Нет в наличии
1278 грн.
Наличные:
1278 грн
Безнал:
1534 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Spider ESS - Датчик сигнала экстренного торможения

Система сигнализации экстренного торможения Spider ESS при резком торможении предупредит водителя едущего сзади транспорта об этом и поможет избежать столкновения. В случае, когда замедление при торможении превысит критическую величину, датчик экстренного торможения автоматически включит аварийную сигнализацию.

Во время каждого торможения система сигнализации экстренного
Читать полностьюSpider ESS - Датчик сигналу екстреного гальмування

Система сигналізації екстреного гальмування Spider ESS при різкому гальмуванні попередить водія що їде позаду транспорту про це і допоможе уникнути зіткнення. У разі, коли уповільнення при гальмуванні перевищить критичну величину, датчик екстреного гальмування автоматично переключить аварійну сигналізацію.

Під час кожного гальмування система сигналізації екстреного гальмування Spider ESS порівнює величину уповільнення з порогом, заданим при навчанні.
Як тільки вона буде перевищено, крім стоп-сигналу буде також включена і аварійка.

Відключення аварійки відбудеться також автоматично після припинення педалі гальма (але не раніше, ніж через 2 секунди після включення).
Так зроблено для зручності і безпеки водія. Ніяких дій робити вручну не потрібно. У той же час навіть короткий по часу, інтенсивне гальмування на трасі, коли Ви відчутно скинете швидкість, не залишиться непоміченим водієм, який їхав ззаду.

Для зручності водія датчик екстреного гальмування Spider ESS легко навчається. Власник авто сам може в будь-який момент змінити поріг включення аварійної сигналізації при екстреному гальмуванні. Для цього достатньо виконати ряд простих дій:
1) включити запалювання (двигун можна заводити або не заводити відразу - без різниці)
2) протягом 10 секунд від моменту включення запалення натиснути на педаль гальма 6 разів - система увійде в режим навчання, блимнувши аварійкою
3) зробити пробну поїздку з гальмуванням на межі граничного
4) 5 разів поспіль натиснути педаль гальма - система збереже нову настройку, блимнувши при цьому аварійкою.
Можна продовжувати поїздку. Ніяких інших маніпуляцій робити не потрібно.

Датчик екстреного гальмування дуже просто встановлюється. До штатної проводки авто підключається всього 4 проводи:
- загальний
- запалювання
- стоп-сигнал
- ланцюг включення аварійки

Spider ESS (Emergency Stop Signal) розроблено на основі розуміння фізики процесів гальмування і глибокого наукового опрацювання алгоритмів обробки даних від трехкоординатного (3D) датчика прискорень (акселерометр). Це дозволило об'єднати компактність датчика і простоту його установки з високою надійністю як самого "заліза", так і функціонала системи вцілому.
Як і вся наша продукція Spider ESS поєднує в собі використання найсучаснішої елементної бази, високий технічний і технологічний рівень виробництва і контроль якості на всіх його етапах.

Датчик екстреного гальмування може бути встановлений в будь-якому місці автомобіля і з будь-якої просторової орієнтації; скрізь і завжди він буде працювати однаково добре.

Тип
Датчик торможения
Бренд
Spider

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Spider» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели