Видеорегистратор Gazer H714

Сертификат УКРСЕПРО

Нет в наличии
2260 грн.
Наличные:
2260 грн
Безнал:
2825 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer H714 - видеорегистратор

Gazer H714 - это новый прогрессивный представитель линейки видеорегистраторов нового поколения компании Gazer. На сегодня эта модель - самая маленькая из всех, что есть на рынке электроники HD - регистраторов.
Ее компактные габариты, 3М крепления, интегрированное в корпус, высокое качество съемки, а также собственное программное обеспечение позволяют Gazer H714 гордо занимать высокие позиции в данном
Читать полностью
Технічні характеристики:

Gazer H714 – відеореєстратор

Gazer H714 – це новий прогресивний представник лінійки відеореєстраторів останнього покоління компанії Gazer. На сьогодні ця модель – найменша з усіх, що є на ринку електроніки HD - реєстраторів.
Її компактні габарити, 3М кріплення, інтегроване в корпус, висока якість зйомки, а також власне програмне забезпечення дозволяють Gazer H714 гордо обіймати найвищі позиції в даному сегменті.
Одна з головних особливостей автомобільного відеореєстратора Gazer H714 – кріплення з 3М скотча, вбудоване в корпус. Таке дизайнерське рішення дозволяє зробити пристрій практично невидимим не лише зовні, але і всередині авто. Крім того, завдяки цьому кріпленню реєстратор може здійснювати повний оберт вздовж осі по вертикалі та легко підлаштуватись під потрібний ракурс зйомки.
Дана модель реєстратора сумісна з форматом карт пам'яті microSDHC і підтримує обсяг до 32 Гб. До базової комплектації входить фірмова карта Gazer microSDHC об'ємом у 8 Гб і адаптером SD. Завдяки цьому Gazer H714 готовий до експлуатації відразу після покупки і не потребує придбання додаткового обладнання.
Крім того, стандартна комплектація Gazer H714 включає в себе:
• кабель живлення;
• композитний відеовихід з роз'ємом RCA;
• додаткову смугу 3М скотча;
• копію сертифіката УкрСЕПРО;
• інструкцію з експлуатації із гарантійним талоном;
• дві наклейки з написом «Ведеться відеозапис» для дотримання правил законності зйомки відео.
Технічні особливості
Відеореєстратор моделі Gazer H714 встановлюється штатно. Після встановлення не помітний ані він, ані різні дроти підключення реєстратора – вони заховані під обшивку автомобільного салону. Таке рішення дозволяє власникові не знімати відеореєстратор на ніч і не ставити його назад вранці. Тепер його можна сміливо залишати в машині і не переживати за збереження авто та реєстратора.
Відеореєстратор Gazer H714 проводить зйомку HD із роздільною здатністю 1280 х 720 з частотою кадрів 30 fps. Такі параметри дозволяють створювати інформативні відеофайли з високою чіткістю деталізації. Відеокамера Gazer H714 має кут огляду в 140°. Тож об'єктив здатен захоплювати повністю всю дорогу, включаючи сусідні смуги.
Модель Gazer H714 має функцію циклічної відеозапису. Тобто, при заповненні всього об’єму карті пам'яті, відеореєстратор автоматично знаходить найперший відеоролик, видаляє його і починає новий запис на звільненому місці. Така функція дозволяє вести зйомку безперервно.
Варто звернути увагу, що в Gazer H714 є можливість захисту файлів від видалення. Ця функція активується автоматично при включенні G- сенсора. Крім того, її можна запустити вручну – для цього потрібно натиснути кнопку на корпусі реєстратора. При включенні захисту від перезапису відеофайл не зможе бути видалений, і найважливіші фрагменти будуть збережені.
Важлива особливість роботи Gazer H714 – це проведення відеозапису після вимкнення двигуна. Відразу після його вимикання відеореєстратор починає проводити зйомку з частотою 10 кадрів/ секунду. Таким чином, місце на карті пам'яті витрачатиметься ощадливіше. Необхідний час роботи пристрою можна встановити в меню, пункт «Таймер виключення». Час може варіюватися від 1 години до 2 днів. Gazer H714 має функцію спостереження за мінімальною напругою в мережі автомобіля, при якій реєстратор автоматично вимкнеться. Це дозволить запобігти розрядженню акумулятора, без якого неможливо запустити двигун автомобіля.
У даній моделі відеореєстратора передбачена функція режиму паркування, що призначена для здійснення охоронної відеозйомки в припаркованому авто. У цьому режимі Gazer H714 автоматично зупиняє відеозапис відразу після вимкнення двигуна і знову запускає його лише після того, як спрацював датчик удару. При цьому реєстратор починає запис відео, що триває 60-90 секунд з частотою 30 fps, після чого знову переходить в режим очікування. Налаштування чутливості датчика удару можна провести в меню, пункт «Датчик удару». У цьому режимі максимальний споживаний струм не перевищує 80 mA.
З метою збереження невеликих габаритів, Gazer H714 не має власного дисплея. Для того щоб подивитися відеозапис з реєстратора в салоні автомобіля, його можна під'єднати до будь-якого монітора, системи мультимедіа, дзеркала заднього виду з інтегрованим монітором або будь-якої іншої відеосистеми, що має композитний відеовхід RCA.
Автомобільний реєстратор Gazer H714 має вбудований мікрофон. Щоб перейти в конфіденційний режим, його можна вимкнути за допомогою натискання відповідної кнопки на корпусі пристрою. Цією ж кнопкою запис звуку може бути відновлений.
Серед більшості інших автомобільних реєстраторів Gazer H714 вирізняється наявністю власного програмного забезпечення під назвою Gazer Player, призначення якого – максимально зручна робота з файлами на ПК. Основні функції Gazer Player такі:
• встановлення/скасування захисту відеофайлу від видалення;
• поворот зображення відеозапису на 180° – при встановленні відеореєстратора «догори ногами»;
• контроль роботи G-сенсора;
• відновлення відеофайлів, які були пошкоджені під час неправильного відключення реєстратора;
• конвертація файлів у формат .аvi;
• створення знімку екрана.
На корпусі реєстратора та його коробці розташована голограма у формі овалу, в який вписана латинська літера «Z» – частина логотипу фірми Gazer. Голограма є підтвердженням оригінальності товару даної фірми, а також гарантією необхідної якості продукції.

Угол обзора
140
Тип
Универсальный
Корпус
мини
Оснащение
-
Функции
G-сенсор
Тип крепления
не поворотное, наклейка
Количество камер
1
Экран
Нет
Диагональ экрана
- (дюймы)
Аккумулятор
нет
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV
Цвет
Черный
Страна производитель
Тайвань
Встроенный GPS
Нет
Разрешение записи
HD 720p-1280x720

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  скажите пожалуйста что будет если на карте закончится память? будет цикличная запись по кругу?

  Александр, 24.12.2016

  если в меню настроек включить циклическую запись то будет записывать по кругу

  Ответ специалиста

  Регистратор подкупает своей миниатюрностью. За зеркалом его не видно. Но в остальном - это никудышное видео. Ночью снимает лишь в пятне освещения фар, в городе чуть лучше. На солнце очень сильно бликует запись, местами полностью становится невидимым изображение. В режиме "парковки" очень быстро забивается вся память нестираемыми файлами: даже в самом слабом режиме реагирования, G-сенсор срабатывает на каждое открытие/закрытие двери. Т.е. карточка на 32Gb будет забита полностью уже за неделю-полторы.

  Сергей, 02.07.2015

  Можно ли подключить регистратор через прикуриватель? как?

  Валентин, 21.04.2015

  Нет такой возможности

  Ответ специалиста

  Купил специально, чтобы «спрятать за зеркалом». На сервисе запросили 300 грн за установку поэтому решил ставить сам – три провода (на батарею, на зажигание и земля) к блоку предохранителей + 30 минут на прокладку кабеля под обшивку стойки и готово. Регистратор лепится прямо на стекло если промахнуться (как в моем случае) – в комплекте есть запасная клейкая площадка, но снимать рег нужно пластиковой картой – по-другому никак. Кстати сам рег меньше этой самой карты. Снимает 24/7 без каких-либо замечаний. Настроить один раз и дальше можно быть уверенным, что он все запишет. Индикаторы мерцают – в инструкции есть таблица что означает каждый из них. Немного сложновато ориентироваться. В целом очень доволен что есть и видеорегистратор и на лобовом стекле ничего не болтается.

  Костя, 05.02.2015

  Установка прошла без сучка и задоринки, ведь там всего провода. Приклеил на 3М за зеркалом, с салона не видно, а извне его маскирует прикрывает шелкография. Настройки простейшие интуитивные. Очень порадовала возможность контроля напряжения АКБ при парковке, помогает если не самый свежий подсевший аккумулятор.

  Максим, 31.01.2015

Другие модели марки «Gazer» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели