Нет в наличии
7035 грн.
Наличные:
7035 грн
Безнал:
8443 грн
Приватбанк:
8225 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine T94 GSM/GPS - Автосигнализация


Автосигнализация с автозапуском Starline T94 GSM/GPS предназначена специально для грузовых автомобилей с бортовым напряжением сети 24V.

Автомобильная сигнализация Starline T94 GSM/GPS выполняет защитную функцию транспортного средства. Данная система отлично функционирует в режиме сложных городских радиопомех. Автосигнализация имеет двухстороннюю связь. Оборудован охранный комплекс
Читать полностью
Технічні параметри

StarLine T94 GSM/GPS - Автосигналізація

Автосигналізація з автозапуском Starline T94 GSM/GPS призначена спеціально для вантажних автомобілів з бортовою напругою мережі 24 В.

Автомобільна сигналізація Starline T94 GSM/GPS виконує захисну функцію транспортного засобу. Дана система відмінно функціонує в режимі складних міських радіоперешкод. Автосигналізація має двосторонній зв'язок. Обладнаний охоронний комплекс ударостійким брелком, який має ергономічний дизайн. Перевагою є наявність CAN модуля, також GSM і GPS модуля. Відмінною особливістю системи є якісна робота в широкому діапазоні температур, що гарантує безперебійне функціонування в будь-яких погодних умовах. GSM-модуль дає можливість управляти автосигналізацією з мобільно телефону. Використовуючи смартфон можна управляти різними функціями, а також отримувати повідомлення про статус охорони транспортного засобу. Перевагою є також 2CAN інтерфейс, який забезпечує максимально швидку і якісну установку автомобільної сигналізації StarLine на транспорт, де є наявність CAN шини. Автомобільна сигналізація виробника Starline гарантує забезпечити контроль і перевірку місцезнаходження брелока в радіусі дії приймача системи. Автомобільна система StarLine допоможе забезпечити максимальний захист транспорту від угону і злому.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
подключаемый
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала, м
2000
Дальность передачи сигнала, м
800
GPS модуль
есть
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
центральный замок
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели