Нет в наличии
2020 грн.
Наличные:
2020 грн
Безнал:
2424 грн
Приватбанк:
2160 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom CA2530 - Датчик TPMS

Проверка давления и температуры в шинах, далеко не самая популярная процедура среди автомобилистов в то время как от давления в шинах зависит управляемость автомобилем, расход топлива, износ шин, комфорт и безопасность езды. Именно по этим причинам, контроль за давлением в шинах, является эффективным способом уберечь себя от таких непредвиденных неприятностей. С помощью датчика системы контроля TPMS Phantom
Читать полностью
Технічні параметри:

Phantom CA2530 - Датчик TPMS

Перевірка тиску і температури в шинах, далеко не найпопулярніша процедура серед автомобілістів в той час як від тиску в шинах залежить керованість автомобілем, витрата палива, знос шин, комфорт і безпеку їзди. Саме з цих причин, контроль за тиском в шинах, є ефективним способом уберегти себе від таких непередбачених неприємностей. За допомогою датчика системи контролю TPMS Phantom CA2530, контроль за температурою і тиском, в шинах транспортного засобу, виводиться на основний блок в реальному режимі часу, миттєво інформуючи про будь-якої аварійної ситуації. Вимірювальний діапазон тиску і температури пристрою, складає 0-65PSI і -25C - +99C, з високою точністю виміру ± 0,36psi і ± 1C відповідно. Установка датчик проводиться стаціонарно всередину колеса, після чого колесо підлягає балансування. Датчик працює від вбудованого елемента живлення, який дозволить експлуатувати пристрій до 5 років, після чого датчик підлягає заміні. Корпус виконаний з міцного пластику, високої якості, здатного витримати значне навантаження забезпечуючи тривалий термін експлуатації. Даний TPMS датчик системи Phantom CA2530, використовується для заміни вийшов з ладу або рядок придатності пристрою.

Перевага моделі:
• Використовується для заміни несправного датчика
• Висока точність вимірювання
• Дозволяє ефективно контролювати температуру і тиск
• Запобігає знос шин і підвищує керованість
• Відображення температури шин, що дозволить уникнути їх перегріву
• Безпечна і комфортна їзда
• Тривалий термін служби.

Перед встановленням обов'язково збережіть код з наклейки на датчику.

Применение
легковой транспорт
Тип
Датчик TPMS
Тип питания
батарейки
Тип монтажа
встраиваемые
Тип упаковки
картонная упаковка
Максимальное давление
4.5
Бренд
Phantom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Phantom» в категории «TPMS датчик давления в шинах»
Показать все модели