Нет в наличии
1343 грн.
Наличные:
1343 грн
Безнал:
1612 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON DVR-103HD - Видеорегистратор

Видеорегистратор Cyclon DVR 103HD — представитель недорогих видеорегистраторов Full HD качества съемки. Как и остальные модели видеорегистраторов Cyclon, данный регистратор оборудован только основными функциями, способствующими большей безопасности водителя.

Съемка

Cyclon DVR 103 HD осуществляет съемку в интерполированном Full HD формате с разрешением 1920х1080p при частоте 30 кадров
Читать полностью
CYCLON DVR-103HD - Відеореєстратор

Відеореєстратор Cyclon DVR 103HD - представник недорогих відеореєстраторів Full HD якості зйомки. Як і інші моделі відеореєстраторів Cyclon, цей реєстратор обладнаний тільки основними функціями, які сприяють більшій безпеці водія.

Зйомка
 
Cyclon DVR 103 HD здійснює зйомку в інтерпольованому Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080p при частоті 30 кадрів в секунду. Крім цього формату, параметри реєстратора дозволяють власнику вибрати один з наступних форматів зйомки: 1440х1080p при 30 кадрах в секунду, 1280х720р з частотою 30 або 60 кадрів в секунду (високошвидкісна зйомка), а також 780х480р з частотою 30/60 кадрів в секунду.
 
Використання одного з кращих на сьогоднішній день процесорів обробки зображення - AMBARELLA A2S60 дозволяє отримувати відмінну картинку, не залежно від того, що Full HD формат досягається за допомогою інтерполяції.
 
Для можливості запису максимально інформативного відео, цей реєстратор був обладнаний багаторівневої лінзою, здатної запам'ятовувати інформацію з кутом 120 градусів (горизонталь).
Даного кута огляду досить для фіксації 3-4 смуг дорожнього руху, а також сусідніх з ними територій, таких як тротуари, пішохідні переходи і тд.
 
Однією з особливих режимів зйомки даного відеореєстратора є можливість високошвидкісної зйомки. Дана зйомка можлива в HD і VGA форматах, при вирішенні 1280х720р і780х480р.
 
При використанні даного режиму, Циклон DVR 103HD робить зйомку з частотою 60 кадрів в секунду, що дозволяє відобразити вдвічі більше інформації за проміжок часу. Таким чином Ви отримуєте можливість запам'ятовувати дрібні деталі на великій швидкості.
Одним із прикладів використання високошвидкісної зйомки є запис реєстраційних номерів автомобілів, що рухаються по зустрічній смузі.
В даному режимі Ви зможете чітко зафіксувати номера даних автомобілів навіть на високій швидкості.
 
Як і всі сучасні відеореєстратори, Cyclon DVR 103HD робить зйомку в циклічному режимі з можливістю вибору інтервалу записи. У параметрах реєстратора представлені до вибору наступні інтервали: 1,2,4,5,15 хвилин або безперервна зйомка.
 
Основною функцією циклічної запису відеореєстратора є постійна зйомка дорожньої ситуації окремими файлами певної тривалості, що дозволить Вам при перегляді відеозаписів знайти потрібний файл і швидко знайти потрібний Вам момент.
Крім цього, чим менше тривалість запису, тим більша кількість роликів Ви зможете отримати. Ролики в 1 хвилину не займають багато місця на карті пам'яті, тим самим зводять до нуля втрату інформації при збереженні роликів.
 
Екран
 
Cyclon DVR 103 HD обладнаний 1,5 '' вбудованим TFT LCD екраном, що дозволяє виробляємо робити настроювання роботи відеореєстратора, а також переглядати знімаються або вже відзняті відео ролики не покидаючи автомобіля.
 
Наявність екрану дозволить Вам надати відео файли співробітникам ДАІ, страховим агентам або іншим учасникам дорожнього руху при необхідності або при появі нестандартної ситуації.
 
Датчик руху
 
Cyclol DVR 103 HD обладнаний датчиком парковки / руху.
Даний датчик призначений для забезпечення відео спостереження за Вашим автомобілем під час Вашої відсутності. Робота датчика починається при перемиканні реєстратора в режим «датчика руху». Після включення даного режиму, реєстратор перемикається в «режим очікування» і починає автоматичний моніторинг руху в «поле зору» відеореєстратора. Як тільки в «поле зору» реєстратора з'являється об'єкт, що рухається, реєстратор розпочинає автоматичну запис нового події. Як тільки об'єкт зникає з поля зору - реєстратор припиняє зйомку і повертається в «режим очікування» для економії харчування і місця на карті пам'яті.
В даному режимі реєстратор використовує харчування з вбудованого акумулятора.
 
Кріплення
 
Cyclol DVR 103HD кріпиться до поверхні завдяки вакуумному кріпленню з декількома шарнірами, що дозволяють повертати конструкцію в будь-якому, зручному для Вас положенні.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
1.5
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Цвет
черный
Оснащение
подсветка
Порты и разъемы
mini USB, AV
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Дополнительно
G-сенсор
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Алиса, 12.05.2013

  Какое максимальное время видеоблока?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Интервал записи в минутах 1,2,4,5,15

  Роман, 13.03.2013

  Цікавить кількість камер; Наявність G-сенсора, стабілізації зображення; Габарити ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Камера 1, G-сенсора - нет, стабилизация электронная, габариты компактные, размеры производитель не указывает.

  Дима, 03.03.2013

  Скажите качество достигается интерполяцией?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели