Нет в наличии
5370 грн.
Наличные:
5370 грн
Безнал:
6444 грн
Приватбанк:
5399 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora LIGHT LX 3250 – автосигнализация

Данная модель является аналоговой системой, предназначенной для инсталляции на автомобили, не оснащённые CAN-шиной.
Pandora LX 3250 – это диалоговая энергоэффективная автосигнализация с автозапуском двигателя, многоканальным радиотрактом, mini-USB-портом обновления ПО и настройки параметров.
Система имеет интегрированный цифровой 3-х координатный акселерометр, где реализованы датчики
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora LIGHT LX 3250 – автосигналізація

Дана модель є аналоговою системою, що призначена для інсталяції на автомобілі, не обладнані CAN-шиною.
Pandora LX 3250 – це діалогова енергоефективна автосигналізація з автозапуском двигуна, багатоканальним радіотрактом, міні-USB-портом оновлення ПЗ та налаштування параметрів.
Система має інтегрований цифровий 3-координатний акселерометр, на якому реалізовані датчики удару/нахилу/руху з інтелектуальної захистом від помилкових спрацьовувань.
Для реалізації автоматичного та дистанційного запуску система укомплектована цифровим датчиком температури двигуна, має тахометричний вхід з широким діапазоном розпізнаваного меандра електронних ланцюгів сучасних двигунів (Uамп3..100 В, min 8 Гц). Цей вхід дозволяє скористатися фірмовим «пандорівським» алгоритмом «інтелектуального турботаймера».
На базовому блоці розміщено п'ять 20-амперних реле, призначених для реалізації блокувань, комутації запалювання та інших, в тому числі й гальванічно розв'язаних ланцюгів.
Щоб збільшити надійність навантажених високими струмами з’єднань, в лінійці Pandora LIGHT ми відмовилися від роз’ємних з'єднань, що найбільше схильні до відмови при тривалій експлуатації.
Має функцію запуску двигуна.

Основні переваги

• Діалоговий код.
Безпечний код авторизації команд з унікальним діалоговим алгоритмом "свій–чужий" з індивідуальним ключем шифрування, який вивчає система в процесі прописування брелоків, і можливістю його зміни.
• Автозапуск двигуна.
Можливість дистанційного та автоматичного запуску двигуна за командою з брелока, за часом і температурою. Система може бути встановлена на автомобілі з автоматичною і механічною трансмісією.
• Вбудовані датчики.
У сигналізацію вбудовані датчик удару, руху, нахилу. Вони виконані на інтегральному 3-координатному акселерометрі та мають дворівневе регулювання та захист від помилкових спрацьовувань.
• Захист від індустріальних перешкод.
Стійкий радіоканал до індустріальних перешкод сучасних мегаполісів. Дозволяє отримувати тривожні сигнали на брелок на відстані більше кілометра.
• Оновлення програмного забезпечення проводиться з сайту виробника через вбудований в базовий блок міні-USB-інтерфейс.

Комплектація:
- Базовий блок;
- RF-модуль;
- Брелок з РК-екраном;
- Брелок без РК-дисплея;
- Посібник зі встановлення та експлуатації;
- Гарантійний талон.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
нет
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
автозапуск двигателя, встроенный датчик, USB интерфейс
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Сигнализация служит верой и правдой уже второй год. Очень доволен. Устанавливал на фирменном СТО у спецов. Глюков никогда не было. Автозапуск и турботаймер работают отлично. На парковке возле маркетов открывает с первого нажатия на кнопку открытия авто. На второй машине установлена популярная сигнализация на букву S…. и вот с ней приходится несколько раз жать, чтоб открыть машину. Советую Pandora LIGHT LX 3250!

    Владимир, 07.02.2016

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели