вбудовані датчики.
У сигналізацію вбудовані датчик удару, руху, нахилу. Вони виконані на інтегральному 3-координатному акселерометрі та мають дворівневе регулювання і захист від помилкових спрацьовувань.

Додаткове блокування.
У комплектацію системи входить додаткове радіокероване кодове реле, яке приховано встановлюється в автомобілі і перешкоджає запуску двигуна, значно підвищуючи охоронні функції автосигналізації.

Захист від індустріальних перешкод.
Радіоканал, що стійкий до індустріальних перешкод сучасних мегаполісів. Дозволяє отримувати тривожні сигнали на брелок на відстані більше кілометра.

Режим «Мегаполіс».
Підвищена дальність керування в умовах сучасного мегаполісу. Багатоканальний радіотракт дозволяє перемикатися із зашумленого каналу на вільний, тим самим підвищуючи дальність дії і перешкодостійкість.

Контроль каналу зв'язку.
Система автоматично сповістить власника про вихід із зони дії брелока та неможливість доставити сповіщення про спрацювання сигналізації.

Комплектація:
- Брелок з РКІ, двосторонній;
- Брелок-мітка;
- Додатковий брелок без РК-індикатора;
- RF-модуль;
- Радіокероване реле блокування IS-121;
- Базовий блок.

Автосигналізація Pandora DXL 3900 – новітня розробка, що представляє собою першу систему третього покоління CAN-сигналізацій Pandora. Вона наділена можливістю підключення і функціонування на різних швидкостях одночасно з двома CAN-шинами автомобіля. Це відкриває можливість роботи Pandora DXL 3900 з безліччю сучасних автомобілів в розширеному інформаційно-командному режимі. Систему без зусиль можна встановлювати на BMW F-Серії, Opel, Mercedes і багато інших автомобілів.

За допомогою спеціального LIN-порту, присутнього у Pandora DXL 3900, здійснюється підключення до інформаційних потоків багатьох популярних автомобілів вторинного ринку, наприклад, BMW E-53/83.

Базою для комплексу Pandora DXL 3900 слугує новітній мікроконтролер сімейства 105M, що має архітектуру ARM від ST Microelectronics. Це є кроком вперед у порівнянні з автосигналізаціями DXL 5000, DXL 3500, DXL 3700 і DXL 3210, що створені на базі сімейства 103М. Малогабаритний GSM-модем, що входить в комплект Pandora DXL 3900, – новітня розробка, що належить Telit 868 серії.

Величезна кількість новаторських рішень, використаних при розробці Pandora DXL 3900, забезпечує їй багаторічний відрив від комплексів конкурентів і ставить на крок вперед у порівнянні з представниками модельного ряду Pandora, які створюються у наш час.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
автозапуск двигателя, встроенный датчик, турботаймер, подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Андрей, 28.02.2016

  підійде до mitsubishi outlander xl (2008)?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Сергей, 07.09.2013

  Скажите эта сигнализация толька для авто с кан шиной? ,на мазда з подойдет ?она без кан

  Эксперт avtozvuk.ua

  можно установить на автомобиль без can-шины

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели