Нет в наличии
4684 грн.
Наличные:
4684 грн
Безнал:
5621 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neoline X-COP 7000 - Радар-детектор


GPS база полицейских радаров
Добавление координат полицейских радаров
Голосовые подсказки на русском языке
Переключение режима город/трасса
Настройка громкости
Обнаружение сигналов широкого диапазона частот (X, K, Ka, 360° laser)
Отображение текущей скорости на дисплее
Дальность обнаружения 1~2 км
Входящее напряжение 12 В

Комплектация
Читать полностью


Neoline X-COP 7000 - Радар-детектор


GPS база поліцейських радарів
Додавання координат поліцейських радарів
Голосові підказки російською мовою
Перемикання режиму місто/траса
Настройка гучності
Виявлення сигналів широкого діапазону частот (X, K, Ka, 360° laser)
Відображення поточної швидкості на дисплеї
Дальність виявлення 1~2 км
Вхідне напруга 12 В

Комплектація
Neoline X-COP 7000
Кріплення до лобового скла
ЗУ для підключення в прикурювач
USB кабель
Керівництво користувача
Гарантійний талон

GPS база поліцейських радарів
У радарі Х-СМІТТЯ 7000 використовується принципово новий підхід до виявлення поліцейських радарів.
Фактично ви отримуєте два пристрої за ціною одного: радар-детектор виявляє поліцейські радари в заданому режимі, а також з 100% вірогідністю реагує на введені раніше в базу GPS координати радарів. GPS база легко оновлюється через сайт компанії neoline.ru і на даний момент містить понад 3500 координат поліцейських радарів.

Тепер з координатами радарів Білорусі

Додавання координат поліцейських радарів
Ви можете самостійно додавати у свою GPS базу контрольні точки, де розташовані поліцейські радари або, наприклад, небезпечні ділянки дороги. Наступного разу при русі в цьому місці радар-детектор завчасно проінформує вас попереджувальним сигналом.

Перемикання режиму Місто/Траса
Зручна функція перемикання між двома основними режимами використання радар-детектор. Наприклад, коли ви їдете по жвавій дорозі в межах міста, велика кількість сторонніх сигналів заважає точно визначити серед них той, який випромінює поліцейський радар. Перемикаючи пристрій в режим «Місто» ви скорочуєте число подібних «помилкових сигналів». Точно так само просто ви можете перемкнути радар-детектор в режим «Траса», якщо ви виїжджаєте за межі міста або рухаєтеся по швидкісній трасі.
Вибір діапазону частот
В Х-діапазоні передається велика частина сигналів, які можуть бути помилковими і не ставитися до сигналів поліцейського радара. Це можуть бути сигнали від автоматичних дверей, сигналізацій і інших випромінювальних пристроїв. Функція вибору діапазону частот дозволяє примусово відключити X-діапазон або будь-які інші частоти в налаштуваннях (До, Ка, Лазер).

Звукові підказки українською мовою
Для вашої зручності ми додали функцію голосового супроводу під час роботи пристрою - тепер голосові підказки, реалізовані українською мовою, завжди допоможуть вам з настройками та повідомлять про проблеми під час руху.

Відображення статусу на дисплеї
Радар-детектор Х-СМІТТЯ 7000 з точністю до 1-2 кілометрів показує поточну швидкість автомобіля під час руху. Якщо автомобіль не рухається, Х-СМІТТЯ 7000 показує відстань до найближчої точки GPS (у радіусі 1 км) встановленої в базі. Також ви можете змінити настройки і вивести на дисплей поточний час.
Рівень сигналу
Отримані сигнали розподіляються по потужності, чим вище потужність, тим інтенсивніше буде звукове оповіщення та блимання дисплея. При слабкому сигналі, Х-СМІТТЯ 7000 зробить короткий звукове сповіщення без голосового супроводу. При стабільному сигналі ви почуєте інтенсивне звукове оповіщення та голосовий супровід російською мовою про виявлений попереду поліцейському радарі.

Обмежувач швидкості
При їзді по місту, для вашої зручності, ви можете поставити поріг обмеження швидкості, при якому радар-детектор не буде спрацьовувати на отримувані сигнали. Встановивши обмеження, наприклад, на 60 км/год Х-СМІТТЯ 7000 буде сповіщати вас про попереду встановлених поліцейських радарах тільки коли поточна швидкість автомобіля перевищить 60 км/год. Ця функція дозволить вам не відволікатися на непотрібні сигнали.

Differential система оповіщення
Чим швидше швидкість автомобіля, тим за більшу відстань радар-детектор сповістить вас про встановленої в базі точці GPS. Ви завжди зможете скинути швидкість, якщо буде потрібно!

Відстеження сигналу
Радар-детектор відстежує що приймається сигнал по 5 рівнів потужності. Чим сильніше сигнал, тим швидше відбувається звукове оповіщення та блимання дисплея пристрою.

Made in Korea
Розробка провідних корейських фахівців в області автомобільної електроніки, спрямована на підвищення безпеки водія. Абсолютно новий підхід до виявлення поліцейських радарів, завдяки встановленій GPS-базі. Neoline X-COP 7000 ідеальне поєднання корейської якості і надійності.

GPS-модуль
Есть
Вид установки
Внешний (портативный)
Дисплей
Символьный
Голосовое оповещение
Есть
Цвет корпуса
Черный
Бренд
Neoline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Neoline» в категории «Антирадар»
Показать все модели