Автокабель Nakamichi NW-S12


Заканчивается
12 грн.
Наличные:
12 грн
Безнал:
14 грн
14 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:


Nakamichi NW-S12 - Кабель акустический
Акустический кабель это то что необходимо любому любителю хорошей качественной музыки. Он предназначается для подключения динамиков и усилителей акустической системы автомобиля. От качества кабеля а точнее от материала его изготовления будет зависеть передача преобразованного аудиосигнала от усилителя к динамикам. Чем лучше материал изготовления тем качественнее звучание. При установке акустической
Читать полностью
Nakamichi NW-S12 - Акустичний Кабель
Акустичний кабель це те що необхідно будь-якому любителю гарної якісної музики. Він призначається для підключення динаміків і підсилювачів акустичної системи автомобіля. Від якості кабелю а точніше від матеріалу його виготовлення буде залежати передача перетвореного аудіосигналу від підсилювача до динаміків. Чим краще матеріал виготовлення тим якісніше звучання. При установці акустичної системи або її оновленню як правило довжина кабелю не відома. Для зручності акустичний кабель Nakamichi поставляється в котушці яка складається з 100 метрів кабелю. Це означає що можна придбати необхідну для монтажу довжину. Він виготовлений зі сплаву міді та алюмінію. Двожильний кабель покритий м'яким еластичним полівінілхлоридним ізолятором матово-фiолетового кольору. Еластичність кабелю дає можливість монтажу в важкодоступні місця салону автомобіля. Також ізолятор кабелю має стійкість до різких температурних змін. Хороша стійкість до хімічних і абразивним впливів.
Мале опір кабелю передає енергію без втрат, завдяки цьому збільшується якість відтвореного звуку. Звук чистий, без спотворень і інших значних перешкод.
Перетин кабелю 12Ga
Ціна вказана за метр

Тип кабеля
Акустический
Сечение
12, 3.3 (Ga)
Длина кабеля
1 (м)
Количество жил
2
Материал жил:
медный сплав
Экранирование
нет
Цвет изоляции
фиолетовый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Уточните наличие и цену, спс

    Александр, 27.09.2016

    Сейчас отсутствует

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Nakamichi» в категории «Автокабель»
Показать все модели