Шумоизоляция ИЗОЛОН ППЕ НХ 3004 75x100


Нет в наличии
92 грн.
Наличные:
92 грн
Безнал:
110 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ИЗОЛОН ППЕ НХ 3004 75x100 - Шумоизоляция
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью

ІЗОЛОН ППЕ НХ 3004 75x100 - Шумоізоляція
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал ІЗОЛОН ППЕ НХ 3004 виготовлений на основі спіненого каучуку, має демпфуючі і звукопоглинаючі властивості. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість стискатися це робить його прекрасним ущільнювачем.
Застосовується шумоізоляція для підлоги, моторний щит, багажне відділення, фільонки дверей, дах, підкапотний простір. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна за лист

Тип
лист
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
4 (мм)
Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  почему мой отзыв в игноре? я выложу его фейсбук вконтакте и твитер

  Эдуард , 15.02.2013

  Ребята это полное г..вно,клеил при температуре 25, отклеилось, утром вообще все отвалилось.Спасибо авто-звуку.

  Эдуард, 15.02.2013

  Здравствуйте! Ето самоклеющий материал?

  Александр, 12.02.2013

  Самоклеющийся

  Ответ специалиста

  Доброго времени суток. Подскажите, для капота такая подойдёт? И можно ли взять листа 3?

  стас, 23.01.2013

  Для капота использовать можно. Продаем по листам

  Ответ специалиста

Другие модели марки «ИЗОЛОН» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели