Нет в наличии
26119 грн.
Наличные:
26119 грн
Безнал:
31345 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phoenix Gold Elite.2 - Усилитель

Мощность
Выходная мощность на нагрузку 2 Ом: 2 х 113 Вт
Выходная мощность на нагрузку 4 Ом: 2 х 76 Вт
Частотная характеристика: 20 Гц - 20 кГц
Отношение сигнал/шум: 85 дБ
Входная чувствительность: 200 - 8500 мВ
ФНЧ 40 - 4000 Гц
ФВЧ 20 - 4000 Гц
Крутизна среза фильтра 18 дБ/окт
Габаритные размеры (ШхВхГ): 327 х 60 х 283 мм

Читать полностьюPhoenix Gold Elite.2 - Підсилювач

Потужність
Вихідна потужність на навантаження 2 Ом: 2 х 113 Вт
Вихідна потужність на навантаження 4 Ом: 2 х 76 Вт
Частотна характеристика: 20 Гц - 20 кГц
Відношення сигнал/шум: 85 дБ
Вхідна чутливість: 200 - 8500 мВ
ФНЧ 40 - 4000 Гц
ФВЧ 20 - 4000 Гц
Крутизна зрізу фільтра 18 дБ/окт
Габаритні розміри (ШхВхГ): 327 х 60 х 283 мм


Особливості:
Вмонтований кросовер з крутизною характеристики 18 дБ/окт.
Вбудовані ланцюга захисту
Високошвидкісний сільноточний блок живлення MOSFET
Позолочені роз'єми
Широкий діапазон регулювання чутливості
Багаторежимних індикатор захисту
Плавне регулювання посилення басів

Конструкція
Корпус підсилювача - цельнотянутый профіль П-образного перетину без зовнішніх ребер, глибоко анодований в чорний колір. Ребра на дні корпусу (невисокі, зате по всій площі) спрямовані всередину підсилювача, під плату, їх обдувом займається вентилятор в центрі. Охолоджуюче повітря проходить через довгасті отвори в кінцях консолей корпусу. Мати - литі рамки, пофарбовані порошковою фарбою «під свіжий асфальт», вони закріплені потайними гвинтами під шестигранник. Зверху підсилювач закритий темним склом, умовно прозорим, при достатньому терпінні та наявність телефону з функцією ліхтарика ідентифікувати особливості конструкції можна. Інструкція в цьому допомагає - всі фішки виділені на малюнку і детально роз ’ яснено.

Вузли підсилювача виконані на єдиної друкованій платі. З боку вхідних роз'ємів розташовується кросоверна частина, далі - власне підсилювач. У вихідних каскадах використані здвоєні комплементарні пари транзисторів 2SC2922/2SA1216 виробництва Sanken - сильнострумовій, лінійні, теплостійкі.

Що звільнюється вихідним каскадом струм може досягати пікових значень до 40 А, цього вистачить, щоб впоратися з найскладнішою навантаженням. Аби вистачило джерела живлення..

А його напевно повинно вистачити. Вірніше, не «його», а «їх». Решту плати (приблизно 60% довжини) займає здвоєний джерело живлення: два імпульсних трансформатора, чотири вторинних фільтра, 16 польових транзисторів з додатковими радіаторами і дрібна микросхемная сволота. Роздільне живлення каналів підсилювача (каналів тут всього два, так що вже точно «кожному своє») гарантує мінімальна проникнення сигналу з каналу на канал. Для довідки: у типових підсилювачів з загальним джерелом живлення перехідний загасання становить приблизно 40 - 50 дБ, з роздільним - близько 60 - 70 дБ, в історії тестів «АЗ» одного разу зустрівся показник за 80 дБ, але той підсилювач привезли мало не з озброєною охороною. Як буде тут, потім з'ясуємо.

Підключення
Максимальний діаметр кабелів живлення 12 мм. Діаметр вихідних затисків менше 5 мм, Remote - 4 мм. Відповідно, буде потрібно три шестигранника різного розміру (живлення, Remote і виходи), це, напевно, навмисно, щоб процес установки неординарного апарату відбувався не в поспіху і краще запам ’ ятався. Я так думаю...

Кросовер
Кроссоверное господарство - приклад продуманого мінімалізму: все необхідне для підсилювача такої архітектури і ніяких надмірностей. Усі фільтри заявлені як третього порядку. Кросовер може працювати в трьох режимах: відключений, включений тільки ФВЧ (перебудовується від 20 Гц до 4 кГц), смуговий - в цьому режимі додатково підключається ФНЧ (перебудовується від 40 Гц до тих же 4 кГц). Годиться, виходить, для будь-якого варіанту застосування: фронт з ФВЧ, сабвуфер з ФНЧ і сабсоником, будь-яка смуга поканалки. Останнє - це якщо ви готові добровільно множити 13 кіло маси і 38 кіло грошей на кількість смуг фронтальної системи. Втім, серцю не накажеш, справа конструкторів – приготуватися до велінням серця, а там вже ви самі...

Регулятори частоти зрізу в кросовер - инкрементальные, з дуже маленьким кроком - 41 клацніть на поворот від упору до упору, таблиця перекладу «кліків» у частоту налаштування наведено в інструкції. Таке рішення гарантує не тільки точність, але і постійність налаштування - самостійно регулятор не зрушить з місця.

Публікації. Phoenix Gold Elite.2 Чутливість підсилювача за заявкою регулюється в досить широких межах від 200 мВ до 8 (реально вийшло вужче, але про це - потім). Налаштування спрощує вбудований індикатор перевантаження підсилювача. Передбачений дистанційний регулятор посилення, на ньому встановлений дублюючий індикатор перевантаження. Дистанційний регулятор працює тільки спільно з смуговим фільтром для регулювання гучності повною смузі його використовувати не можна. Ще одна корисна функція - підключення зовнішнього вольтметра, в комплект не входить, але якщо знаєте, у кого питати.

Звук
Для тіста використовувався наш стандартний комплект: «домашній» CD player Bryston BCD-1 і інтегральний підсилювач Bryston B100-SST, з виходу передпідсилювача якого і був знятий сигнал. Акустичні системи - підлогові Monitor Audio. Кросоверна секція підсилювача була відключена.

Тестові диски - як звичайно: симфонічна музика, джаз, хор, класика року (у запису класиків звукорежисури). На цих фонограмах дуже добре помітні всі проблеми підсилювального тракту: нелінійність, iнтермодуляцiя, погане демпфування, і не тільки вони.

Загальне враження від прослуховування дуже приємне. Що вразило з перших же звуків - широченне стереопанорама, на деяких записах - істотно ширше фактичної стереобази. Не підкачала і глибина сцени, її не доводилося шукати або вгадувати у звучанні, навпаки, важко було не помітити. Одним словом, з позиціюванням інструментів та їх удаваними розмірами жодних проблем не було - всі доктор (тобто звукорежисер) прописав. Це говорить (у тому числі і про те, що перехідні перешкоди між каналами дійсно нікчемні. У всякому разі, вшестеро більш дорогий домашній Bryston B100-SST, підключений для порівняння на тій же самій запису, настільки вражаючу стереокартину чому не намалював. Ось тобі, дідусь, і car audio...

Роздільна здатність підсилювача, тобто здатність передавати слабкі сигнали на тлі сильних, опинилася на хорошому рівні, але не можна було не помітити: чим вище був рівень гучності, тим упевненіше було звучання. Делікатна джазова тарілочка на тлі потужного контрабаса звучала відмінно саме тоді, коли партія контрабаса виконувалася «на всі гроші». Органні композиції виділялися завидною напором і потужністю. Вокал чистий, детально пророблений і тонально точний. Хор порадував, симфонічний оркестр - теж.

Тональний баланс рівний, але на малій гучності середина здалася змазаної, «пастельної». При збільшення гучності звучання ставало більш барвистим на будь-який запису. Швидше за все, «перший ват» підсилювача не бездоганний. Непрямим підтвердженням цього є те, що струм спокою підсилювача явно невеликий, при роботі на розумною потужності нагрів корпусу не відчувається. В цілому, підсилювач і по конструкції, і по звучанню помітно виділяється на загальному фоні - але явно призначений для гучних систем..

Высокоуровневый вход
нет
Номинальная мощность RMS
76
Количество каналов
2
Класс усилителя
A/B
Сопротивление
2, 4
Бренд
Phoenix Gold

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Phoenix Gold » в категории «Усилитель»
Показать все модели