Нет в наличии
397 грн.
Наличные:
397 грн
Безнал:
476 грн
512 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cyclon DVR-35 – видеорегистратор

Видеорегистратор Cyclon DVR 35 является одним из представителей линейки «бюджетных» видеорегистраторов бренда Cyclon, которые представлены серией не дорогих регистраторов, производящим качественную съемку в SD либо HD формате.

Прежде всего, данный видеорегистратор является довольно качественным и произведен с хороших материалов. Все части отлично состыкованы друг с другом, что является редкостью
Читать полностью
Технічні характеристики:

Cyclon DVR-35 – відеореєстратор
Відеореєстратор Cyclon DVR 35 є одним з представників лінійки «бюджетних» відеореєстраторів бренду Cyclon, які представлені серією не дорогих реєстраторів, які виробляють якісну зйомку в SD або HD форматі.
 
Перш за все, даний відеореєстратор є досить якісним і проведений з хороших матеріалів. Всі частини відмінно зістиковано один з одним, що є рідкістю для реєстраторів даної цінової категорії.
 
Щодо основних характеристик, то DVR 35 знімає в SD форматі, обладнаний пластикової лінзою, здатної проводити зйомку під кутом огляду в 90 градусів, має 2,5 '' поворотний, відкидний TFT LCD дисплей, датчик руху, вбудований акумулятор, мікрофон, ІЧ-підсвічування і зручне, поворотний, вакуумне кріплення.
 
Зйомка
 
Зйомку Cyclon DVR 35 здійснює в інтерпольованому HD форматі з роздільною здатністю 1280х720p при 10 кадрах в секунду. Даний режим зйомки дозволить Вам записувати більш деталізовані вигляді ролики, однак потрібно розуміти, що інтерполяція не поліпшить якість картинки, а навпаки - спотворить початковий відео матеріал. Крім HD формату, реєстратор робить зйомку ще в двох дозволах, а саме: в дозволі 640х480p 30 fps і 720х480p 20 fps. Останній формат, також як і HD, досягається за допомогою програмної інтерполяції.
 
C допомогою використання пластикової кількарівневого лінзи, зйомка відеореєстратора здійснюється з кутом огляду в 90 градусів, чого достатньо для зйомки 3 смуг руху. При цьому, в кадр потраплять - Ваша смуга руху і сусідні.
 
Якості зйомки DVR 35 досить для можливо розбору відбулися ситуацій на дорозі, проте Вам не вийде розглянути дрібні деталі, такі як номерні знаки автомобілів, дорожні знаки. Однак сигнали світлофорів і дорожню розмітити - Ви, все ж, зумієте розглянути.
 
Даних, отриманих при зйомці реєстратора, буде досить для можливості їх використання в якості доказів у суді.
 
Як і в інших відеореєстраторах, даний відеореєстратор робить зйомку в циклічному режимі з можливістю вибрати тривалість запису одного відео ролика. Так, Вам будуть доступні інтервали записи в 2/5/15 хвилин.
 
Реєстратор зберігає записані відео файли в AVI форматі, який з легкістю можна переглянути на будь-якому медіа програвачі.
 
Екран
 
Як і у більшості більш дорогих моделей, DVR 35 обладнаний відкидним 2,5 '' TFT LCD екраном, з можливістю розвороту на 270 градусів.
 
Наявність екрану в відеореєстраторові дозволяє його власнику завжди мати можливість відстояти свої права «на місці». Так, в разі зупинки співробітниками ДАІ з пред'явленням порушення правил дорожнього руху, Ви зможете показати запис відеореєстратора і довести Вашу невинність щодо даного порушення. В іншому випадку, Ви зможете написати лист в органи управління ДАІ або відправити позов до суду з використанням відео записи з відеореєстратора в якості доказу.
 
Крім основної функції екрану - можливості перегляду відео роликів на місці, Ви, також, можете використовувати його для налаштування параметрів відеореєстратора.
 
Датчик руху
 
Cyclon DVR 35 обладнаний функцією датчика руху, що дозволяє проводити запис відео роликів автоматично, під час Вашої відсутності в автомобілі, а також під час паркування автомобіля.
Основною функцією датчика руху є постійний аналіз руху об'єктів, що знаходяться в полі зору відеореєстратора.
Як тільки в об'єктив реєстратора потрапляє рухомий об'єкт, реєстратора автоматично починає зйомку події до зникнення об'єкта з об'єктива. Після цього, реєстратор переходить в «режим очікування», щоб економити заряд батареї і місце на карті пам'яті.
 
Нічна зйомка
 
DVR 35 обладнаний 6 діодами ІК-підсвічування, що дозволяють трохи поліпшити якість видимості під час нічної зйомки. Однак сподіватися на значне поліпшення якості нічної зйомки - не варто.
 
Пам'ять
 
Реєстратор здатний працювати з картами пам'яті SD / MMC формату, об'ємом до 32 Гб
 
Кріплення
 
У комплекті з відеореєстратором поставляється вакуумне, поворотне кріплення.
 
Ви можете купити відеореєстратор Cyclon DVR 35 у нас.
Будемо раді Вам допомогти!

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
откидной дисплей
Оснащение
-
Дополнительно
-
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
90
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
MMC, SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Аппарат ровно на те деньги за которые и продается. Качество видео достаточно для того чтобы разобрать что произошло на дороге. Ни о каких номерах на авто речи и быть не может. Логика меню странная, но привыкнуть можно. Если погода сырая экран не отображает картинки, а становится полностью белым. Как только салон авто будет просушен кондиционером или печкой картинка приходит в норму. Аппарат можно рассматривать ТОЛЬКО как временный вариант за дешево (за ОЧЕНЬ дешево).

    Александр, 18.03.2014

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели