Нет в наличии
2351 грн.
Наличные:
2351 грн
Безнал:
2821 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LED Lenser H7 (7497) - Фонарь налобный


Диод: High End Power LED
Вес: 115 г
Мощность: 180 лм
Источник питания: 3x AAA
Время свечения: 85 ч
Дальность луча: 140 м

Led Lenser H7 – не просто налобный фонарь. Это фонарь, с которым ваше участие в освещении предметов минимально. Как же это достигается? В первую очередь, яркость фонаря H7 достигает 170 люмен, в то время как у обычных налобников яркость не
Читать полностью


LED Lenser H7 (7497) - Налобний ліхтар


Діод: High End Power LED
Вага: 115 г
Потужність: 180 лм
Джерело живлення: 3x AAA
Час світіння: 85 г
Дальність променя: 140 м

Led Lenser H7 - не просто налобний ліхтар. Це ліхтар, з яким ваше участь у висвітленні предметів мінімально. Як же це досягається? В першу чергу, яскравість ліхтаря H7 досягає 170 люмен, у той час як у звичайних налобників яскравість не перевищує 20-30 люмен. Таким чином, Ви володар потужного повноцінного ліхтаря при абсолютно вільних руках!

Налобні ліхтарі Led Lenser H серії будуть найбільш цікаві любителям «активного неспання» ночами. До цієї категорії можна віднести шанувальників нічної риболовлі, натуралістів, самовідданих спелеологів, а також любителів «квестів» - ігор, пов'язаних з пошуком предметів-підказок (частенько подібні предмети ховають у місцях, що потребують додаткового освітлення для їх огляду).
Led Lenser H - якість, невідповідну з габаритами.

Неоднозначно, правда? Однак невідповідність ця має позитивний характер. Світлодіодні ліхтарі Led Lenser H серії стануть справжнім сюрпризом для всіх охочих купити хороший налобний ліхтар в Україні: компактні пристрої, що забезпечують рівномірне і м'яке освітлення цікавого предмета або певної ділянки досліджуваної поверхні. Важілець на акумуляторному відсіку дозволяє плавно перемикатися між режимами яскравості, а поворотна ручка на головному блоці забезпечує необхідну фокусування світлового потоку.

Тип
Налобный фонарь
Мощность светового потока
180
Дальность луча
140
Время работы
85
Количество режимов яркости
1
Питание
ААА батарейки
Бренд
LED Lenser

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LED Lenser» в категории «Фонарь»
Показать все модели