Нет в наличии
3853 грн.
Наличные:
3853 грн
Безнал:
4624 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ritmix AVR-770 - Видеорегистратор

Видеорегистратор Ritmix AVR-770 оснащен двумя камерами – основной (фронтальной) и дополнительной камерами с углом обзора 110° каждая. Дополнительная камера может по желанию использоваться в качестве внутрисалонной или как камера заднего наблюдения.

В Ritmix AVR-770 имеется внешний приемник спутниковой GPS-навигации, который позволяет фиксировать координаты ДТП, его точное время, скорость
Читать полностью

Ritmix AVR-770 - Відеореєстратор

Відеореєстратор Ritmix AVR-770 оснащений двома камерами - основний (фронтальній) та додаткової камерами з кутом огляду 110° кожна. Додаткова камера може за бажанням використовуватися як внутрисалонной або як камера заднього спостереження.

У Ritmix AVR-770 є зовнішній приймач супутникового GPS-навігації, який дозволяє фіксувати координати ДТП, його точний час, швидкість автомобіля у момент зіткнення і записувати маршрут, який можна згодом (при підключенні до комп'ютера) накласти на карти Google Maps. Всі ці дані дуже корисні при розборі конфліктних ситуацій з іншими учасниками дорожнього руху, інспекторами ДПС і співробітниками страхових компаній.

Дозвіл відеороликів - реальні 1280x720 пікселів (HD). Є можливість запису по датчику зіткнень (G-сенсору), тобто якщо AVR-770 вимкнено, то при наїзді на відкритий каналізаційний люк, різке ударі, розвороті і т.д. пристрій автоматично включиться і запустить захоплення відео. Ще один доступний режим запису - по датчику руху: якщо пристрій вимкнено, а поблизу припаркованого автомобіля виникає активність (яка може виявитися небажаної), AVR-770 автоматично включається на відеозапис і вимикається, коли в зоні видимості об'єктиву все спокійно.

У пристрої є мікрофон для запису звуку в салоні. При відключенні від бортової мережі автомобіля AVR-770 може пропрацювати до 30 секунд завдяки вбудованому конденсатора і зберегти останній записаний фрагмент.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1280x720 (HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS, выносная камера
Дополнительно
G-сенсор
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
2
Угол обзора
110
Экран
нет
Аккумулятор
нет
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
AV
Цвет
черный
Разрешение сенсора
2 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ritmix» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели