Нет в наличии
14300 грн.
Наличные:
14300 грн
Безнал:
17161 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Усилитель Hertz HCP 5D

Пятиканальный усилитель Hertz HCP 5D внесет ясность и свежесть в звучание аудиосистемы вашего автомобиля. Усилитель даёт возможность подключить к себе две пары автомобильных динамиков и при сопротивлении в 4 Ом выдаст им по 75 Вт мощности (RMS), а к пятому каналу можно подключить сабвуфер мощностью до 160 Вт. Подключите этот усилитель в мостовом режиме и получите один моноканал на 260 Вт с парой каналов по 75 Вт.
Читать полностью
Технічні характеристики:

Підсилювач Hertz HCP 5D

П'ятиканальний підсилювач Hertz HCP 5D внесе ясність і свіжість в звучання аудіосистеми вашого автомобіля. Підсилювач дає можливість підключити до себе дві пари автомобільних динаміків і при опорі в 4 Ом видасть їм по 75 Вт потужності (RMS), а до п'ятого каналу можна підключити сабвуфер потужністю до 160 Вт. Підключіть цей підсилювач в мостовому режимі і отримаєте один моноканал на 260 Вт з парою каналів по 75 Вт. Підсилювач стабільно працює при навантаженні в 2 Ом і видає на канал до 90 Вт + 280 Вт. Регулятори кросовера Low Pass (50-5000 Гц) і High Pass (50-5000 Гц) дозволяють встановлювати частоту зрізу для високих і низьких частот. У режимі, підключеному мостовим способом, підсилювач може працювати тільки з акустикою, що має опір від 4-х Ом і більше. Менший опір може викликати перегрів або пошкодження підсилювача. Hertz HCP 5D має вхід високого рівня, який дозволить підключитися до штатної магнітоли, яка не має RCA виходи. Від перепадів напруги і перегріву підсилювач захищають 2 запобіжника по 25 А. Бічні панелі підсилювача обладнані радіаторами охолодження. Габарити: 345 х 50 х 190 мм. Якщо вашому автомобілю потрібно звукове оновлення, то характеристики та його компактні розміри роблять підсилювач Hertz HCP 5D відмінним вибором.

Высокоуровневый вход
есть
Номинальная мощность RMS
55
Количество каналов
5
Класс усилителя
D
Номинальная мощность в мостовом включении
260
Сопротивление
4, 2
Бренд
Hertz

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Hertz» в категории «Усилитель»
Показать все модели