Нет в наличии
1764 грн.
Наличные:
1764 грн
Безнал:
2117 грн
Приватбанк:
1852 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON DVR-85HD - Видеорегистратор

Видеорегистратор Cyclon DVR 85 HD является высококачественным регистратором, копией известного видеорегистратора DOD880LHD. Внешне и по функционалу он идентичен другой модели видеорегистраторов Cyclon, а именно модели DVR 80 HD. Единственным отличием между ними является использование ИК-диодов для ночной съемки в Cyclon DVR 85 HD, относительно LED-светодиодов в 80 HD.

Среди основных
Читать полностью
Технічні параметри:

CYCLON DVR-85HD - Відеореєстратор

Відеореєстратор Cyclon DVR 85 HD є високоякісним реєстратором, копією відомого відеореєстратора DOD880LHD. Зовні і по функціоналу він ідентичний іншої моделі відеореєстраторів Cyclon, а саме моделі DVR 80 HD. Єдиною відмінністю між ними є використання ІК-діодів для нічної зйомки в Cyclon DVR 85 HD, щодо LED-світлодіодів в 80 HD.
 
Серед основних характеристик даного відеореєстратора присутні наступні: високоякісна зйомка в Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080p при частоті 30 кадрів в секунду; використання сучасного процесора обробки зображення AMBARELLA A2560, який використовується в передових відеореєстраторах; наявність вбудованого 2 '' TFT LCD екрана; високошвидкісна зйомка, датчик руху, вбудований акумулятор, 2 ІК-діода і зручне, вакуумне кріплення.
 
Зйомка
 
Cyclon DVR 85 HD здійснює зйомку в високоякісному Full HD форматі з роздільною здатністю 1920х1080p при частоті 30 кадрів в секунду. Крім цього дозволу, параметри відеореєстратора дозволяють вибрати інший формат дозволу, що дозволяє власнику самостійно вирішувати, яка якість і кількість відео файлів йому необхідно.
 
Серед інших форматів дозволу, представлених в відеореєстраторові присутній: 1440х1080p 30fps, 1280x720p з частотою 30/60 кадрів в секунду, а також 848х480p 30 / 60fps.
 
Використання формату з меншим дозволом дозволяє збільшити кількість записуваного відео, однак знижує якість картинки, так як картинка розмивається і стає чіткою. Таким чином, якщо Вам необхідно отримати більшу кількість годин відзнятого відео та при цьому Ви не важливо якість - використовуйте найнижче дозвіл.
 
Відмінною функцією відеореєстратора є можливість використання високошвидкісної відеозйомки, яка дозволяє запам'ятовувати в двічі більше кадрів в секунду по відношенню до стандартної зйомці. Збільшення кількості кадрів дозволяє отримати більш інформативне відео з великою кількістю деталей, що може стати в нагоді при розгляді нестандартних ситуацій на дорозі або при дорожньо-транспортній пригоді.
 
Високошвидкісна зйомка здійснюється в HD форматі, що дозволить Вам отримати не просто інформативне відео, але і якісне. Прикладом якості роботи даної функції є можливість чіткої зйомки автомобілів, що прямують Вам на зустріч на високій швидкості на зустрічній смузі. При використанні стоп-кадру під час перегляду, Ви зможете чітко розглянути номерні знаки даного автомобіля.
 
У високоякісних форматах Full HD і HD, Ви зможете отримати відмінну картинку з масою деталей, які допоможуть Вам у вирішенні спірних ситуацій. Наприклад, кольори сигналів світлофорів, включені поворотні або габаритні вогні автомобілів, дорожня розмітка або номерні знаки автомобілів у Вашій і сусідній смугах руху.
 
Завдяки використанню 2 ІК-діодів, відеореєстратор збільшує радіус видимості зйомки при повній відсутності світла. На жаль, якість нічної зйомки при використанні ІЧ-діодів не покращується.
 
Екран
 
Cyclon DVR 85 HD обладнаний вбудованим 2 '' TFT LCD екраном, що дозволяє робити настроювання роботи відеореєстратора, а також виробляти перегляд знімається і відзнятого відео.
 
Іншим способом використання екрану є можливість надавати відео іншим учасникам дорожнього руху, зокрема співробітникам ДАІ, страховим агентам, іншим водіям, при виникненні різних ситуацій на дорозі.
 
Завдяки наявності екрану і реєстратора в цілому, учасники руху можуть зробити початкові висновки стосовно дій, які проводилися в даній ситуації.
 
Датчик руху
 
Описуваний відеореєстратор обладнаний функцією датчика руху / парковки. Даний датчик дозволяє проводити автоматичну зйомку подій, при відсутності водія в автомобілі і включенні цієї функції.
 
Зйомку реєстратор розпочинає тільки при появі рухається, у «поле зору» відеореєстратора. До таких об'єктів належать пішоходи, автомобілі, мотоциклісти, велосипедисти та інші великі об'єкти.
 
Після зникнення об'єкта з поля зору відеореєстратора - запис припиняється.
 
Таким чином, реєстратор використовує мінімум електроенергії і місця на карті пам'яті.
 
Кріплення
 
Описуваний відеореєстратор комплектується вакуумним кріпленням, що дозволяє міцно приєднати аксесуар до лобового дзеркала або панелі управління автомобіля.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2
Аккумулятор
съемный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Процессор
Ambarella A2
Разрешение сенсора
5
Цвет
серый
Оснащение
подсветка
Порты и разъемы
HDMI, AV, mini USB
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Алекс, 24.07.2013

  Есть ли на него сертификат соответствия??!

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет, регистраторы не подлежат обязательной сертификации

  Алекс, 24.07.2013

  Avtozvuk очень хочется увидеть пример записи с данного регистратора. на Ютюбе нету примера!

  Эксперт avtozvuk.ua

  к сожалению производитель не предоставляет видео с данной моделью регистратора

  алена, 26.03.2013

  Какая прошивка стоит в данном регистраторе. Есть ли сохранение файла от перезаписи. Что идет в комплекте.

  Эксперт avtozvuk.ua

  прошивка: u20120713, Сохранения файлов в данном устройстве нет, в комплекте: аппарат, чехол, HDMI, USB-кабель, AV-кабель, автомобильное зарядное устройство, инструкция, гарантия.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели