Адаптер рулевого управления Aftec мультируль-М


Снят с производства
1510 грн.
Наличные:
1510 грн
Безнал:
1812 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aftec мультируль-М - Адаптер кнопок руля

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатными резистивными кнопками мультируля. Управление происходит по ИК-каналу путем запоминания и последующего воспроизведения до восьми ИК-посылок пульта магнитолы. Дополнительный провод AUX.

Универсальность и уникальность устройства " Мультируль " заключается в том , что оно согласуется между любыми марками автомобилей и любыми
Читать полностью
Aftec мультируль-М - Адаптер кнопок руля

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатними резистивными кнопками мультируля. Управління відбувається за ІК-каналу шляхом запам'ятовування і подальшого відтворення до восьми ІК-посилок пульта магнітоли.

Універсальність і унікальність пристрою " Мультируль " полягає в тому , що воно узгоджується між будь-якими марками автомобілів і будь-якими брендовими або не брендовими автомагнітолами. Винятком є автомобілі оснащені CAN шиною.

Програмування здійснюється настільки просто, зрозуміло і швидко, що навіть чайник з нею впорається елементарно.

Є можливість кермові кнопки перепризначити за вашим бажанням.

Адаптери для автомобілів, які мають резистори кнопки керма:
TOYOTA
HONDA
MAZDA
SUBARU
NISSAN
MITSUBISHI
SSANG-YONG
HYUNDAI
KIA
FORD
SUZUKI
CHEVROLET
OPEL
CITROEN C-crosser
PEUGEOT 4007
CHERY

Підключення
Синій провід - підключити до сигнальному дроту кнопок керма. Другий провід кнопок керма з'єднати з масою безпосередньо біля адаптера.
Зелений провід - приєднати до другої групи кнопок (для автомобілів Toyota і Nissan). Для інших автомобілів провід максимально скоротити і ізолювати.
Примітка: зелений і синій дроту можна міняти місцями.
Чорний проводи - маса. До нього ж підключити загальний провід кнопок керма.
Білий провід - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід БЛ із обмежувальним резистором для підключення ІК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). Інфрачервоний світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія.
Червоний - провід живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.
Програмування
Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера мигне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «акцент») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера мигне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - мигне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 8 кнопок. Якщо потрібно записати менше 8 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки (або від'єднання білого проводи) почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати живлення, відключити білий провід і подати живлення - адаптер готовий до роботи.
Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а з п'ятою за восьму - з затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук+,-пошук.

Тип
Адаптер рулевого управления
Бренд
Aftec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Игорь, 26.04.2014

  У меня опель Виваро, подойдет ли этот адаптер от руля к магнитофону pioneer Fx-x360ub

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

  Андрей, 14.03.2013

  Подскажите, у меня Сузуки Гранд Витара 2066г.в. и стоит магнитола 2 din JVC KW-AVX800 возможно подключить штатные кнопки на руле через этот адаптер???

  Эксперт avtozvuk.ua

  Возможно

  Вадим, 09.02.2013

  Скажите у меня Vito 639 возможно подкючить такой адаптер? там выходит на магнитолу 2а провода управления с мультируля. Заранее благодарен

  Эксперт avtozvuk.ua

  Данный адаптер с Mercedes работать не будет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели