Нет в наличии
5422 грн.
Наличные:
5422 грн
Безнал:
6507 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SUPRA SCR-980 - Видеорегистратор

SUPRA SCR-980 является дополнительным устройством для обеспечения безопасного вождения и предотвращения дорожных происшествий, а также для фиксации обстоятельств возможных происшествий. Информация, записанная в память устройства, не может служить для юридического установления вины и виновника происшествия. Устройство непрерывно записывает аудио- и видеоинформацию с использованием высокоэффективного метода
Читать полностью

SUPRA SCR-980 - Відеореєстратор

SUPRA SCR-980 є додатковим пристроєм для забезпечення безпечного водіння і запобігання дорожніх пригод, а також для фіксації обставин можливих подій. Інформація, записана в пам'ять пристрою, не може служити для юридичної встановлення провини і винуватця події. Пристрій безперервно записує аудіо- та відеоінформацію з використанням високоефективного методу стиснення відео MPEG4 / Н.264.
Відеозапис охоплює широкий кут огляду, при цьому дозвіл записи налаштовується і може становити до FULL HD (1921x1080) і частотою 24 кадри в секунду. Коли обсяг карти пам'яті заповнюється, прилад починає записувати нову інформацію замість старої (залежить від настройки). Крім відео пристрій записує також звук (звуки усередині салону і шум від події), під час відтворення на ПК звук також відтворюється.
Інформацію, записану на карту пам'яті, можна легко відтворити на ПК за допомогою програми-програвача iPASS BLACK PC. Прилад оснащений AV виходом, при підключенні до якого зовнішнього монітора можна переглядати записується відео в реальному часі на екрані монітора. Компактний дизайн трикутної форми, а також розкішне покриття дозволять відео реєстратору гармонійно вписатися в інтер'єр автомобіля.

Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Угол обзора
140
Тип крепления
не поворотное, наклейка
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
16
Цвет
черный
Оснащение
GPS
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Дополнительно
G-сенсор
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Supra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Supra» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели