Адаптер рулевого управления Aftec Мультируль-2 Renault


Заканчивается
1080 грн.
Наличные:
1080 грн
Безнал:
1296 грн
Приватбанк:
1105 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Мультируль-2 Renault - Адаптер кнопок руля

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатным подрулевым джойстиком. В зависимости от возможностей магнитолы управление может быть реализовано в проводном варианте, либо по ИК-каналу. Также реализовано управление магнитолами Pioneer и Sony через проводной вход «джойстика», имеющийся даже в бюджетных моделях. Команды популярных магнитол занесены в память ( не требуется пульт
Читать полностью

Мультируль-2 Renault - Адаптер кнопок керма

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатним подрулевым джойстиком. Залежно від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано в дротяний варіанті, або за ІК-каналу. Також реалізовано управління магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика, наявний навіть у бюджетних моделях. Команди популярних магнітол занесені в пам'ять ( не потрібно ІК пульт при установці), також збережений режим навчання будь-яким пультів, в т.ч. китайським «ноунеймам».

Короткий опис режимів роботи
1. Навчання командам - адаптер «запам'ятовує» команди з ІЧ пульта магнітоли. Використовується, якщо магнітоли немає в списку запрограмованих команд або якщо необхідно призначити інші команди кнопок. Максимальна кількість команд - вісім штук (в т.ч. енкодер).
2. Використання готових команд - в пам'яті адаптера прописані команди популярних магнітол, що дозволяє обійтися без ІЧ пульта магнітоли при програмуванні. Примітка - при використанні готових команд можливо як провідне управління, так і за ІК каналу в залежності від магнітоли ( см .список готових команд). Максимальна кількість команд - шість штук (без енкодера).

Підключення
Чорний проводи - маса.
Білий провід - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід БЛ із обмежувальним резистором для підключення ІК світлодіода (можна підключити послідовно 2-3 діода). Інфрачервоний світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок) до червоного проводу АСС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія. Також використовується для дротового управління деякими магнітола ( дивися «провідне управління»).
Коричневий провід - вихід проводового управління магнітола Alpine, а також магнітола Pioneer і Sony через провідний вхід «джойстика. Використовувати джек 3,5мм.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АСС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.

Список магнітол вже записаних в пам'яті адаптера:
1 Резерв
2 Kenwood IR
3 Kenwood
4 Pioneer
5 Pioneer IR
6 Sony 1 IR
7 Sony 2 IR
8 Sony
9 JVC 1
10 JVC 2
11 JVC 1 IR
12 JVC 2 IR
13 Clarion
14 Clarion IR
15 Alpine
16 Alpine IR

Навчання командам
Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути кнопку на кермі - світлодіод в корпусі адаптера мигне 1 раз - відпустити кнопку. Натиснути відповідну кнопку на ІК пульті магнітоли, направивши пульт на фотоприймач (не в «акцент») в корпусі адаптера. Світлодіод в корпусі адаптера мигне 2 рази - відпустити кнопку. Натиснути наступну кнопку на кермі - мигне 1 раз. Кнопку на пульті - 2 рази. Максимально можна записати 8 кнопок. Якщо потрібно записати менше 8 кнопок, то після запису останньої від'єднати білий провід від маси. Після запису останньої посилки від'єднати білий провід і почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати і подати живлення - адаптер готовий до роботи.

Примітка: перші 4 команди відтворюються швидше, а з п'ятою за восьму - з затримкою між посилками. Рекомендовані до запису першими команди: гучність +, гучність -, пошук +, пошук-.

Використання готових команд
У пам'яті адаптера вже записані команди популярних магнітол, перелік яких зазначений біля схеми. Букви IR позначають управління з ІК каналу. Вибір магнітоли зі списку готових команд:
1 Білий провід замкнути на масу і подати живлення адаптер. Від'єднати білий провід від маси - світлодіод почне блимати.
2 Відлічити необхідну кількість спалахів (відповідно номером магнітоли в списку) і замкнути білий провід на масу. Через 3 сек світлодіод промигает номер вибраної магнітоли.
3 Натиснути на кермі кнопки у такій черговості: гучність +, гучність -, пошук вгору, пошук вниз, вибір джерела (Source), приглушення звуку. Кожне натискання буде підтверджуватися загорянням світлодіода. Після запису останньої кнопки відключити білий провід.
4 Почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Скинути живлення, білий провід вкоротити і заізолювати. Адаптер готовий до роботи.
Примітка: якщо на кермі менше шести кнопок, то після запису останньої відключити білий провід від маси і виконати пункт 4.

Тип
Адаптер рулевого управления

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Виталий, 09.02.2017

  Будет ли работать на Renault Duster 2013 г.в ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  будет

  Слава, 15.12.2016

  Будет ли работать утройство с подрулевым управлением Кангу 2006 года и магнитофорном SONY1044Р Спасибо

  Эксперт avtozvuk.ua

  не будет

  Евлампий , 29.11.2016

  Добрый день. Ответьте, будет ли работать Aflec мультируль-2 Renault с подрулевым у Рено Кангу II (2008) и Pioneer MVH-180UBG.

  Эксперт avtozvuk.ua

  с подрулевыми работать не будет

  Михаил, 20.10.2016

  Этот адаптер поддерживает can-шину?

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет

  Слава, 07.10.2016

  Подскажите пожалуйста. Возможно ли получить помощь от Ваших консультантов при установке данного гаджета ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да, можно, в инструкции есть телефон горячей линии !


Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели