Адаптер рулевого управления Aftec Мультируль-2 Renault


Заканчивается
1080 грн.
Наличные:
1080 грн
Безнал:
1296 грн
Приватбанк:
1189 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Мультируль-2 Renault - Адаптер кнопок руля

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатным подрулевым джойстиком. В зависимости от возможностей магнитолы управление может быть реализовано в проводном варианте, либо по ИК-каналу. Также реализовано управление магнитолами Pioneer и Sony через проводной вход «джойстика», имеющийся даже в бюджетных моделях. Команды популярных магнитол занесены в память ( не требуется пульт
Читать полностью

Мультируль-2 Renault - Адаптер кнопок керма

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатним подрулевым джойстиком. Залежно від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано в дротяний варіанті, або за ІК-каналу. Також реалізовано управління магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика, наявний навіть у бюджетних моделях. Команди популярних магнітол занесені в пам'ять ( не потрібно ІК пульт при установці), також збережений режим навчання будь-яким пультів, в т.ч. китайським «ноунеймам».

Короткий опис режимів роботи
1. Навчання командам - адаптер «запам'ятовує» команди з ІЧ пульта магнітоли. Використовується, якщо магнітоли немає в списку запрограмованих команд або якщо необхідно призначити інші команди кнопок. Максимальна кількість команд - вісім штук (в т.ч. енкодер).
2. Використання готових команд - в пам'яті адаптера прописані команди популярних магнітол, що дозволяє обійтися без ІЧ пульта магнітоли при програмуванні. Примітка - при використанні готових команд можливо як провідне управління, так і за ІК каналу в залежності від магнітоли ( см .список готових команд). Максимальна кількість команд - шість штук (без енкодера).

Підключення
Чорний проводи - маса.
Білий провід - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід БЛ із обмежувальним резистором для підключення ІК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). Інфрачервоний світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія. Також використовується для дротового управління деякими магнітола ( дивися «провідне управління»).
Коричневий провід - вихід проводового управління магнітола Alpine, а також магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика. Використовувати джек 3,5мм.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.

Список магнітол вже записаних в пам'яті адаптера:
1 Резерв
2 Kenwood IR
3 Kenwood
4 Pioneer
5 Pioneer IR
6 Sony 1 IR
7 Sony 2 IR
8 Sony
9 JVC 1
10 JVC 2
11 JVC 1 IR
12 JVC 2 IR
13 Clarion
14 Clarion IR
15 Alpine
16 Alpine IR

Навчання командам
Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера мигне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «акцент») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера мигне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - мигне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 8 кнопок. Якщо потрібно записати менше 8 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки від'єднати білий провід і почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати і подати живлення - адаптер готовий до роботи.

Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а з п'ятою за восьму - з затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.

Використання готових команд
У пам'яті адаптера вже записані команди популярних магнітол, перелік яких зазначений біля схеми. Букви IR позначають управління з ІК каналу. Вибір магнітоли зі списку готових команд:
1 Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер. Від'єднати білий провід від маси - світлодіод почне блимати.
2 Відлічити необхідну кількість спалахів (відповідно номером магнітоли в списку) і замкнути білий провід на масу. Через 3 сек світлодіод промигает номер вибраної магнітоли.
3 Натиснути на кермі кнопки у такій черговості: гучність +, гучність -, пошук вгору, пошук вниз, вибір джерела (Source), приглушення звуку. Кожне натискання буде підтверджуватися загорянням світлодіода. Після запису останньої кнопки відключити білий провід.
4 Почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Скинути живлення, білий провід вкоротити і заізолювати. Адаптер готовий до роботи.
Примітка: якщо на кермі менше шести кнопок, то після запису останньої відключити білий провід від маси і виконати пункт 4.

Тип
Адаптер рулевого управления
Бренд
Aftec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Никита, 24.09.2018

  Здравствуйте, будет работать с подрульными кнопками Рено Лагуна 2 на китайской двухдинке 7022 ?спасибо, или подскажите как и что делать)

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день, Никита! Спасибо Вам за ваше обращение. Нет точной информации, нужно пробовать. Мы рады помочь.

  Юрий, 22.08.2018

  Чи буде працювати з кнопками руля Рено Флюенс 2016 року випуску? Голова Alpine UTE 92 BT

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день, Юрий! Спасибо Вам за ваше обращение. Нет точной информации. Нужно пробовать. Мы рады помочь.

  Виталий, 09.02.2017

  Будет ли работать на Renault Duster 2013 г.в ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  будет

  Слава, 15.12.2016

  Будет ли работать утройство с подрулевым управлением Кангу 2006 года и магнитофорном SONY1044Р Спасибо

  Эксперт avtozvuk.ua

  не будет

  Евлампий , 29.11.2016

  Добрый день. Ответьте, будет ли работать Aflec мультируль-2 Renault с подрулевым у Рено Кангу II (2008) и Pioneer MVH-180UBG.

  Эксперт avtozvuk.ua

  с подрулевыми работать не будет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели