Снят с производства
4404 грн.
Наличные:
4404 грн
Безнал:
5285 грн
Приватбанк:
7468 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

VisionDrive VD-9000FHD - Видеорегистратор

Регистратор VisionDrive VD-9000FHD оснащён камерой высокого разрешения с возможностью записи в разрешении Full HD (1080p). Это новшество позволяет записывать более качественное видео с подробной детализаций (легко различаются номера автомобилей, дорожные знаки и линии дорожной разметки).

Имеется функция предупреждения о приближении к камерам фото-видео фиксации "Стрелка СТ". Автомобильный
Читать полностью
VisionDrive VD-9000FHD - Відеореєстратор


Реєстратор VisionDrive VD-9000FHD оснащений камерою з високою роздільною здатністю з можливістю запису в дозволі Full HD (1080p). Це нововведення дозволяє записувати більш якісне відео з докладною деталізацій (легко розрізняються номера автомобілів, дорожні знаки і лінії дорожньої розмітки).

Є функція попередження про наближення до камер фото-відео фіксації "Стрілка СТ". Автомобільний відеореєстратор голосом повідомляє відстань до комплексу "Стрілка СТ" за 300 метрів і за 100 метрів, після проїзду камери регістратратор видає звуковий сигнал.

Автоматичний режим парковки включається після того, як ви залишили автомобіль на стоянці і на протязі 5 хвилин не відбувається впливу на датчик удару і відсутній рух в секторі відеозйомки камери (якщо включений датчик руху). В цьому режимі автомобільний відеореєстратор VD-9000 FHD буде записувати відео зі швидкістю 4к / с (VGA) без звуку. При спрацьовуванні датчика руху (вдарили, скачали авто і тп.), Автомобільний відеореєстратор запише ролик з високою якістю (встановленим для штатного режиму) і зі звуком. Такий відео буде збережено в окрему папку і захищений від перезапису, тобто коли ви повернетеся до автомобіля і виявите пошкодження, зможете по запису відеореєстратора визначити винуватця. Також передбачена функція контролю розряду батареї в режимі паркування, тобто при значному падінні напруги відеореєстратор автоматично вимкнутися.

VisionDrive VD-9000 FHD кріпитися до вітрового скла на двосторонній скотч, але також є можливість закріпити його на кронштейні з присоскою, яку можна придбати додатково. Якщо у ви не хочете залишати реєстратор в машині, можете його легко зняти з обох кронштейнів.

Для автомобільного реєстратора можна встановити індивідуальні настройки максимальної швидкості, при перевищенні якої Ви почуєте звукові сигнали до встановлення нормальної швидкості.

В реєстратор вбудований GPS модуль нової версії SIFR IV, який дозволить більш точно визначити координати автомобіля, а додаткові програми допоможуть дати інформацію по всьому маршруту руху, швидкість і картинку з місця події.

Наявність 3G сенсора прискорень дозволяє автоматично записувати найбільш важливі дані в готельну папку, для захисту від перезапису під час стоянки. Це дозволяє зберегти дійсно важливе відео в архіві, який перезаписується тільки такими ж файлами, тобто при зіткненні або різкому прискоренні. Чутливість датчика можна налаштувати в програмі налаштувань, в залежності від типу автомобіля, якості доріг і стилю водіння. При спрацьовуванні 3G сенсора програма автоматично вирізає частина відео 10 секунд "до" і 35 секудн "після" спрацьовування датчика, тим самим одного файлу цілком достатньо для складання повної картини події.

Всі дані надійно захищені паролем, який можна змінити в тій же програмі налаштувань. Для того щоб переглянути відео на іншому пристрої, є можливість конвертації відеофайлів у формат AVI.

Голосовий супровід російською мовою приємним голосом повідомляє про стан пристрою, включення і відключення певних функцій. В якому режимі працює пристрій допомагають зрозуміти світлові діоди.

Нове програмне забезпечення автоматично вимикає екран через 3 хвилини після включення. Цифровий зум, дозволяє при перегляді на моніторі пристрою фокусувати і наближати важливі деталі відео.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
Full HD 1080p-1920x1080
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS, аварийная кнопка
Функции
G-сенсор
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
140
Экран
есть
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
micro USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
2 (Мп)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Хочу поделится радость установки новой прошивки непосредственно от корейцев. И так начну с самого начала. Купил я данный видеорегистратор в сентябре 2013 года. Сам регистратор, качество записи, программы для просмотра пути все супер. Но была проблема, ни как не хотела вставать 16гб карта, изначально шла 8гб карта. Поиск тем, прошивок по форумам ничего не дал. Вышел из этой ситуации, путем подбора изменения кода в файлике с конфигами. Прошло время и в программном обеспечении начались появляться ошибки связанные с привязкой к карте. Вспоминая танцы с бубном, ни как ни хотелось опять рытся внутри программы, меняя ссылки на карты. Я пошел другим путем, было написано письмо на англ. непосредственно производителю. И о чудо, прислали новую прошивку (20140106_VD9000FHD_V1.1.2RT_Rus_Tracker.zip), перед этим естественно запрашивали S/N. Прошивка легла на 16гб карту и начала без проблем работать. Первые впечатления, что прога работает лучше, не тормозит, не вылетает. http://uafile.com.ua/get/92472/ denis_profi@mail.ru

  Денис, 12.06.2014

  понравились характеристики и при этом простота настройки и крепления к лобовому стеклу. есть экран, на нем можно видео посмотреть.

  Михаил, 19.09.2013

  читал где-то среди отзывов, что если оставить на температуре ниже -1С, то потечет встроенный аккумулятор и выйдет из строя прибор. Правда ли это?

  Валерий, 11.07.2013

  В любом случае устройство нужно снимать при такой температуре

  Ответ специалиста

  Пользуюсь пол года... нареканий нет.. установил и забыл... включается и выключается по зажиганию... вывел кнопку принудительного включения для парковки.. так сказать \\\"немой\\\" свидетель.... вокруг объектива блестяшку обклеил черной изолентой (аккуратно вырезал два полукруга).. с голой-граммой поступил так же... теперь он снаружи не выкупается... Только вот цена за пол года не упала на него..

  Александр, 22.05.2013

  ищу съемное крепление (присоска).Подходит ли от модели 7000?

  Валерий, 21.05.2013

  к даннаму регистратору крепления альтернативные не продаются

  Ответ специалиста

Другие модели марки «VisionDrive» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели