Нет в наличии
1610 грн.
Наличные:
1610 грн
Безнал:
1932 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=4грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 4 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 240грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
MEDALIST 6CT-44 Аз (54449) - Автомобильный аккумулятор

Аккумулятор MEDALIST является необслуживаемым.
Страна-производитель: Южная Корея и США.

Аккумулятор MEDALIST проверен нагрузочной вилкой и готов к эксплуатации !

MEDALIST - полностью необслуживаемый аккумулятор, изготовленный по технологии MF-Calcium американским заводом Delkor, основанным в 1985 году компаниями General Motors (США) и DAEWOO Corporation (Южная Корея).

Решетки пластин
Читать полностью
MEDALIST 6CT-44 Аз (54449) - Автомобільний акумулятор

Акумулятор MEDALIST є необслуговуваним.
Країна-виробник: Південна Корея і США.

Акумулятор MEDALIST перевірений навантажувальною вилкою і готовий до експлуатації !

MEDALIST - повністю обслуговує акумулятор, виготовлений за технологією MF-Calcium американським заводом Delkor, заснованим в 1985 році компаніями General Motors (США) і DAEWOO Corporation (Південна Корея).

Решітки пластин АКБ MEDALIST виготовляють методом холодного кування з подальшою розтяжкою. Метал піддається 50-кратного стиску, в результаті чого кристалічна структура лінійно впорядковується, збільшуючи фізичну міцність, розмір зерен (основне вогнище корозії) зменшується у сотні разів порівняно з гратами, виготовленими звичайним литтям. 50-кратне стиснення в даний час використовується тільки на заводах DELKOR Corporation.

Особливості АКБ MEDALIST:
Обидві решітки (позитивна і негативна) виготовляються з свинцево-кальцієвого сплаву з підвищеним вмістом олова і легуючої добавкою срібла (сплав Ag 9). Це дозволяє значно знизити витрату води і тим самим виключити необхідність її поповнення протягом всього терміну експлуатації, зменшити час саморозряду при невикористанні батареї в кілька разів, позбавити батареї від перезаряду і розряду при використанні в несприятливих кліматичних умовах.

Активна маса пластин виготовлена з використанням патентованих технологій DELKOR Corporation (розмір частинок оксиду свинцю в десятки разів менше існуючих аналогів), завдяки чому збільшена пористість пластин, від якої залежить пусковий струм батареї.
За рахунок використання сепаратора низького опору типу "конверт" стало можливим помістити в осередку батареї більша (порівняно з батареями, що використовують звичайний сепаратор) кількості пластин, що безпосередньо збільшило потужність акумуляторної батареї і запобігає ріст дендритів, що виключає можливість короткого замикання між пластинами анода і катода.

Решітка MEDALIST оброблена армуючої пластиковою стрічкою, що виключає розрив нижнього краю конверта і осипання пластин на протязі всього терміну експлуатації АКБ.

В процесі заряду-розряду пластин АКБ періодично змінюють свою товщину. З часом це призводить до деформації і руйнування пластин ребрами жорсткості корпусу. В батареях MEDALIST ребра жорсткості виконані у вигляді амортизуючих пластин, які дозволяють уникнути руйнування і продовжити термін експлуатації батареї.
Відсутність упорів на дні корпусу дозволяє уникнути руйнування нижнього краю пластин від дорожньої вібрації.
На відміну від вентиляційних отворів закручивающегося типу кришка батареї MEDALIST є складним технічним пристроєм, запатентованим виробником. Вентиляційні отвори закриті пламегасящими фільтрами дозволяють батареї "дихати" при зміні температури і при заряді.

Наявність лабіринтової системи уловлювання парів електроліту дозволяє повністю повертати випаровується електроліт назад в батарею, що обумовлює повну необслуживаемость батареї MEDALIST.

Спеціально розроблений іскрогасник запобігає потраплянню відкритого вогню всередину батареї і виключає можливість її вибуху.
Кришка батареї кріпиться до корпусу методом термозварювання, що, на відміну від загальноприйнятого методу склеювання, забезпечує абсолютну герметичність шва батареї. Лита перемичка знаходиться в центрі батареї більш міцна, ніж тонка класична перемичка послаблює рівень впливу на пластину під час трясіння при русі автомобіля.

Компанія DELKOR Corporation має власну запатентовану технологію кріплення терміналів. Принциповими відмінностями технології є вкручування і обтиск. У звичайних акумуляторів термінали просто вставляються в отвори і припаюються. Завдяки вкручиванию і обжиму виключається розхитування терміналів, що веде до розгерметизації корпусу і витікання електроліту.

_______________________________________


MEDALIST 544 49 - Автомобільний акумулятор

Ємність, Ач: 44
Пусковий струм EN: 420
Довжина,мм: 209
Ширина,мм: 175
Висота,мм: 190
Висновок: L
Вага, кг: 13,1

Країна-виробник: Південна Корея і США.

Полностью необслуживаемый в течении всего срока эксплуатации.
Самая современная технология Са/Са, с легирующими добавками Ag для повышения мощности, особенно подходит для холодных зим России.
Активная масса на пластинах покрыта составом, предотвращающим осыпание при вибрации, увеличивает время эксплуатации.
Установлен гидрометр - индикатор, позволяющий контролировать состояние аккумуляторной батареи.

Запатентованной технологией является специальная форма решеток пластин: лучи слегка закручены наподобие винтовой лестницы. Благодаря этому активная масса лучше удерживается на решетках. Сама же масса имеет такую консистенцию и наносится таким образом, что полезная площадь ее контакта с электролитом увеличивается при неизменной толщине пластин. Все это позволяет использовать аккумуляторы MEDALIST в экстремальных условиях, например в такси, причем срок службы может достигать семи лет, при средней интенсивности эксплуатации автомобиля.

В батареях " Medalist " есть все то новое, о чем большинство именитых производителей аккумуляторов объявляют как о новейших разработках: легированный кальцием свинцовый сплав, конверты с низким сопротивлением, фильтры в клапанах для возможного выхода газов, большой пусковой ток, лабиринтная крышка для конденсации электролита, возможность использовать в тяжелых условиях, особый состав электролита и тому подобные свойства.

Автомобильные аккумуляторы MEDALIST обладают очень высокими пусковыми токами и очень длительным сроком службы, применяются в различных (в том числе и суровых) условиях. Стоит отметить и удачный дизайн корпуса.

________________________________________

MEDALIST 544 49 - Автомобільний акумулятор

Ємність, Ач: 44
Пусковий струм EN: 420
Довжина,мм: 209
Ширина,мм: 175
Висота,мм: 190
Висновок: L
Вага, кг: 13,1

Країна-виробник: Південна Корея і США.

Повністю обслуговується протягом усього терміну експлуатації.
Найсучасніша технологія Са/Са, з легуючими добавками Ag для підвищення потужності, особливо підходить для холодних зим Росії.
Активна маса на пластинах покрита складом, що запобігає осипання при вібрації, збільшує час експлуатації.
Встановлено гідрометр - індикатор, що дозволяє контролювати стан акумуляторної батареї.

Запатентованою технологією є спеціальна форма решіток пластин: промені злегка закручені зразок гвинтових сходів. Завдяки цьому активна маса краще утримується на гратах. Сама ж маса має таку консистенцію і наноситься таким чином, що корисна площа її контакту з електролітом збільшується при незмінній товщині пластин. Все це дозволяє використовувати акумулятори MEDALIST в екстремальних умовах, наприклад, у таксі, причому термін служби може досягати семи років, при середній інтенсивності експлуатації автомобіля.

В батареях " Medalist " є все те нове, про що більшість іменитих виробників акумуляторів оголошують як про новітні розробки: легований кальцієм свинцевий сплав, конверти з низьким опором, фільтри в клапанах для можливого виходу газів, великий пусковий струм, лабіринтова кришка для конденсації електроліту, можливість використовувати у важких умовах, особливий склад електроліту і тому подібні властивості.

Автомобільні акумулятори MEDALIST володіють дуже високими пусковими струмами і дуже тривалим терміном служби, застосовуються в різних (у тому числі і суворих) умовах. Варто відзначити і вдалий дизайн корпусу.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
44 (Ач)
Пусковой ток
420 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
207 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Medalist» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели