Фары дневного света LED-DRL для Volkswagen Touran 06-10


Заканчивается
1320 грн.
Наличные:
1320 грн
Безнал:
1584 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LED-DRL для Volkswagen Touran 06-10 - Штатные фары дневного света
Дневные ходовые огни, это внешнее освещение автомобиля, которое предназначено для того что бы увеличить видимость в светлое время суток и обозначит автомобиль. Устанавливается в штатные места для Volkswagen Touran 06-10, с оригинальным дизайном заглушки и отверстием для противотуманных фар. Металлический отражатель значительно усиливает луч и служит для распространение света.
Читать полностью
Технічні параметри:

LED-DRL для Volkswagen Touran 06-10 - Штатні фари денного світла
Денні ходові вогні, це зовнішнє освітлення автомобіля, який призначений для того що б збільшити видимість в світлий час доби і позначить автомобіль. Встановлюється в штатні місця для Volkswagen Touran 06-10, з оригінальним дизайном заглушки і отвором для протитуманних фар. Металевий відбивач значно підсилює промінь і служить для поширення світла. Скло прозоре рифлене, добре розсіює промені. Корпус, повністю водонепроникний, виготовлений з якісного пластика чорного колір, який не привертає до себе увагу. Робоча температура від -40 до 50 градусів.
Джерелом світла є LED технології. У кожному фарі стоять по чотири яскравих світлодіодів, при невеликих розмірах вони дуже потужні і прослужать Вам більше 80 000 годин. Потужність одного діода 1 Вт, що дає в сумі споживану потужність однієї фари 4 Вт. Діапазон робочих напруг від 10 В до 16 В. Світло білий яскравий, з колірною температурою 6000-6700 К, що дає блакитний відтінок. Вбудована система безпеки захищає фару від неправильного підключення, а також від перегріву.
У комплект входить два ДГЗ вбудовані в пластикову заглушку, блок реле, комплект електропроводки і кріплення для монтажу і підключення на штатні місця.

Особенность
штатные
Корпус
штатный дизайн
Материал корпуса
пластик
Количество светодиодов
5
Мощность
5 (Вт)
Марка автомобиля
Volkswagen

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LED-DRL» в категории «Фары дневного света»
Показать все модели