Навигатор Garmin Nuvi 2597LMT Навионика


Нет в наличии
7395 грн.
Наличные:
7395 грн
Безнал:
8875 грн
Приватбанк:
7832 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2597LMT Навионика - GPS-навигатор


Размер экрана: 5 дюймов
Разрешение дисплея: 480 x 272 пикселей
Тип дисплея: двойная ориентация (горизонталь / вертикаль), WQVGA цветной TFT с белой подсветкой
Батарея: заряжаемая литий-ионная
Время работы без подзарядки: до 2,5 часов
Высокочувствительный приемник: да
Влагозащищенность: нет
Предустановленные карты: да (Украина, Европа)
Функция Bluetooth
Читать полностью
Garmin Nuvi 2597 LMT Навіоніка- gps-навігатор


Розмір екрану: 5 дюймів
Дозвіл дисплея: 480 x 272 пікселів
Тип дисплея: подвійна орієнтація (горизонталь / вертикаль), WQVGA кольоровий TFT з білою підсвіткою
Батареї: заряджаюча літій-іонна
Час роботи без підзарядки: до 2,5 годин
Високочутливий приймач: так
Вологозахищеність: немає
Попередньо завантажені карти: так (Україна, Європа)
Функція Bluetooth
3-D зображення рельєфу: немає
3-D зображення будівель: немає
Вбудована пам'ять 8 Gb
Підтримувані носії інформації: microSDTM карта (у комплект не входить)
Голосові підказки: так
Промовляння назв вулиць: так (не на всіх мовах)
Голосове управління навігатором: немає
Підтримка зведень про пробки: так
Lane assist (рух по смугах): так
Lifetime Map and Traffic update - довічне безкоштовне оновлення інформації про трафік і карти Європи
Junction view (зображення реалістичного фото розв'язки): так
Виключення з марштура (виняток переправ, поатных доріг і т.п.): так
Обмеження швидкості : так (залежить від карт)
Функція "де я?" (показує найближчі лікарні, заправні станції, перехрестя): так
Призначені для користувача об'єкти POI (Можливість додавати свої точки інтересу): так
Garmin GarageTM (завантаження іконок автомобіля): так
Garmin GarageTM голоси (завантаження голосів): так
Розміри 13.7 x 8.3 x 1.9 см
Розміри дисплея 11.1 x 6.3 см
Вага: 155 г

Garmin Nuvi 2597LMT - сама старша модель в лінійці Garmin Advanced 2013 року. Це gps-навігатор з діагоналлю 5 дюймів, функцією Bluetooth, ліцензійними картками України (НавЛюкс) і Європи, можливістю безкоштовного оновлення карти Європи та інформації трафіку (LMT)

Яскравий дисплей
Навігатор nuvi 2597LMT оснащений яскравим дисплеєм з діагоналлю 5.0" і функцією вибору орієнтації екрану (горизонтальна або вертикальна).
Докладні карти з безкоштовним оновленням

Модель nuvi 2597LMT поставляється із завантаженими докладними картами України, Європи. Завдяки безкоштовним оновленням картографії ваші маршрути будуть відображати найактуальніші картографічні дані, об'єкти і навігаційну інформацію. Протягом терміну служби пристрою ви можете отримувати до 4 безкоштовних оновлень картографії в рік.
Завдяки величезній кількості даних навігатор nvi 2597LMT забезпечує зручний пошук адрес і мільйонів різних об'єктів - установ, магазинів, ресторанів і інших. Модель nuvi 2597LMT поставляється з передзавантаженими об'єктами, і тому вам не доведеться вводити в прилад інформацію про адреси. Просто виберіть потрібний об'єкт і починайте навігацію - швидко і легко. Також ви можете додавати в прилад nuvi 2597LMT додаткові об'єкти.

«Гармін трафік» - ситуація на дорогах
В приладі nuvi 2597LMT передбачена функція «Гармін трафік», завдяки якій ви зможете уникнути пробок на дорогах. При використанні функції «Гармін трафік» на екрані приладу постійно буде показана карта з вашим маршрутом. Збоку від карти будуть з'являтися попередження про затори; ці повідомлення будуть також дублюватися голосом. Функція «Гармін трафік» надає інформацію про поточну ситуацію на дорогах, включаючи кількість хвилин затримки і наявність об ’ їздів. Крім того, ця функція може визначити, чи є ваш поточний маршрут найшвидшим. Функція «Гармін трафік» може управлятися голосовими командами. Послуга Lifetime traffic (необмежений трафік) дозволяє приладу nuvi 2597LMT приймати безкоштовну інформацію про дорожню обстановку протягом всього терміну експлуатації пристрою.

Голосове управління
Модель nuvi 2597LMT включає в себе можливості голосового управління. Промовте команду, і прилад відреагує відповідним чином. При цьому ваші руки залишаються на кермі. Звичайно, для управління приладом ви можете використовувати і сенсорний екран.

Функції Garmin Real Directions™ і Garmin Real Voice™
В приладі nuvi 2597LMT використовуються поліпшені “голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту” завдяки функції Garmin Real Directions. Це прості для розуміння інструкції, з допомогою яких пристрій підкаже вам дорогу як друг, використовуючи помітні орієнтири, будівлі і світлофори. Тепер вам не потрібно докладати зусиль і шукати назви вулиць. Функція Garmin Real Voice поліпшила технологію мови, і для читання навігаційних інструкцій тепер використовується більш натуральний і дружньо звучний голос. Функції Garmin Real Directions і Garmin Real Voice застосовуються тільки в нашій лінії GPS-навігаторів.

Сумісність з Bluetooth®
Підключіть до навігатора nvi 2597LMT Bluetooth-сумісний пристрій (наприклад, смартфон) для дзвінків hands-free через вбудований мікрофон і динамік. Ви можете покласти телефон в безпечне місце (відділення для рукавичок, кишеню або сумочку) і вас просять телефонувати, не відриваючи рук від керма і очі від дороги.

Сумісність з Smartphone Link
Smartphone Link - це безкоштовний мобільний додаток, призначений для підключення навігатора nvi 2597LMT до смартфону Android™. При налагодженні сполучення прилад nvi 2597LMT може використовувати існуючий тарифний план вашого телефону для обміну інформацією (наприклад, місце паркування, різні об'єкти і пункт призначення).
Додаток Smartphone Link також забезпечує вам доступ до послуг Garmin Live Services, корисної актуальної інформації, включаючи прогноз погоди і дорожню обстановку. Послуги Garmin Live Services надаються безкоштовно і за передплатою.

Голосові і візуальні підказки навігаційні
Функція “Active Lane Guidance” (вибір смуги руху) з голосовими підказками підготує вас до проходження транспортної розв'язки або з'їзду з шосе. При наближенні до об'єкту на екрані з'явиться анімаційна модель з яскравими стрілками, що позначають потрібну смугу руху. В якості додаткової допомоги пристрій видасть голосові підказки. Крім того, на екрані буде показано вигляд транспортної розв'язки зверху, в режимі Bird's Eye. На фотографіях photoReal представлено реалістичне зображення перехресть і розв'язок вздовж вашого маршруту, включаючи навколишню місцевість. Потрібні смуги руху відзначені кольоровими стрілками. На екрані nvi 2597LMT також показані дорожні знаки вздовж маршруту.

Ще більше інформації
На екрані приладу nuvi 2597LMT постійно показана дорожня карта. Збоку відображається допоміжна інформація. Для отримання додаткових даних подайте голосову команду або торкніться екрана. Під час навігації по маршруту у вікні “Up Ahead” постійно відображається інформація про найближчих пунктах обслуговування (ресторанах, заправних станціях і магазинах).
На екрані nuvi 2597LMT відображається обмеження швидкості, поточна швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, ви відразу ж прочитаєте назва поточної вулиці. Крім того, прилад nvi 2597LMT показує попередження про шкільних зонах.

Управління приладом - все в одному місці
Використовуйте Garmin Express для оновлення вашого навігатора nuvi. Garmin Express дозволяє легко оновлювати картографію і програмне забезпечення, передавати об'єкти з «Обраного» в прилад і з приладу, а також встановлювати безкоштовні значки у вигляді машинок і завантажувати нові голоси.

ОС
Windows
Разрешение дисплея
480x272px
Карта
Украина, Европа
Навигационное ПО
НавЛюкс
Диагональ дисплея
5
Дополнительно
Bluetooth
Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели