Нет в наличии
3080 грн.
Наличные:
3080 грн
Безнал:
3696 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=5грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 5 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 300грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
Medalist 6CT-80 (90D26L) - Автомобильный аккумулятор

Страна-производитель: Южная Корея и США.
Аккумулятор MEDALIST проверен нагрузочной вилкой и готов к эксплуатации !

MEDALIST - полностью необслуживаемый аккумулятор, изготовленный по технологии MF-Calcium американским заводом Delkor, основанным в 1985 году компаниями General Motors (США) и DAEWOO Corporation (Южная Корея).
Решетки пластин АКБ MEDALIST изготавливают методом холодной ковки с последующей
Читать полностью

Medalist 6CT-80 (90D26L) - Автомобільний акумулятор

Країна-виробник: Південна Корея і США.
Акумулятор MEDALIST перевірений навантажувальною вилкою і готовий до експлуатації !

MEDALIST - повністю обслуговує акумулятор, виготовлений за технологією MF-Calcium американським заводом Delkor, заснованим в 1985 році компаніями General Motors (США) і DAEWOO Corporation (Південна Корея).
Решітки пластин АКБ MEDALIST виготовляють методом холодного кування з подальшою розтяжкою. Метал піддається 50-кратного стиску, в результаті чого кристалічна структура лінійно впорядковується, збільшуючи фізичну міцність, розмір зерен (основне вогнище корозії) зменшується у сотні разів порівняно з гратами, виготовленими звичайним литтям. 50-кратне стиснення в даний час використовується тільки на заводах DELKOR Corporation.

Особливості АКБ MEDALIST:
Обидві решітки (позитивна і негативна) виготовляються з свинцево-кальцієвого сплаву з підвищеним вмістом олова і легуючої добавкою срібла (сплав Ag 9). Це дозволяє значно знизити витрату води і тим самим виключити необхідність її поповнення протягом всього терміну експлуатації, зменшити час саморозряду при невикористанні батареї в кілька разів, позбавити батареї від перезаряду і розряду при використанні в несприятливих кліматичних умовах.
Активна маса пластин виготовлена з використанням патентованих технологій DELKOR Corporation (розмір частинок оксиду свинцю в десятки разів менше існуючих аналогів), завдяки чому збільшена пористість пластин, від якої залежить пусковий струм батареї.
За рахунок використання сепаратора низького опору типу "конверт" стало можливим помістити в осередку батареї більша (порівняно з батареями, що використовують звичайний сепаратор) кількості пластин, що безпосередньо збільшило потужність акумуляторної батареї і запобігає ріст дендритів, що виключає можливість короткого замикання між пластинами анода і катода.

Решітка MEDALIST оброблена армуючої пластиковою стрічкою, що виключає розрив нижнього краю конверта і осипання пластин на протязі всього терміну експлуатації АКБ.
В процесі заряду-розряду пластин АКБ періодично змінюють свою товщину. З часом це призводить до деформації і руйнування пластин ребрами жорсткості корпусу. В батареях MEDALIST ребра жорсткості виконані у вигляді амортизуючих пластин, які дозволяють уникнути руйнування і продовжити термін експлуатації батареї.
Відсутність упорів на дні корпусу дозволяє уникнути руйнування нижнього краю пластин від дорожньої вібрації.
На відміну від вентиляційних отворів закручивающегося типу кришка батареї MEDALIST є складним технічним пристроєм, запатентованим виробником. Вентиляційні отвори закриті пламегасящими фільтрами дозволяють батареї "дихати" при зміні температури і при заряді.

Наявність лабіринтової системи уловлювання парів електроліту дозволяє повністю повертати випаровується електроліт назад в батарею, що обумовлює повну необслуживаемость батареї MEDALIST.

Спеціально розроблений іскрогасник запобігає потраплянню відкритого вогню всередину батареї і виключає можливість її вибуху.

Кришка батареї кріпиться до корпусу методом термозварювання, що, на відміну від загальноприйнятого методу склеювання, забезпечує абсолютну герметичність шва батареї. Лита перемичка знаходиться в центрі батареї більш міцна, ніж тонка класична перемичка послаблює рівень впливу на пластину під час трясіння при русі автомобіля.

Компанія DELKOR Corporation має власну запатентовану технологію кріплення терміналів. Принциповими відмінностями технології є вкручування і обтиск. У звичайних акумуляторів термінали просто вставляються в отвори і припаюються. Завдяки вкручиванию і обжиму виключається розхитування терміналів, що веде до розгерметизації корпусу і витікання електроліту.

Емкость
80
Страна производитель
Корея
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип электролита
кислотный
Плюсовая клемма
+ справа
Пусковой ток
700
Тип крепления
верхнее
Исполнение корпуса
азиат
Клеммы
стандартные
Ширина
172
Длина
278
Высота
220
Бренд
Medalist

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Medalist» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели