Нет в наличии
5040 грн.
Наличные:
5040 грн
Безнал:
6048 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SUPRA SCR-980 - Видеорегистратор

SUPRA SCR-980 является дополнительным устройством для обеспечения безопасного вождения и предотвращения дорожных происшествий, а также для фиксации обстоятельств возможных происшествий. Информация, записанная в память устройства, не может служить для юридического установления вины и виновника происшествия. Устройство непрерывно записывает аудио- и видеоинформацию с использованием высокоэффективного метода
Читать полностью

SUPRA SCR-980 - Відеореєстратор

SUPRA SCR-980 є додатковим пристроєм для забезпечення безпечного водіння і запобігання дорожніх пригод, а також для фіксації обставин можливих подій. Інформація, записана в пам'ять пристрою, не може служити для юридичної встановлення провини і винуватця події. Пристрій безперервно записує аудіо- та відеоінформацію з використанням високоефективного методу стиснення відео MPEG4 / Н.264.
Відеозапис охоплює широкий кут огляду, при цьому дозвіл записи налаштовується і може становити до FULL HD (1921x1080) і частотою 24 кадри в секунду. Коли обсяг карти пам'яті заповнюється, прилад починає записувати нову інформацію замість старої (залежить від настройки). Крім відео пристрій записує також звук (звуки усередині салону і шум від події), під час відтворення на ПК звук також відтворюється.
Інформацію, записану на карту пам'яті, можна легко відтворити на ПК за допомогою програми-програвача iPASS BLACK PC. Прилад оснащений AV виходом, при підключенні до якого зовнішнього монітора можна переглядати записується відео в реальному часі на екрані монітора. Компактний дизайн трикутної форми, а також розкішне покриття дозволять відео реєстратору гармонійно вписатися в інтер'єр автомобіля.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Функции
G-сенсор
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
140
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
16 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Цвет
черный
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Supra» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели