Нет в наличии
510 грн.
Наличные:
510 грн
Безнал:
612 грн
Приватбанк:
763 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aspiring R8 - видеорегистратор

Комплектация
- Зарядное устройство для автомобиля;
- USB-шнур;
- Крепление на стекло.

Видеорегистратор Aspiring R8 — небольшой видеорегистратор, позволяющий владельцу транспортного средства, где он установлен, чувствовать себя более защищенным во время езды.

Съемку данный регистратор осуществляет в интерполированном HD 720p формате с разрешением 1280х720р с частотой 30 кадров
Читать полностью
Технічні характеристики:

Aspiring R8 – відеореєстратор

Комплектація
- зарядний пристрій для авто;
- USB-шнур;
- кріплення на скло.

Відеореєстратор Aspiring R8 - невеликий відеореєстратор, дозволяє власнику транспортного засобу, де він встановлений, відчувати себе більш захищеним під час їзди.
 
Зйомку цей реєстратор здійснює в інтерпольованому HD 720p форматі з роздільною здатністю 1280х720р з частотою 30 кадрів в секунду. Крім HD формату, параметри реєстратора дозволяють зробити налаштування зйомки і встановити дозвіл зйомки в 848х480р, також з частотою 30 кадрів в секунду.
 
Крім зйомки в HD форматі, Aspiring R8 обладнаний іншими корисними функціями, що дозволяють відчувати себе інформаційно захищеним під час щоденної їзди по дорогах загального користування.
Серед цих функцій виділяють: наявність вбудованого 2,7 '' TFT LCD екрана, багаторівнева лінза, що дозволяє проводити зйомку з кутом огляду в 120 градусів, функція циклічної зйомки, датчик руху / парковки, вбудований акумулятор об'ємом 400 мАч, 2 LED-світлодіоди, а також вакуумне кріплення, з можливістю повороту аксесуара.
 
Для визначення якості роботи відеореєстратора Aspiring R8 розглянемо кожну з характеристик окремо.
 
Зйомка
 
Як і було зазначено вище, запис відеореєстратор Aspiring R8 виробляє в HD форматі з роздільною здатністю 1280х720р при частоті 30 кадрів в секунду.
Даного якості досить для чіткої записи і фіксації дрібних деталей дорожнього руху. Серед дрібних деталей маються на увазі реєстраційні номери автомобілів, дорожня розмітка, сигнали світлофорів, дорожні знаки і тд. Все це, при хорошій якості зйомки, може стати вагомим аргументів у вигляді докази, при виникненні нестандартної ситуації, наприклад - ДТП.
Крім стандартної якості запису, параметри відеореєстратора дозволяють встановлювати інший, менш якісний, формат зйомки - 848x480р при частоті 30 кадрів в секунду.
Даний формат можна використовувати прі не потреби записи чітких деталей або при бажанні отримати більшу кількість відео файлів щодо певного обсягу пам'яті.
Менш якісний формат зйомки найкраще використовувати під час заміського руху в світлий час доби, так як всі учасники дорожнього руху видно, дорога наполовину порожня і не вимагає від відеореєстратора високої деталізації.
 
Для більшої зручності Aspiring R8 обладнаний функцією циклічної запису, що дозволяє виробляти постійну зйомку дорожньої ситуації в вигляді окремих відео файлів певного інтервалу з подальшою перезаписом.
Простими словами, процес циклічної запису полягає в постійній запису відео матеріалів окремими файлами певної тривалості (інтервалу). Налаштування інтервалу Ви здійснюєте самостійно в параметрах роботи відеореєстратора.
Одним із завдань циклічної запису є перезапис старої відеозапису на новішу, в разі нестачі місця для запису нового відео файлу на карті пам'яті.
 
Записуються файли зберігаються в поширеному відео форматі - AVI, який відтворюється всіма сучасними мультимедійними плеєрами.
 
Для отримання більш інформативного відео, реєстратор Aspiring R8 був обладнаний багаторівневої лінзою, що дозволяє запам'ятовувати події під кутом огляду 120 градусів. Даного кута огляду досить для фіксації ситуації, яка відбувається на 3-4 смугах дорожнього руху.
 
екран
 
Відеореєстратор Aspiring R8 обладнаний вбудованим 2,7 '' TFT LCD екраном, що дозволяє виконувати кілька важливих функцій. Однією з функцій є можливість зробити налаштування роботи відеореєстратора, а саме - вибрати необхідні параметри і змінити їх під своє бажання.
Інший функцією є можливість перегляду знімається або відзнятого відео матеріалу, а також передачі його іншим учасникам руху або співробітникам ДАІ, страхової компанії.
Так, при фіксації відеореєстратором надзвичайної ситуації або Дорожньо-транспортної пригоди - Ви можете надати співробітникам ДАІ відео, відповідно до якого співробітники зроблять оцінку подій і зможуть зробити початкові висновки щодо того, що сталося події.
 
Датчик руху
 
Відеореєстратор Aspiring R8 укомплектований датчиком руху / парковки. Даний датчик дозволяє проводити автоматичну зйомку відбуваються перед автомобілем подій, під час відсутності водія в автомобілі протягом тривалого періоду часу.
Основним завданням датчика руху є твір постійного аналізу ситуації, яка відбувається в поле зору роботи відеореєстратора і автоматичного початку зйомки відео матеріалу при появі в даному полі зору рухомих об'єктів, у вигляді людини або автомобіля.
Режим датчика руху включається водієм вручну, після чого реєстратор переходить в «режим очікування» і починає виробляти аналіз ситуації. В даному режимі реєстратор споживає харчування з вбудованого акумулятора (об'ємом 400 мАг - близько 2-х годин автономної роботи). Саме тому до або після проведення зйомки реєстратор знаходиться в «режимі очікування» - для економії заряду акумулятора.
 
кріплення
 
Комплектація автомобільного реєстратора Aspiring R8 включає в себе не тільки USB-кабель, зарядний пристрій від автомобіля, але і вакуумне кріплення. Дане кріплення обладнано кількома шарнірами, що дозволяють проводити коректування положення відеореєстратора в пазах кріплення і повертати його в потрібну Вам сторону, наприклад в сторону водійських дверей.

Разрешение записи
1280x720 (HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.7
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
5
Цвет
черный
Оснащение
подсветка
Порты и разъемы
mini USB
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Aspiring

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Инна, 19.03.2014

  Подскажите пожалуйста, какой лутше купить Aspiring R8 или Aspiring R15??

  Эксперт avtozvuk.ua

  Лучше Aspiring R8

  Вася, 22.02.2014

  После прибывания на морозе, при температуре -15 градусов, перестал работать, а потом просто перестал записывать циклично видео на карту, и стал писать \\\"память заполнена\\\". Теперь его каждый раз нужно форматировать. Как исправить не знаю, с настройками уже игрался.

  игорь, 12.10.2013

  звук плохой! Не могу настроить разрешение съемки: HD,FHD,D1- не реагирует! пишет в одном качестве, не понять в каком!! Карта памяти 16гб.10кл в инструкции заявлено 240мин,у меня пишет 160мин.Кто знает в чем проблема подскажите!!А в остальном все норм.Корпус добротный,крепление тоже в порядке,резьба металл.

  Эксперт avtozvuk.ua

  К сожалению нет точной информации касательно данной проблемы

  Сергей, 22.09.2013

  у меня снимает ролики только по 2 минуты,выставлял и на 5 и на 10 не функционирует.Между роликами пропуски от 3 до 10 сек.карточку пробовал 4 класса 6 и 10 всё равно не помогает.В чём может быть проблема?

  Эксперт avtozvuk.ua

  к сожалению нет точной информации, обратитесь в сервисный центр

  сергей, 14.09.2013

  Регистратор не плохой но есть немного минусов-звука практически нет и плохая видеосъемка ночью

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aspiring» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели