Снят с производства
2832 грн.
Наличные:
2832 грн
Безнал:
3399 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Papago P2Pro - Видеорегистратор

Изменилась только начинка регистратора – установлен более новый графический чип (позволяющий в полной мере наслаждаться работой функции TSR), улучшена архитектура ПО, а также обновилась база точек контроля скорости. В остальном – это надёжный регистратор с GPS на борту, оснащенный высококачественной 6-ти линзовой оптикой с самой современной матрицей 1920 x 1080 пикселей. Это позволяет записывать видео с
Читать полностью

Papago P2Pro - Відеореєстратор

Змінилася тільки начинка реєстратора - встановлений більш новий графічний чіп (дозволяє в повній мірі насолоджуватися роботою функції TSR), поліпшена архітектура ПО, а також оновилася база точок контролю швидкості. В іншому - це надійний реєстратор з GPS на борту, оснащений високоякісної 6-ти линзовой оптикою з найсучаснішою матрицею 1920 x 1080 пікселів. Це дозволяє записувати відео з максимальною чіткістю Full. Вбудований дисплей дозволить переглянути відзняте відео на місці або підключити пристрій до комп'ютера, телевізора та інших пристроїв за допомогою роз'ємів USB, HDMI.

Розпізнавання дорожніх знаків TSR
Для оптимізації функції розпізнавання зображень компанія PAPAGO! застосовує унікальну технологію, що дозволяє розпізнавати дорожні знаки, зокрема знаки обмеження швидкості. Цю функцію не дозволяє водієві вчасно помічати знаки обмеження швидкості і уникати їх перевищення. Ця функція також дуже корисна при поїздках по незнайомих місцях.

FCWS дотримання дистанції
Хоча всі водії розуміють необхідність концентрації уваги під час водіння, проте, людина не може постійно зосереджувати свою увагу на одному об'єкті, особливо в переповнених автомобілями містах. Система відстежує різке скорочення дистанції з об'єктом у напрямку прямування і сигналізує якщо це критично.

Дотримання смуги руху LDWS
У дорожньо-транспортній термінології система попередження про виїзд за межі смуги руху, в тому числі на зустрічну смугу, призначена для попередження водія, що він починає перетинати свою смугу руху на швидкісних автострадах і магістральних дорогах. Системи покликана мінімізувати дорожні пригоди внаслідок головних причин зіткнень: помилки водія, відволікання уваги і сонливості. Після калібрування, пристрій здатний відстежувати дотримання рядності і сигналізувати якщо це критично.

Система комфорту Stop & Go
Складний трафік, "пробки" або банально SMS листування, можуть привести до втрати уваги, в результаті чого водій забуває вчасно почати рух. Система комфорту Stop & Go визначає зображення, що стоїть попереду автомобіля і сигналізує про початок його руху. Це нагадує водієві про необхідність руху - дозволяє заощадити час і нерви. І здорово допомагає бути в курсі всіх подій за кермом!

Система обробки відео-сигналу WDR
Функція дозволяє використовувати в камері розширений динамічний діапазон з високою цифровою обробкою сигналу. Ця функція дозволить отримати високоякісне відеозображення одночасно яскравих і темних ділянок одного кадру.

Нагадування про включення фар
Попереджає про те, що Вам необхідно звернути увагу включені фари в темний час доби, в тунелі або паркінгу. Нагадування відбувається відразу при включенні реєстратора (початок руху) або в процесі їзди за умови темного часу доби (недостатнього освітлення за вікном)

втома водія
Функція дозволяє встановити таймер, який буде вас попереджати кожного разу коли вам варто відпочити.

ліміт швидкості
Функція сповіщає сигналом і повідомленням на екрані про перевищення швидкості. Поточна швидкість руху визначається за допомогою вбудованого GPS-датчика

G-сенсор
Дозволяєрозпізнати екстремальну ситуацію і зафіксувати відеозапис в окремому файлі так, щоб при циклічної перезапису дані не були втрачені.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1920x1080 (Full HD)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Функции
G-сенсор
Тип крепления
наклейка, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Аккумулятор
нет
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
64 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
3.5 (Мп)
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Согласен. Но и без этого он очень хорош. А вам удалось заставить его произносить знаки ограничения скорости?

    Сергей, 08.08.2013

    Все хорошо но если б ещё и говорили что на Украине нет пока поддержки по картам.Официальная прошивка Российская и карты России.Украины нет.Так что функция спид камер и орентир на месте пустой звук!

    Алексей, 24.07.2013

Другие модели марки «PAPAGO» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели