Нет в наличии
4434 грн.
Наличные:
4434 грн
Безнал:
5321 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ritmix AVR-850 - Видеорегистратор

Ritmix AVR-850 представляет собой редкое для автомобильного видеорегистратора сочетание GPS-модуля, трёхосевого G-сенсора, разрешения HD и дисплея высокого разрешения.

Внешний модуль спутниковой GPS-навигации позволяет фиксировать координаты ДТП, его точное время, скорость автомобиля в любой момент времени (в т.ч. в момент ДТП) и записывать маршрут, который впоследствии (при просмотре на
Читать полностью

Ritmix AVR-850 - Відеореєстратор

Ritmix AVR-850 являє собою рідкісне для автомобільного відеореєстратора поєднання GPS-модуля, трехосевого G-сенсора, дозволу HD і дисплеї високого дозволу.

Зовнішній модуль супутникової навігації GPS-дозволяє фіксувати координати ДТП, його точний час, швидкість автомобіля в будь-який момент часу (в т.ч. в момент ДТП) і записувати маршрут, який згодом (при перегляді на комп'ютері) відображається на карті Google Maps (програмне забезпечення в комплекті). Всі ці дані дуже корисні при розборі конфліктних ситуацій з іншими учасниками дорожнього руху, інспекторами ДПС і співробітниками страхових компаній. Зовнішній модуль зручний тим, що його можна вимкнути в будь-який момент - якщо під час конкретної поїздки фіксувати швидкість на відеозаписі ви не бажаєте.

Роздільна здатність HD забезпечено японської оптикою, яка дозволяє фіксувати докладні деталі обстановки з високою чіткістю (наприклад, номерні знаки - не тільки фронтально, але і по діагоналі).

Ritmix AVR-850 оснащений датчиком прискорень (G-сенсором), який включає відеозйомку при зіткненні, різке прискорення та гальмування, різкому повороті і т. д. і зберігає відповідний відеофрагмент під особливою міткою щоб уникнути втрати цього фрагмента при циклічному відеозапису. На відміну від більшості відеореєстраторів, Ritmix AVR-850 дозволяє більш детально налаштувати чутливість G-сенсора за трьома просторовим осях (x, y, z). Таким чином, на карті пам'яті зберігається тільки по-справжньому корисна інформація, а не відеозапису G-сенсору, ініційовані в результаті нерівності дорожнього покриття.

Крім класичних переваг дисплеї високого дозволу, а саме можливості перегляду подій в реальному часі і на відеозаписі, він дозволяє настроювати відеореєстратор з екранного меню.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1280x720 (HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Дополнительно
G-сенсор
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
16 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.5 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Скорость автомобиля пишется вместе с теекущей датой и временем?

    Сергей, 27.05.2013

    нет точной информации от производителя

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Ritmix» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели