Нет в наличии
1998 грн.
Наличные:
1998 грн
Безнал:
2398 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON DVR-105HD GPS - Видеорегистратор

Cyclon DVR 105HD GPS – флагман среди моделей бренда видеорегистраторов Cyclon. Данный видеорегистратор производит съемку в интерполированном Full HD формате с разрешением 1920х1080р с частотой 30 кадров в секунду. Флагманом данный регистратор стал благодаря наличию обширного функционала и качества съемки.

Съемка

Съемку Cyclon DVR 105HD GPS осуществляет в интерполированном Full HD
Читать полностью
CYCLON DVR-105HD GPS - Відеореєстратор

Cyclon DVR 105HD GPS - флагман серед моделей бренду відеореєстраторів Cyclon. Даний відеореєстратор робить зйомку в інтерпольованому Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080р з частотою 30 кадрів в секунду. Флагманом цей реєстратор став завдяки наявності великого функціоналу та якості зйомки.

Зйомка
 
Зйомку Cyclon DVR 105HD GPS здійснює в інтерпольованому Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080р при частоті 30 кадрів в секунду. Крім цього формату, параметри відеореєстратора дозволяють змінювати формат зйомки. У реєстраторі присутні такі дозволи: 1440x1080p 30fps, HD формат 1280х720р 30/60 кадрів в секунду (високошвидкісна зйомка), а також 780х480р 30/60 кадрів в секунду.
 
Таким чином, виробники бренду Cyclon надали своїм споживачам можливість вибору якості і кількості знімається відео.
Для отримання максимально якісної картинки, реєстратор був обладнаний сучасним процесором обробки зображення AMBARELLA A2S60, який дозволяє отримувати чітку картинку в будь-яких умовах.
Завдяки використанню багаторівневої лінзи, реєстратор здатний проводити зйомку з кутом огляду в 120 градусів. Даного кута огляду досить для фіксації ситуації на 3-4 смугах руху, а також сусідніх з ними територіях.
Однією з додаткових функцій реєстратора є можливість фото зйомки. При цьому параметри відеореєстратора, також дозволяють вибрати Вам бажаний формат якості зйомки. У реєстраторі представлені наступні формати якості: 12, 8, 6, 3 мегапікселя з дозволами до 4000х3000 пікселів.
Функція високошвидкісної зйомки - одна з важливих і, одночасно, унікальних функцій, представлених в описуваному відеореєстраторові. Ця функція дозволяє проводити зйомку в двох форматах дозволів 1280х720р і 780х480р зі збільшеною вдвічі частотою кадрів, а саме - 60 кадрів в секунду.
Дана частота кадрів дозволяє отримувати максимально чітку картинку навіть на високій швидкості. Прикладом використання високошвидкісної зйомки є зйомка зустрічного потоку в міському або заміському потоці. В даному випадку у Вас вийде відобразити реєстраційні номери зустрічного автомобіля.
Як і в більшості сучасних відеореєстраторів, Циклон DVR 105HD GPS робить зйомку в циклічному режимі. Даний режим використовується для максимального заощадження записуваної інформації і нескінченної зйомки, завдяки видаленню найбільш старих файлів і запису на їх місце нових. Для заощадження інформації, режим циклічної зйомки використовує здатність до запису окремими файлами з певним інтервалом, що встановлюються Вами самостійно. У реєстраторі представлені наступні інтервали: 1,2,4,5,15 хвилин або безперервна зйомка.
 
Екран
 
Описуваний відеореєстратор обладнаний вбудованим 1,5 '' TFT LCD екраном, що дозволяє робити настроювання роботи аксесуара, а також переглядати знімаються або зняті відеозаписи.
Наявність екрану може виручити Вас під час нестандартних ситуацій, що відбуваються на дорозі. Наприклад, при зупинці Вашого транспортного засобу співробітниками ДАІ або міліції і пред'явленні Вам звинувачення про порушення Правил дорожнього руху, які Ви не порушували. В даному випадку запис, отримана під час руху і показана співробітнику ДАІ і буде тим самим доказом спростовує Ваше ставлення до порушення. Подальші дії вже будуть залежати від рішення співробітника ДАІ. Ви можете оскаржити його рішення або написати скаргу на даного співробітника ДАІ в прокуратуру або Обласне управління ДАІ тієї області, до якої «прив'язаний» співробітник правоохоронних органів.
 
Датчик руху
 
Для збільшення безпеки Вашого майна, у вигляді транспортного засобу - даний відеореєстратор був обладнаний датчиком руху / парковки.
Даний датчик дозволяє запам'ятовувати ситуацію, яка відбувається в «поле зору» відеореєстратора під час Вашого тривалої відсутності в автомобілі.
Роботу даний датчик починає після включення режиму «датчика руху». Після включення цього режиму, реєстратор переходить в «режим очікування» і виробляє постійний моніторинг ситуації в «поле зору» реєстратора. Як тільки в кутку огляду реєстратора з'являється об'єкт, що рухається у вигляді людини або автомобіля - реєстратор автоматично починає запис нового ролика. Після зникнення об'єкта з поля зору, реєстратор припиняє зйомку і повертається в «режим очікування».
Даний датчик є відмінним помічником тих автомобілістів, які залишають свої транспортні засоби на тривалий час без нагляду, наприклад паркую автомобіль перед будинком / офісом на весь день / ніч.
 
G-сенсор
 
Так як Cyclon DVR 105HD GPS є флагманської моделлю бренду Cyclon, то виробники вирішили поліпшити стандартний функціонал даної моделі за допомогою додавання G-сенсора і GPS-логгер.
G-сенсор є подобою «чорного ящика», використовуваного на літаках і записуючого всю важливу інформацію за час, проведений в русі.
G-сенсор в відеореєстраторові виробляє постійний аналіз руху автомобіля і реагує на різку зміну його стану. При виникненні екстреної ситуації, даний датчик робить резервне збереження записуваного відео файлу в окремий, що не видаляється під час циклічної перезапису, архів, доступ до якого можливий тільки людині.
Під екстреною ситуацією реєстратор сприймає різке прискорення руху автомобіля, різке гальмування або удар.
Збережений файл буде залишатися на карті пам'яті відеореєстратора рівно стільки часу, скільки Вам знадобиться. Таким чином Ви зможете в будь-який момент переглянути його або передати іншим особам.
 
GPS-логгер
 
Для отримання максимально достовірної і точної інформації, що описується відеореєстратор був обладнаний GPS-логгером.
Робота GPS-логгер полягає в постійній передачі даних про час, місце розташування і швидкості руху автомобіля на карті, і приєднання цих даних до об'єкту, що знімається відео. Таким чином, при зйомці ролика Ви отримуєте повну, достовірну інформацію, яка буде видна на відеозаписі.
Прикладом використання даних, отриманих за допомогою GPS-логгер є спростування даних про перевищення швидкості, наданих Вам співробітником ДАІ.
 
Кріплення
 
Cyclon DVR 105HD GPS кріпиться до поверхні за допомогою вакуумного кріплення з декількома шарнірами.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
1.5
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Цвет
черный
Оснащение
подсветка, GPS
Порты и разъемы
mini USB, AV
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Виталий, 18.10.2013

    Классный видеоригистратор, пользуюсь неделю, качество видео на очень высоком уровне, со звуком тоже все хорошо но когда наезжаешь на ямы есть мало заметные помехи от вибрации, программное обеспечения нормальное, все ясно и понятно, почти ни каких клюков, глюки иногда случаются при подключении к компьютеру, приходится отключить с USB и подключить еще раз (редко но бывает), драйвера устанавливаются нормально, а вот диск в комплекте не очень полезный, лучше скачать стороннею программу от сюда: http://www.registratorviewer.com/

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели