Автомобильный аккумулятор Optima YellowTop S-2.7L


Нет в наличии
5404 грн.
Наличные:
5404 грн
Безнал:
6485 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=5грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 5 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 300грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
Технические параметры:


Optima YellowTop S-2.7L - Аккумулятор

Аккумуляторы OPTIMA уже хорошо известны на украинском рынке своей надёжностью, а также способностью работать в самых сложных условиях. Вместо пластин, используемых в обычных аккумуляторах, OPTIMA применяет свитые в рулон тонкие свинцовые ленты с особым сепаратором из стекловолокна, содержащим кислоту - "рулонный элемент". Использование рулонных элементов позволяет создать мощный, компактный,
Читать полностью
Optima YellowTop S-2.7L - Акумулятор

Акумулятори OPTIMA вже добре відомі на українському ринку своєю надійністю, а також здатністю працювати в найскладніших умовах. Замість пластин, використовуваних в звичайних акумуляторах, OPTIMA застосовує звиті у рулон тонкі свинцеві стрічки з особливим сепаратором із скловолокна, що містить кислоту - "рулонний елемент". Використання рулонних елементів дозволяє створити потужний, компактний, міцний і зручний в обігу акумулятор. Акумулятор OPTIMA герметичний і не містить вільного електроліту, тому може бути встановлений в будь-якому положенні, навіть догори дном.

OPTIMA з жовтим верхом (Optima Yellow Top) працює в будь-яких умовах: вологості, перепадах температури, при сильній вібрації, і призначається для спеціальних транспортних засобів, яким потрібно більше потужності. Цей тип акумулятора використовується в автомобілях, де встановлена потужна аудіосистема, і дозволяє отримати звук високої якості. Для сезонного використання акумулятор OPTIMA з жовтим верхом (Optima Yellow) підходить ідеально, тому що відрізняється низьким ступенем саморозряду.

МАКСИМАЛЬНА живучість
Розчин електроліту в абсорбувати вигляді знаходиться в закритій системі, оточеній довговічним і стійким до погодних умов пластиком. Ні удари, ні аварії, ні несподівані коливання температури не можуть перервати роботу акумулятора або викликати витік електроліту.

Великий термін служби
Значно менша товщина свинцевих стрічок дозволяє збільшити їх активну площу на 50-100% в порівнянні із звичайними пластинами свинцево-кислотних акумуляторів. Конструкція акумулятора OPTIMA мінімізує опір і забезпечує рівномірний тиск по всій поверхні елементів, таким чином, гарантуючи швидку віддачу енергії і збільшення терміну служби акумулятора. Велика площа поверхні активних елементів також скорочує час зарядки акумулятора.

НЕ ВИМАГАЄ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Важлива перевага OPTIMA перед звичайним акумулятором полягає в тому, що він не вимагає обслуговування, оскільки являє собою повністю закриту систему і містить електроліт в абсорбувати стані.

ЛЕГКО ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ
Закрита система дозволяє встановлювати акумулятор в будь-якому положенні, навіть догори дном, що робить його ідеально придатним для установки в обмеженому просторі.

Максимальна пускова потужність
Конструкція акумулятора забезпечує максимальну потужність і надійність під час запуску двигуна, незалежно від температури або числа випадків глибокої розрядки. Компактні акумулятори OPTIMA перевірялися на запуск великих дизельних моторів при температурах від -40 до +40 градусів Цельсія.

ДУЖЕ НИЗЬКА СТУПІНЬ саморозряду
Акумулятори OPTIMA ідеальні для сезонного використання. Низька ступінь саморозряду забезпечить надійний пуск навіть після тривалого зберігання.

Емкость
38
Страна производитель
США
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип электролита
GEL
Плюсовая клемма
+ слева
Пусковой ток
460
Тип крепления
верхнее
Исполнение корпуса
азиат
Клеммы
стандартные
Ширина
171
Длина
237
Высота
197
Бренд
Optima

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Optima» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели