Нет в наличии
1395 грн.
Наличные:
1395 грн
Безнал:
1674 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON DVR-95HD - Видеорегистратор

Cyclon DVR 95HD — универсальный видеорегистратор, производящий съемку в чистом Full HD 1080p формате. Имеет приятный внешний вид и насыщенный функционал. Данный видеорегистратор является копией известного видеорегистратора DOD900LS, однако не оборудован теми функциями, которые присустствуют в копируемом регистраторе, а также имеет более низкое качество сборки.

Съемка

Как и было указано
Читать полностью
CYCLON DVR-95HD - Відеореєстратор

Cyclon DVR 95HD - універсальний відеореєстратор, що виробляє зйомку в чистому Full HD 1080p форматі. Має приємний зовнішній вигляд і насичений функціонал. Даний відеореєстратор є копією відомого відеореєстратора DOD900LS, проте не обладнаний тими функціями, які прісустствуют в копійованому реєстраторі, а також має більш низьку якість збірки.

Зйомка
 
Як і було зазначено вище, відеореєстратор Cyclon DVR 95HD робить зйомку в чистому Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080p з частотою 30 кадрів в секудну, що дозволяє запам'ятовувати високоякісне широкоформатне відео високої інформативності з великою кількістю дрібних деталей, що дозволяють більш детально розібрати ситуацію, відбиту на відеозаписі . Якості зйомки досить для фіксації реєстраційних знаків автомобілів, пішоходів, кольору сигналів світлофорів, поворотних сигналів автомобілів, дорожньої розмітки, дорожніх знаків та інших дрібних деталей.
 
Для отримання високої якості зйомки, відеореєстратор був оснащений одним з кращих процесорів обробки зображення - AMBARELLA A2S60. Хоча цей процесор і є процесором попередньої генерації, він дозволяє проводити зйомку високої якості.
 
Для отримання більш чіткої картинки, відеореєстратор був обладнаний 5 мегапіксельна CMOS сенсором.
 
Для отримання найкращого огляду і збільшенні інформативності знімається відео, Циклон 95HD був обладнаний багаторівневої лінзою, що дозволяє проводити зйомку з кутом огляду в 120 градусів. Даний кут огляду дозволяє запам'ятовувати інформацію з 3-4 смуг дорожнього руху, а також тротуарів та інших, що прилягають територій. У кадрі будуть знаходиться автомобілі, що знаходяться на сусідніх смугах руху, світлофори, пішоходи та інші об'єкти.
 
Однією з функцій відеореєстратора є можливість повороту об'єктива реєстратора на 180 градусів по горизонталі. Таким чином, Ви зможете повернути відеореєстратор в сторону водійського вікна. Однак, для більш якісної зйомки і можливості фіксації, наприклад, розмови зі співробітниками ДАІ, бажано необхідно трохи повернути і сам відеореєстратор, так як при повороті лінзи, він буде проводити запис місцезнаходження передньої стійки автомобіля.
 
Як і було зазначено вище, параметри відеореєстратора Cyclon DVR 95HD дозволяють проводити запис в різних форматах, а також високошвидкісну зйомку. До Вашого вибору представлені наступні формати зйомки: 1440х1080р при частоті 30 кадрів в секудну, 1280х720р з частотою 30/60 кадрів в секунду. В даному форматі, Ви маєте можливість включити високошвидкісний режим запису, що дозволяє записувати вдвічі більше кадрів за секунду, що дозволить знімати дрібні кадри навіть при високій швидкості руху або при зустрічному потоці. Одним із прикладів є зйомка реєстраційних номерів автомобіля, що рухається по зустрічній смузі. І на кінець, 848х480р при 30/60 кадрах в секунду.
 
При зміні формату зйомки, Ви знижуєте якість запису, проте можете записати більшу кількість відео матеріалу.
 
Запис відео, в відоергістраторе Cyclon DVR 95HD відбувається в циклічному режимі, що дозволяє записувати відеоролики з інтервалом в 1/2/4/5/15 хвилин або безперервно. Крім цього, циклічна запис, при заповненні карти пам'яті, буде автоматично видаляти найбільш старе відео і записувати на його місце нове.
 
Екран
 
Cyclon DVR 95HD обладнаний відкидним 2,7 '' TFT LCD дисплеєм, здатним до розвороту на 270 градусів.
 
Наявність екрану дозволить Вам переглядати відзняте або знімається відео на самому відеореєстраторові без потреби пересилати файли на інший носій. Крім цього, Ви можете надавати відзнятий відео матеріал іншим учасникам дорожнього руху, таким як співробітники ДАІ, міліції, які постраждали в ДТП, іншим учасникам руху.
 
Живлення
 
Cyclon DVR 95HD може отримувати живлення від двох джерел. Перший - автомобільна мережа на 12V, яка приєднується до відеореєстратора за допомогою спеціального кабелю. Другий - вбудований акумулятор на 1000мАч 3,7V. Який дозволяє працювати відеореєстратора в автономному режимі протягом 2-3години.
 
Датчик руху / парковки
 
Ще однією функцією описуваного відеореєстратора є використання датчика руху / парковки.
Даний датчик дозволяє відеореєстратора виробляти автоматичну зйомку події під час відсутності водія в автомобілі, наприклад при залишенні автомобіля на тривалий період часу (парковку, стоянку).
Для початку роботи реєстратора в режимі «датчик руху», водій повинен переключити реєстратор в даний режим через меню аксесуара.
 
Записувати відео в режимі «датчик парковки», реєстратор розпочинає при появі рухомих об'єктів в куті огляду відеореєстратора. Як тільки об'єкт зникає з поля зору, реєстратор припиняє зйомку.
 
Кріплення
 
Cyclon DVR 95HD обладнується зручним вакуумним кріпленням з декількома шарнірами, що дозволяє Вам фіксувати або повертати встановлений аксесуар в будь-якому, зручному для Вас положенні.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.7
Аккумулятор
съемный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Процессор
Ambarella A2
Разрешение сенсора
5
Цвет
черно-серый
Оснащение
подсветка
Порты и разъемы
HDMI, mini USB, AV
Корпус
откидной дисплей
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Виктор, 10.09.2013

  Получил такой аппарат, взамен Cyclon DVR-90 который трижды побывал в ремонте. О Cyclon DVR-90 говорить ничего не буду по началу нравился, но как говорят в семье не без урода попал с брачком и здесь не вина продавца. Хочу отметить хорошее отношение к потребителю компании База автозвука. Произвели замену видеорегистратора без каких либо лишних действий с моей стороны. Просто когда третий раз сдал видеорегистратор в ремонт, по истечении оговореного срока окончания ремонта мне позвонили и сказали видеорегистратор заменили на новый. Спасибо месяц в полете нареканий нет.

  Сергей, 13.08.2013

  Как все таки отличить Cyclon DVR-95FHD от DVR-60HD по внешним признакам? На сайте фото DVR-95FHD аналогично как и DVR-90HD. А в магазине показывают DVR-95FHD он абсолютно похож на DVR-60HD изображенный на картинке на сайте.

  Эксперт avtozvuk.ua

  разница в качестве записи

  Вадим, 18.07.2013

  В чем разница с CYCLON DVR-60FHD?

  Эксперт avtozvuk.ua

  в качестве съемки

  Гуга, 21.04.2013

  Я пользуюсь таким.Только он черного цвета.12Мгпикселей.Но в комплектации в упаковке отсутствовала вилка -USB и диск с дровами...На официальном сайте сказали что вилка в продаже не идет...Снимает качественно..все читается прекрасно.Недостаток лишь в фокусировке.Статика снимается отлично.Но записанное во время движения на неровностях изображение плавает как отображение на воде.Заметна горизонтальная вибрация аппарата в держателе во время движения.Положение объектива в 3-х позициях.При повороте на дверь что бы сделать запись с гайцем ,она будет снимать стойку.

  Константин, 11.04.2013

  вопрос - почему этот циклон имеет характеристики как у гейзера f410 который стоит 1590??? в чем разница?? они ведь идентичны!

  Эксперт avtozvuk.ua

  гейзер сделан значительно качественее, и имеет у себя в комплекте сертификат качества, и несколько разных креплений.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели