Адаптер рулевого управления Aftec Мультируль-2


Заканчивается
1149 грн.
Наличные:
1149 грн
Безнал:
1379 грн
Приватбанк:
1161 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Мультируль-2 - Адаптер кнопок руля

Универсальный адаптер кнопок руля «мультируль-2»
Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатными резистивными кнопками руля. В зависимости от возможностей магнитолы управление может быть реализовано в проводном варианте, либо по ИК-каналу. Также реализовано управление магнитолами Pioneer и Sony через проводной вход «джойстика», имеющийся даже в бюджетных моделях. Команды
Читать полностью
Мультируль-2 - Адаптер кнопок керма

Універсальний адаптер кнопок керма «мультируль-2»
Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатними резистивными кнопками керма. Залежно від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано в дротяний варіанті, або за ІК-каналу. Також реалізовано управління магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика, наявний навіть у бюджетних моделях. Команди популярних магнітол занесені в пам'ять ( не потрібно ІК пульт при установці), також збережений режим навчання будь-яким пультів, в т.ч. китайським «ноунеймам». Реалізовано до 6 команд включно.

Короткий опис режимів роботи
1. Навчання командам - адаптер «запам'ятовує» команди з ІЧ пульта магнітоли. Використовується, якщо магнітоли немає в списку запрограмованих команд або якщо необхідно призначити інші команди кнопок.
2. Використання готових команд - в пам'яті адаптера прописані команди популярних магнітол, що дозволяє обійтися без ІЧ пульта магнітоли при програмуванні. Примітка - при використанні готових команд можливо як провідне управління, так і за ІК каналу в залежності від магнітоли ( см .список готових команд).
Підключення
Синій провід - підключити до сигнальному дроту кнопок керма. Другий провід кнопок керма з'єднати з масою безпосередньо біля адаптера.
Зелений провід - приєднати до другої групи кнопок (для автомобілів Toyota і Nissan). Для інших автомобілів провід максимально скоротити і ізолювати.
Чорний проводи - маса. До нього ж підключити загальний провід кнопок керма!!!
Білий провід - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід БЛ із обмежувальним резистором для підключення ІК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). Інфрачервоний світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія. Також використовується для дротового управління деякими магнітола ( дивися «провідне управління»).
Коричневий провід - вихід проводового управління магнітола Alpine, а також магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика. Використовувати джек 3,5мм.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.
Навчання командам
Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера мигне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «акцент») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера мигне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - мигне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 6 кнопок. Якщо потрібно записати менше 6 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки (або від'єднання білого проводи) почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати живлення, відключити білий провід і подати живлення - адаптер готовий до роботи.
Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а п'ята і шоста - з затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.

Використання готових команд
У пам'яті адаптера вже записані команди популярних магнітол, перелік яких зазначений біля схеми. Букви IR позначають управління з ІК каналу. Вибір магнітоли зі списку готових команд:
1 Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер. Від'єднати білий провід від маси - світлодіод почне блимати.
2 Відлічити необхідну кількість спалахів (відповідно номером магнітоли в списку) і замкнути білий провід на масу. Через 3 сек світлодіод промигает номер вибраної магнітоли.
3 Натиснути на кермі кнопки у такій черговості: гучність +, гучність -, пошук вгору, пошук вниз, вибір джерела (Source), приглушення звуку. Кожне натискання буде підтверджуватися загорянням світлодіода.
4 Почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Скинути живлення, відключити білий провід (вкоротити і заізолювати). Адаптер готовий до роботи.
Примітка: якщо на кермі менше шести кнопок, то після запису останньої відключити білий провід від маси і виконати пункт 4.

Провідне управління
Для реалізації проводового управління магнітола JVC використовувати вхідний в комплект джек 3,5 мм, підключивши до жовтого проводу адаптера висновок № 1. Для управління магнітола Kenwood жовтий провід адаптера підключити до дроту «REMOTE CONT». Для дротового управління магнітола Sony, Pioneer, Alpine джек 3,5 мм підключити висновком № 1 до коричневого проводу адаптера, а висновок № 3 до чорного проводу адаптера (максимально близько до корпусу(!) ). Примітка: не всі магнітоли мають вхід проводового управління.
Перелік марок автомобілів, у яких всі або більшість моделей мають резистивні кнопки керма:
TOYOTA, HONDA, MAZDA, SUBARU, NISSAN, MITSUBISHI, SANG-YONG, HYUNDAI, KIA, FORD, SUZUKI, CHEVROLET, OPEL, CITROEN C-crosser, PEUGEOT 4007, CHERRY.

Список магнітол вже записаних в пам'яті адаптера:
1 Резерв
2 Kenwood IR
3 Kenwood
4 Pioneer
5 Pioneer IR
6 Sony 1 IR
7 Sony 2 IR
8 Sony
9 JVC 1
10 JVC 2
11 JVC 1 IR
12 JVC 2 IR
13 Clarion
14 Clarion IR
15 Alpine
16 Alpine IR

Тип
Адаптер рулевого управления
Бренд
Aftec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Александр, 19.07.2018

  Доброго дня. Чи можливо через даний девайс підключити до магнітоли Pioneer MVH-180UBG пульт Pioneer CD-SR100. Дякую.

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день, Александр! Спасибо Вам за ваше обращение. Нет точной информации. Нужно пробовать. Мы рады помочь.

  Сергей, 06.02.2017

  Добрый день! Kenwood dpx 3000u на аурис 2007 года подключили, а кнопки на руле не работают. Подскажите пожалуйста какой адаптер нужен?

  Эксперт avtozvuk.ua

  можно попробовать https://avtozvuk.ua/info/532

  дмитрий, 25.11.2016

  здравствуйте! планируется подключение пионер avh x1500dvd авто мазда 5.что посоветуете?

  Эксперт avtozvuk.ua

  рассмотрите https://avtozvuk.ua/info/532

  Олександр, 08.11.2016

  збираюсь купити автомагнітолу таку : KENWOOD KDC-BT35U на авто Опель мовано 2011 чи маєте адаптери до підрулевого пульта ???

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый дент.В наличии адаптеров нет

  Любко, 05.11.2016

  Вітаю! Чи підійде адаптер для DEH-P88rs та підрульового Ford Focus2? Планується підключення через штекер 3.5 без застосування ІЧ-каналу?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день.Подрулевые кнопки работать не будут

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели