Нет в наличии
39 грн.
Наличные:
39 грн
Безнал:
47 грн
40 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Challenger X1/X2 - Чехол для брелка

Чехол для брелока является значимым аксессуаром. Он позволят защитить брелок охранной системы для автомобиля от наружных дефектов. Чехол для брелока сделан с натуральной кожи черного цвета с силиконовыми вставками под экран, и для иных информативных составляющих. Подобная структура содействует осуществлению стремительного доступа ко всем функциональным кнопкам брелка. Чехол предохранит дисплей от
Читать полностью
Технічні характеристики:

Challenger X1/X2 - Чохол для брелка

Чохол для брелока є значущим аксесуаром. Він дозволяє захистити брелок охоронної системи для автомобіля від зовнішніх дефектів. Чохол для брелока зроблений з натуральної шкіри чорного кольору з силіконовими вставками під екран, і для інших інформативних складових. Подібна структура сприяє здійсненню стрімкого доступу до всіх функціональних кнопок брелока. Чохол захистить дисплей від потертостей і тріщин, корпус - від відколів, клавіші - від потрапляння бруду, що здатне стати фактором до їх неспрацьовування. Чохол цілком повторює силует брелока охоронної системи. Фіксується в чохлі за допомогою хлястика на кнопочці.
Чохол для брелока - маленький атрибут, що постійно на виду, і по даному фактору вважається одним з перших елементів, що утворюють стиль власника машини. Він заснований для того, щоб бути одним з компонентів стилю, що визначає статус шофера і характер його життя. Чохол об'єднує в собі 3 основних характерні риси: функціональність, захист і образ.
Ваш брелок завжди буде виглядати на належному рівні, так як він одягнений в незвичайний чохол для охоронної системи. Чохол для брелока сигналізації - прекрасний вибір і для тих, хто хоче захистити свій атрибут.

Материал
кожа
Предназначение
для основного брелока
Бренд
Challenger

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Чехол для брелока»
Показать все модели